Денис БОЙКО: «Виходити в групу ЛЧ і всім програвати. Не хотілося б»

Воротар киян поділився своєю думкою про Лігу чемпіонів і Лігу Європи

Денис БОЙКО: «Виходити в групу ЛЧ і всім програвати. Не хотілося б»
© fcdynamo.kiev.ua

Воротар «Динамо» Денис Бойко висловив свою думку з приводу готовності команди виступати в груповому етапі Ліги чемпіонів.

«Перед «Динамо» завжди стоїть завдання щороку вигравати чемпіонат і Кубок України. Це найголовніше. Як краще виходити в Лігу чемпіонів - з першого місця УПЛ. Але виходити в групу і бути хлопчиками для биття... Для клубу група - це добре, це фінансовий аспект, але вийти і програти всі шість матчів, щоб нас рознесли. Не хотілося б».

«Потрібно тверезо оцінювати свої шанси. Я не скажу, що ми не готові до групи Ліги чемпіонів, але, напевно, іноді краще зайвий рік зіграти в Лізі Європи, набрати досвіду, зігратися складом. А то у нас багато молодих футболістів, які постійно пробиваються до складу і дебютують в єврокубках, тому досвіду не завжди вистачає».

«Але це лише моя думка. Особисто я хочу в Лігу чемпіонів», - сказав Бойко під час спілкування з фанами команди на Youtube-каналі клубу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
      zac1310, 17.04.2020 08:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    С одной стороны нафик надо, это моё мнение, с другой - я хочу...
    И нашим, и вашим, между капельками дождя пройти... Скользковато, прав Милевский относительно него
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 16.04.2020 22:21
    -6
    NestorMachno7, 16.04.2020 21:06
    Динамо нужно менять стиль игры. Шахтер со своими тонкими и короткими передачами разрывает защиту соперника. У Киевлян этого аспекта не видно.
    Динамо нужно презика менять. Там у чувака похоже наступил совковый маразм.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 16.04.2020 22:06
    0
    С таким подходом вообще незачем играть в футбол.
    Trollface
    online
      Trollface, 16.04.2020 21:53
    +1
    Нечего делать Динамо в Лиге чемпионов. Мальме и Лугано так дрючило.,было даже стыдно. Динамо это дворовая команда. Не нужно философствовать, что будет, нужно учится играть.
    Serhii1988
      Serhii1988, 16.04.2020 21:52
    0
    Футболісти Аталанти так не думають.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 21:08
    +7
    Дух победителей безусловно привит, после такого честно говоря убирал бы "реалистов" из команды таких, даже если там доля правды. Набраться опыта? Раньше для ДК провалом было само неучастие в ЛЧ. Что было в этой ЛЕ? Какой-то позор
    NestorMachno7
    online
      NestorMachno7, 16.04.2020 21:06
    0
    Динамо нужно менять стиль игры. Шахтер со своими тонкими и короткими передачами разрывает защиту соперника. У Киевлян этого аспекта не видно.
    AK_228
    online
      AK_228, 16.04.2020 20:48
    +3
    Ммм... судя по последним результатам, вам и в ЛЕ рано играть
    firstromario
      firstromario, 16.04.2020 20:45
    +3
    а в лізі європи майже всім. то вже краще.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 21:08
    +7
    Дух победителей безусловно привит, после такого честно говоря убирал бы "реалистов" из команды таких, даже если там доля правды. Набраться опыта? Раньше для ДК провалом было само неучастие в ЛЧ. Что было в этой ЛЕ? Какой-то позор
    AK_228
    online
      AK_228, 16.04.2020 20:48
    +3
    Ммм... судя по последним результатам, вам и в ЛЕ рано играть
    firstromario
      firstromario, 16.04.2020 20:45
    +3
    а в лізі європи майже всім. то вже краще.
    Trollface
    online
      Trollface, 16.04.2020 21:53
    +1
    Нечего делать Динамо в Лиге чемпионов. Мальме и Лугано так дрючило.,было даже стыдно. Динамо это дворовая команда. Не нужно философствовать, что будет, нужно учится играть.
    zac1310
      zac1310, 17.04.2020 08:46
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    С одной стороны нафик надо, это моё мнение, с другой - я хочу...
    И нашим, и вашим, между капельками дождя пройти... Скользковато, прав Милевский относительно него
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 16.04.2020 22:06
    0
    С таким подходом вообще незачем играть в футбол.
    Serhii1988
      Serhii1988, 16.04.2020 21:52
    0
    Футболісти Аталанти так не думають.
    NestorMachno7
    online
      NestorMachno7, 16.04.2020 21:06
    0
    Динамо нужно менять стиль игры. Шахтер со своими тонкими и короткими передачами разрывает защиту соперника. У Киевлян этого аспекта не видно.