Денис Попов назвав найталановитішого гравця Динамо

Захисник «Динамо» вважає, що поки у цього самородка немає шансів заграти в першій команді

Денис Попов назвав найталановитішого гравця Динамо
© ФК Динамо Київ. Денис Попов

21-річний захисник «Динамо» Денис Попов назвав найсильнішого футболіста свого покоління в столичному клубі.
 
- Мені подобається Бодя Лєднєв. Він реально сильний футболіст. У нього був в дублі невеликий спад, а потім він як почав додавати... Мені здається, що він реально буде хорошим футболістом.
 
- В потенціалі сильніший всіх інших?
- Потенціал божевільний.
 
- Він допоміг би зараз «Динамо»?
- У нас Вітя Циганков є, тому позиція закрита. Без шансів. Це якщо тільки перебудують тактику якось, хоча Бодя і в центрі може зіграти. Мені подобається його гра, Лєднєв реально прогресує.
 
- Може, Вітя поїде далі в Європу грати, і тоді Лєднєв отримає шанс?
- Дай Бог, щоб у Віті все добре склалося! Але на даному етапі, мені здається, Вітя на правому фланзі - лідер. Давайте говорити відверто.
 
- Циганков - лідер за ігровими якостями, а не та людина, яка всіх збере і скаже «Погнали!»?
- Він теж може сказати щось, коли виходить з капітанською пов'язкою, але більше Сидорчук мотивує. Але Вітя теж може сказати, не прості якісь слова, а щось конкретне сказати і мотивувати нас, - сказав Попов.
 
Нагадаємо, Ледньов на правах оренди виступає в «Зорі». У поточному сезоні Богдан зіграв 27 матчів, забив 13 голів і віддав 3 асисти.

Читайте також: Денис ПОПОВ: «З Мораесом був ігровий момент»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Бомбардир

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 23:50
    0
    Evil, 20.04.2020 22:53
    ты помойка донецкая в конце смайлик выставил это ты сейчас так очко дальнобою лижешь? Да и вообще ты как вантус в унитазе в каждой теме пытаешся присосаться а когда тебя зачмырят идешь сосать дальше у очередного клиента
    Жалкий унтерменш за усю шайку отдувается
    Видимо бурьас оптимизацию сделал во время карантина
    Все равно они по методичке все срут, зачем 10 человек держать , когда один все то же самое написать может под каждой веткой
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 23:49
    +2
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Заднеприводный. Ты д пол всеми ветками ДК за сегодня высрался
    Это ж надо быть таким убогим чтобы в 40+ лет батрачить дешевым ботом за 2 доллара в день
    Пошёл бы уже что ли хоть улицы мести или картошку в АТБ охранять , и пользы больше и зарплата в разы больше той что ты сейчас получаешь
    SportsMan
      SportsMan, 20.04.2020 23:45
    +1
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Если сброд углекопов не может у Динамо выиграть, значит, они тогда вообще полнейшие лузеры.
    SportsMan
      SportsMan, 20.04.2020 23:42
    0
    J0e777, 20.04.2020 23:01
    Идиот? У вашей данецкай недокоманды вообще академии нету. Главная ваша звезда - витёк коваленко
    У них не академия, а фабрика деревянных игрушек, ведь Коваленко же бревно
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 23:01
    0
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Идиот? У вашей данецкай недокоманды вообще академии нету. Главная ваша звезда - витёк коваленко
    Evil
      Evil, 20.04.2020 22:53
    +3
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    ты помойка донецкая в конце смайлик выставил это ты сейчас так очко дальнобою лижешь? Да и вообще ты как вантус в унитазе в каждой теме пытаешся присосаться а когда тебя зачмырят идешь сосать дальше у очередного клиента
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    -8
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Evil
      Evil, 20.04.2020 22:53
    +3
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    ты помойка донецкая в конце смайлик выставил это ты сейчас так очко дальнобою лижешь? Да и вообще ты как вантус в унитазе в каждой теме пытаешся присосаться а когда тебя зачмырят идешь сосать дальше у очередного клиента
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 23:49
    +2
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Заднеприводный. Ты д пол всеми ветками ДК за сегодня высрался
    Это ж надо быть таким убогим чтобы в 40+ лет батрачить дешевым ботом за 2 доллара в день
    Пошёл бы уже что ли хоть улицы мести или картошку в АТБ охранять , и пользы больше и зарплата в разы больше той что ты сейчас получаешь
    SportsMan
      SportsMan, 20.04.2020 23:45
    +1
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Если сброд углекопов не может у Динамо выиграть, значит, они тогда вообще полнейшие лузеры.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 20.04.2020 23:50
    0
    Evil, 20.04.2020 22:53
    ты помойка донецкая в конце смайлик выставил это ты сейчас так очко дальнобою лижешь? Да и вообще ты как вантус в унитазе в каждой теме пытаешся присосаться а когда тебя зачмырят идешь сосать дальше у очередного клиента
    Жалкий унтерменш за усю шайку отдувается
    Видимо бурьас оптимизацию сделал во время карантина
    Все равно они по методичке все срут, зачем 10 человек держать , когда один все то же самое написать может под каждой веткой
    SportsMan
      SportsMan, 20.04.2020 23:42
    0
    J0e777, 20.04.2020 23:01
    Идиот? У вашей данецкай недокоманды вообще академии нету. Главная ваша звезда - витёк коваленко
    У них не академия, а фабрика деревянных игрушек, ведь Коваленко же бревно
    J0e777
    online
      J0e777, 20.04.2020 23:01
    0
    Forever_young_13, 20.04.2020 22:40
    Я так понял, что в шубной помойке никаких талантов НЕТ.
    Есть просто какие-то временные выскочки, которые уже завтра потухнут и уйдут в небытие
    Идиот? У вашей данецкай недокоманды вообще академии нету. Главная ваша звезда - витёк коваленко