Теофімо ЛОПЕС: «Збираюся знести Ломаченку голову»

Американський боксер обіцяє, що бій не затягнеться в пізні раунди

Теофімо ЛОПЕС: «Збираюся знести Ломаченку голову»
© Top Rank. Теофімо Лопес і Василь Ломаченко

Чемпіон світу за версією IBF в легкій вазі Теофімо Лопес (15-0, 12 КО) розповів, що збирається знищити володаря поясів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка (14-1, 10 КО).
 
«У певному сенсі у нас з Ломаченком одна мета. Він намагається стати абсолютним чемпіоном, тому що ніколи цього не робив. Він намагається додати досягнень до свого резюме. Не можу сказати, що захоплююся цим. Він точно увійде до Залу слави, але він хоче закінчити кар'єру помпезно.
 
Він жадає завоювати останній пояс, а я на грані того, щоб робити великі речі. Я спробую увійти в історію, ставши абсолютним чемпіоном у 22 роки. Я збираюся знести йому голову.
 
Скільки раундів протримається Ломаченко? На даний момент можу сказати, що бій не затягнеться більше, ніж на 8 раундів», - сказав Лопес.
 
Читайте також: Теофімо ЛОПЕС: «Не буду шкодувати про те, що побив  Ломаченка»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — BoxingScene

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    john2222
      john2222, 20.04.2020 11:24
    0
    Clyde С., 20.04.2020 00:20
    ломаченко і усик.
    "Чемпіони з великої букви".
    Докотолися вже до того, що на основному спортивному ресурсі країни коментарів в їхню підтримку знайти все важче і важче.
    Билися б на Львів Арені чи Олімпійському, більшість справедоиво вболівала б проти них. Я б заради цього купив квиток і поїхав.
    Чи є десь у світі прецеденти такого чи тільки у нас таке буває?
    только у нас 73% долбоебов - зебилов!
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 02:08
    0
    Та хер с ним, с Васей... Тео просто делает из себя анального клоуна в стиле "я твой дом труба шатал"
    Clyde С.
      Clyde С., 20.04.2020 00:20
    +1
    ломаченко і усик.
    "Чемпіони з великої букви".
    Докотолися вже до того, що на основному спортивному ресурсі країни коментарів в їхню підтримку знайти все важче і важче.
    Билися б на Львів Арені чи Олімпійському, більшість справедоиво вболівала б проти них. Я б заради цього купив квиток і поїхав.
    Чи є десь у світі прецеденти такого чи тільки у нас таке буває?
    kerch30
    online
      kerch30, 19.04.2020 22:16
    +3
    ....и голубой берет
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.04.2020 21:41
    +3
    Оказывается Лопес фокусник. Снесет Васе голову, а оттуда повалит вата.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 19.04.2020 21:38
    +2
    Успіху! Щиро бажаю перемогти!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 19.04.2020 21:33
    +2
    Удачи. Надеюсь получиться. Хотя там и так пустая голова. Украина с тобой, Лопес.
    Panama2830
      Panama2830, 19.04.2020 21:26
    +1
    Оооооооо, була б чудова новина.... чудова новина для усієї України....
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 19.04.2020 20:54
    +13
    Вася і так безголовий
    Morales
      Morales, 19.04.2020 20:50
    +6
    У Васи православная голова, она не сносится.
    drogovizkiy
      drogovizkiy, 19.04.2020 20:54
    +13
    Вася і так безголовий
    Morales
      Morales, 19.04.2020 20:50
    +6
    У Васи православная голова, она не сносится.
    kerch30
    online
      kerch30, 19.04.2020 22:16
    +3
    ....и голубой берет
    bullyUA
    online
      bullyUA, 19.04.2020 21:41
    +3
    Оказывается Лопес фокусник. Снесет Васе голову, а оттуда повалит вата.
    Vitalik_Medvid
    online
      Vitalik_Medvid, 19.04.2020 21:38
    +2
    Успіху! Щиро бажаю перемогти!
    Александр Шевченко
      Александр Шевченко, 19.04.2020 21:33
    +2
    Удачи. Надеюсь получиться. Хотя там и так пустая голова. Украина с тобой, Лопес.
    Clyde С.
      Clyde С., 20.04.2020 00:20
    +1
    ломаченко і усик.
    "Чемпіони з великої букви".
    Докотолися вже до того, що на основному спортивному ресурсі країни коментарів в їхню підтримку знайти все важче і важче.
    Билися б на Львів Арені чи Олімпійському, більшість справедоиво вболівала б проти них. Я б заради цього купив квиток і поїхав.
    Чи є десь у світі прецеденти такого чи тільки у нас таке буває?
    Panama2830
      Panama2830, 19.04.2020 21:26
    +1
    Оооооооо, була б чудова новина.... чудова новина для усієї України....
    john2222
      john2222, 20.04.2020 11:24
    0
    Clyde С., 20.04.2020 00:20
    ломаченко і усик.
    "Чемпіони з великої букви".
    Докотолися вже до того, що на основному спортивному ресурсі країни коментарів в їхню підтримку знайти все важче і важче.
    Билися б на Львів Арені чи Олімпійському, більшість справедоиво вболівала б проти них. Я б заради цього купив квиток і поїхав.
    Чи є десь у світі прецеденти такого чи тільки у нас таке буває?
    только у нас 73% долбоебов - зебилов!
    sand
    online
      sand, 20.04.2020 02:08
    0
    Та хер с ним, с Васей... Тео просто делает из себя анального клоуна в стиле "я твой дом труба шатал"