Палмейрас дозволив Динамо відстрочити платіж за Че Че через коронакризу

Бразильський клуб пішов назустріч проханню українського клубу

Палмейрас дозволив Динамо відстрочити платіж за Че Че через коронакризу
© Instagram. Че Че

Керівництво «Палмейраса» дозволило київському «Динамо» зробити черговий платіж за трансфер хавбека Че Че, який відбувся ще влітку 2018 року, не в березні 2020-го, як спочатку було обумовлено в угоді між клубами, а в другій половині року.

Таке рішення було прийнято клубами через кризу, що виникла в світі на фоні пандемії коронавірусу.

Повідомляється, що тепер «Палмейрас», в свою чергу, сподівається домогтися подібної поблажливості від босів уругвайського «Насьоналя», що дозволить бразильцям відстрочити один з платежів по трансферу захисника Матіаса Віньї, який в кінці січня перебрався в розташування «зелено-білих».

Нагадаємо, «Динамо» в березні минулого року продало Че Че в «Сан-Паулу», з яким тепер судиться через порушення графіків виплат по футболісту.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    steelmaker
      steelmaker, 20.04.2020 14:38
    +1
    dd dent, 20.04.2020 13:43
    До сих пор непонятно, нах брали его в ДК.
    игрок очень толковый, а вот, что непонятно - так это что делает в ДК Михайличенко и ранее Хацкевич. Под этих тренеров такие игроки, как Че Че, точно не нужны.
    dd dent
    online
      dd dent, 20.04.2020 13:43
    0
    До сих пор непонятно, нах брали его в ДК.
    steelmaker
      steelmaker, 20.04.2020 13:26
    +3
    salamanka1982, 20.04.2020 13:12
    Шо вже якогось мільйона доларів в сурка нема??? Я хєрєю. Все одно ж платити прийдеться рано чи пізно
    Суть в том, что Динамо тоже не получает денег от Сан-Паулу за этого же Че Че. Смысл платить из своих, но прощать должнику. Попросили - те дали отсрочку. Норм клуб Палмейрас значит, в отличие от засранцев из Сан-Паулу и Коринтианса
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 20.04.2020 13:12
    -2
    Шо вже якогось мільйона доларів в сурка нема??? Я хєрєю. Все одно ж платити прийдеться рано чи пізно
    steelmaker
      steelmaker, 20.04.2020 13:26
    +3
    salamanka1982, 20.04.2020 13:12
    Шо вже якогось мільйона доларів в сурка нема??? Я хєрєю. Все одно ж платити прийдеться рано чи пізно
    Суть в том, что Динамо тоже не получает денег от Сан-Паулу за этого же Че Че. Смысл платить из своих, но прощать должнику. Попросили - те дали отсрочку. Норм клуб Палмейрас значит, в отличие от засранцев из Сан-Паулу и Коринтианса
    steelmaker
      steelmaker, 20.04.2020 14:38
    +1
    dd dent, 20.04.2020 13:43
    До сих пор непонятно, нах брали его в ДК.
    игрок очень толковый, а вот, что непонятно - так это что делает в ДК Михайличенко и ранее Хацкевич. Под этих тренеров такие игроки, как Че Че, точно не нужны.
    dd dent
    online
      dd dent, 20.04.2020 13:43
    0
    До сих пор непонятно, нах брали его в ДК.