В'ячеслав ШЕВЧУК: «Хотів врізати Федецькому — оштрафували на 20 тисяч»

Колишній футболіст «Шахтаря» розповів про єдиний штраф в своїй кар'єрі

В'ячеслав ШЕВЧУК: «Хотів врізати Федецькому — оштрафували на 20 тисяч»
© ТК Футбол. В'ячеслав Шевчук

40-річний екс-захисник донецького «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук розповів про єдиний штраф у своїй кар'єрі.

«У моїй кар'єрі штрафів за порушення не було ніколи в житті. Я ніколи не спізнювався. Я дисциплінований. І не люблю, коли люди спізнюються.

Один штраф був. На 90-й хвилині в Дніпрі «Шахтар» програвав 0:1. Федецький мене бортанув, я впав. Хотів йому врізати, але охолов, ледь торкнув рукою. Мені показали червону картку. За це мене оштрафували на 20 тисяч. У валюті.

Я згоден з Луческу щодо цього моменту. Повинна бути дисципліна», — розповів Шевчук.

Контракт Шевчука належав «Шахтарю» з 2005-го по 2016-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(178 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.04.2020 12:01
    +1
    Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело
    а когда следующий матч Шахтера с Шевчуком в составе против команды, где играет Федецкий
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 15.04.2020 23:41
    0
    Федецкий и сам мог врезать!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 15.04.2020 22:29
    +1
    Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело
    Делать ему нечего!?Это не в студии,быть грозным перцем.Там и самому можно на ответку натыкнуться.
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    0
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 15.04.2020 21:22
    -1
    А че не врезал, из соображений экономии?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 16.04.2020 12:01
    +1
    Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело
    а когда следующий матч Шахтера с Шевчуком в составе против команды, где играет Федецкий
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 15.04.2020 22:29
    +1
    Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело
    Делать ему нечего!?Это не в студии,быть грозным перцем.Там и самому можно на ответку натыкнуться.
    Сергей Долина
      Сергей Долина, 15.04.2020 23:41
    0
    Федецкий и сам мог врезать!
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 15.04.2020 21:27
    0
    Не надо сдерживаться,в след. раз встретишь ,закончи дело