Солігорський Шахтар Вернидуба зазнав поразки від Слуцька

Команда українського тренера займає 12-те місце, а «Слуцьк» тепер у лідерах

Солігорський Шахтар Вернидуба зазнав поразки від Слуцька
© ФК Зоря Луганськ. Юрій Вернидуб

Сьогодні, 17 квітня, пройшов матч 5-го туру чемпіонату Білорусі, в якому грали «Шахтар» Солігорськ та «Слуцьк».

Поєдинок завершився поразкою господарів поля 1:2. Команда Юрія Вернидуба двічі пропустила в першому таймі, а в другій половині гри зуміла реалізувати більшість лише один раз. Крім того, солігорська команда не забила пенальті.

«Шахтар» тепер займає лише 12-те місце, набравши всього 5 очок в 5 матчах. А «Слуцьк» вийшов в лідери чемпіонату (10 балів).

Чемпіонат Білорусі. 5-й тур

«Шахтар» Солігорськ – «Слуцьк» – 1:2

Голи: Коанда, 89 (автогол) – Козлов, 25, Умар, 45+2.

Нереалізований пенальті: Бодул, 53 («Шахтар»).

Вилучення: Образов, 51 («Слуцьк»).

Турнірна таблиця на 17 квітня

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 18.04.2020 10:33
    0
    sand, 18.04.2020 04:51
    SLUTsk go ahead!
    スラツク、さあ!
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 18.04.2020 06:06
    0
    молодец вернидубик гони в первую и ниже лигу там твоё место
    sand
    online
      sand, 18.04.2020 04:51
    -1
    SLUTsk go ahead!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 17.04.2020 23:02
    -2
    Ось, яки кроти. А наш Дуб, здається сала мало з/їв...
    jetcrow
      jetcrow, 17.04.2020 22:38
    -1
    Glory for SLUTSk!
    salamanka1982
    online
      salamanka1982, 17.04.2020 22:32
    -2
    Юрец, пора ддомой. Еще раз скажу: уроень солигорского Шахтера намного ниже наших перволиговых Николаева, Балкан, Горняк-Спорта и прочьих середняков Первой лиги. Это несерьезно для такого спеца тренировать полупрофессионалов белорусских
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 17.04.2020 21:48
    +3
    Тревожно за Вернидуба, попахивает отставкой...
    Виктор Иванов
      Виктор Иванов, 17.04.2020 21:35
    -2
    До Зари очень далеко
    zeka23
      zeka23, 17.04.2020 21:30
    +7
    Конечно, еще не до концы сыгрались, но не везет им реально. Мяч не хочет залетать, ни с пенальти, ни с трех метров в пустые ворота...
    zeka23
      zeka23, 17.04.2020 21:30
    +7
    Конечно, еще не до концы сыгрались, но не везет им реально. Мяч не хочет залетать, ни с пенальти, ни с трех метров в пустые ворота...
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 17.04.2020 21:48
    +3
    Тревожно за Вернидуба, попахивает отставкой...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 18.04.2020 10:33
    0
    sand, 18.04.2020 04:51
    SLUTsk go ahead!
    スラツク、さあ!
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 18.04.2020 06:06
    0
    молодец вернидубик гони в первую и ниже лигу там твоё место