Артем ФРАНКОВ: «Динамо немає сенсу запрошувати Ярмоленка»

Проблема в дуже високій зарплаті футболіста, вважає фахівець

Артем ФРАНКОВ: «Динамо немає сенсу запрошувати Ярмоленка»
© Sport.ua. Артем Франков

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився думкою про те, чому київським «Динамо» немає сенсу зараз повертати 30-річного українського вінгера Андрія Ярмоленка, який захищає кольори «Вест Хема».

«Виходячи з того, як Андрій зараз там грає, це абсолютно реально. Виходячи із тих зарплат, які він там отримує, я не думаю, що це реально.

Я не думаю, що зараз був би сенс запрошувати в «Динамо» людей із дуже високою зарплатою. Більш того, вважаю, що в нинішньому «Динамо» було б неправильно мати гравців, які б заробляли більше мільйона євро», — зазначив Франков в ефірі авторського каналу на YouTube.

Контракт Ярмоленко належав «Динамо» з 2006-го по 2017-й роки. Орієнтовна вартість футболіста складає €9,5 мільйонів.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Динамо Київ від Шурика

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 23:22
    0
    Forever_young_13, 16.04.2020 13:38
    А нужен ли Ярмола Динамо? Молодые и перспективные не играют, а сидят на банке типа Цитаишвили. Или по арендам скитаются, типа Леднёва и Супряги.
    И брать для основы престарелого и хрустального Андрюшу??? Ну это смешно
    Почему бы и нет? Если продадут Цыганкова то вполне может доигрывать. А грузина пока что так что так не пускают играть.
    Lion
    online
      Lion, 16.04.2020 19:58
    0
    Ему и ВестХем не хочет плотить такую зарплату.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 16.04.2020 13:38
    -4
    А нужен ли Ярмола Динамо? Молодые и перспективные не играют, а сидят на банке типа Цитаишвили. Или по арендам скитаются, типа Леднёва и Супряги.
    И брать для основы престарелого и хрустального Андрюшу??? Ну это смешно
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 16.04.2020 13:09
    -1
    Андрей вернется но блин ему только 30.
    Он не коноплянка.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 12:49
    +3
    Можно подумать что ему кто-то собирался платить такие $, да и он уже не в лучшие годы, а так доиграть да дань клубу отдать, а средств он уже на 3 поколения заработал. Другой вопрос найти мотивацию после топ чемпов в нашем болоте и отсутствии игры ДК.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 12:49
    +3
    Можно подумать что ему кто-то собирался платить такие $, да и он уже не в лучшие годы, а так доиграть да дань клубу отдать, а средств он уже на 3 поколения заработал. Другой вопрос найти мотивацию после топ чемпов в нашем болоте и отсутствии игры ДК.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 16.04.2020 23:22
    0
    Forever_young_13, 16.04.2020 13:38
    А нужен ли Ярмола Динамо? Молодые и перспективные не играют, а сидят на банке типа Цитаишвили. Или по арендам скитаются, типа Леднёва и Супряги.
    И брать для основы престарелого и хрустального Андрюшу??? Ну это смешно
    Почему бы и нет? Если продадут Цыганкова то вполне может доигрывать. А грузина пока что так что так не пускают играть.
    Lion
    online
      Lion, 16.04.2020 19:58
    0
    Ему и ВестХем не хочет плотить такую зарплату.