Ігор СУРКІС: «Зроблю все, щоб Динамо продовжувало існувати»

Президент київського клубу поділився думкою про команду

Ігор СУРКІС: «Зроблю все, щоб Динамо продовжувало існувати»
© ФК Динамо Київ. Ігор Суркіс

Президент «Динамо» Ігор Суркіс в програмі «Великий Футбол» розповів про роботу з київсуким «Динамо».

«Я і мій брат зробимо все, щоб «Динамо» продовжувало існувати. Отримали офіційний папір від ФІФА з рекомендаціями, що можна сідати і на час карантину домовлятися з футболістами про зниження зарплат - на 30, 50 або 70 відсотків. Зв'яжуся зі своїми колегами, іншими президентами клубів. Порадимося і будемо приймати рішення. Не можна ламати через коліно. Якби чемпіонат зупинився на місяць, то це питання б навіть не піднімалося. Але як бачу, потрібно буде ще чекати місяць або півтора», — зазначив Суркіс.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамоманія

(19 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    stopor2016
      stopor2016, 20.04.2020 10:42
    +2
    Ключевое слово - "существовать".
    dgurkis
    online
      dgurkis, 20.04.2020 08:32
    0
    О як как завалав! Мабуть за фаберже добре взяли? Ну, тримайся, телепень губатий!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.04.2020 07:46
    0
    Тю конечно единственный наверное кто сейчас в плюсе.
    Учитывая что друг Суркисов наращивает капитал имея 3 канала.
    Тут я даже не сомневаюсь что клуб будет жить.
    Плюс возможные трансферы Миколенко, Кендзеры, Циганкова, Родригеса.
    Дадут ещё и денег немного.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 20.04.2020 07:36
    -2
    Дали нарезку вместо всего интервью. Хотя даже по нарезке сразу два вопроса.
    1.почему сукис согласился дать интервью программе великий футбол?
    2.динаму(подразумеваем сукиса) ломают через колено ффу (уаф), упл, шахта, ахметка с палкой. Теперь фифа.
    Кто ещё сукиса через колено не нагибал?
    Hottabych
    online
      Hottabych, 20.04.2020 05:19
    -4
    Игорь СУРКИС: «Сделаю все, чтобы Динамо продолжало не существовать»Забыли просто НЕ добавить)
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 03:07
    +2
    Я и мой брат сделаем все
    Спасибо, уже сделали, может не надо больше "делать"?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 00:02
    +1
    Слова шлимазла губастенького расходятся с делом. Я уже давно не верю ни одному его слову
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 19.04.2020 23:58
    0
    Нужно ещё будет ждать неизвестно сколько, а не месяц полтора
    dd dent
    online
      dd dent, 19.04.2020 23:01
    +5
    Вот именно что пора бы уже не существовать, а развиваться и играть.
    Mac_Gyver
      Mac_Gyver, 19.04.2020 22:36
    +7
    Оно уже лет 15 как "существует".
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 19.04.2020 22:36
    +7
    Оно уже лет 15 как "существует".
    dd dent
    online
      dd dent, 19.04.2020 23:01
    +5
    Вот именно что пора бы уже не существовать, а развиваться и играть.
    stopor2016
      stopor2016, 20.04.2020 10:42
    +2
    Ключевое слово - "существовать".
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 03:07
    +2
    Я и мой брат сделаем все
    Спасибо, уже сделали, может не надо больше "делать"?
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 20.04.2020 00:02
    +1
    Слова шлимазла губастенького расходятся с делом. Я уже давно не верю ни одному его слову
    dgurkis
    online
      dgurkis, 20.04.2020 08:32
    0
    О як как завалав! Мабуть за фаберже добре взяли? Ну, тримайся, телепень губатий!
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 20.04.2020 07:46
    0
    Тю конечно единственный наверное кто сейчас в плюсе.
    Учитывая что друг Суркисов наращивает капитал имея 3 канала.
    Тут я даже не сомневаюсь что клуб будет жить.
    Плюс возможные трансферы Миколенко, Кендзеры, Циганкова, Родригеса.
    Дадут ещё и денег немного.
    Юрий Карпенко
    online
      Юрий Карпенко, 19.04.2020 23:58
    0
    Нужно ещё будет ждать неизвестно сколько, а не месяц полтора