Тарас СТЕПАНЕНКО: «Якщо дружина розкрутить бізнес, буду сидіти з дітьми»

Український хавбек «Шахтаря» поділився думкою про розподіл заробітків в сім'ї

Тарас СТЕПАНЕНКО: «Якщо дружина розкрутить бізнес, буду сидіти з дітьми»
© ФК Шахтар Донецьк. Тарас Степаненко

30-річний український півзахисник «Шахтаря» Тарас Степаненко розповів про те, хто в родині повинен більше заробляти.

- Коли дружина заробляє більше за чоловіка, як вважаєш, це нормально?
- Я в такій ситуації не був. Кажу дружині, що якщо я закінчу кар'єру, а вона розкрутить свій бізнес і буде добре заробляти, то я буду сидіти з дітьми. Немає питань.

Я в цьому плані більш консервативний. Вважаю, чоловік повинен додому приносити дохід. Зрозуміло, що в США або Європі це досить-таки нормально. У нашій країні вважається, в основному, що це чоловік або хоча б навпіл.

Але якщо жінка заробляє більше за чоловіка і йому нормально, не хоче наздоганяти другу половинку, то це точно не я.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.04.2020 19:19
    0
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    Может он имел ввиду тюремный срок.
    bzzzzz
      bzzzzz, 16.04.2020 13:54
    0
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    ну можна сидеть с детьми и догонять вторую половинку. А когда догонит, поменяются.
    как-то так)
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 16.04.2020 11:03
    +2
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    То ж футболіст, вони всі як правило тупі, тому і не розуміють що говорять.
    Dima Symonenko
      Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    +4
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    Dima Symonenko
      Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    +4
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 16.04.2020 11:03
    +2
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    То ж футболіст, вони всі як правило тупі, тому і не розуміють що говорять.
    JulikoB
    online
      JulikoB, 16.04.2020 19:19
    0
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    Может он имел ввиду тюремный срок.
    bzzzzz
      bzzzzz, 16.04.2020 13:54
    0
    Dima Symonenko, 16.04.2020 10:44
    Может это я неправильно понял, он сразу сказал "Если жена раскрутит бизнес, буду сидеть с детьми» ,а потом совсем другое "Но если женщина зарабатывает больше мужчины и ему нормально, не хочет догонять вторую половинку, то это точно не я".
    ну можна сидеть с детьми и догонять вторую половинку. А когда догонит, поменяются.
    как-то так)