Андрій ШЕВЧЕНКО: «Штрафний Філімонову не був випадковим»

Наставник збірної України згадав гол в ворота Росії

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Штрафний Філімонову не був випадковим»
© УАФ. Андрій Шевченко

Екс-форвард, а нині головний тренер збірної України Андрій Шевченко згадав свій легендарний гол у ворота збірної Росії в 1999 році в відборі на Євро-2000:

«Штрафний у ворота Олександра Філімонова не був випадковим. По-перше, я так вже забивав - «Баварії», «Карпатам», комусь ще. По-друге, ми багато працювали над стандартами після тренувань з Леонідом Буряком, який асистував тоді в збірній Йожефу Сабо.

Тренер був у чудовій формі, а його ідеальні пласуючі передачі з флангу допомагали нам з Сергієм Ребровим працювати над завершенням. Після цього ми подавали кутові і штрафні. Я завжди намагався направляти м'яч у ворота, якщо це було під зручну праву ногу. Поставив собі таку мету: будь-яка подача - тільки у ворота.

М'яч прямує по певній траєкторії, вилітає за стінкою, опускається вниз - це завжди складно для воротаря. А якщо перед голкіпером пробігає група гравців, а ми домовлялися, що вона буде пробігати, то шанси у того, хто б'є, підвищуються. Приблизно так все і вийшло».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — zbirna.com

(176 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Dozor
      Dozor, 13.04.2020 21:25
    +1
    Выходил - не выходил , тупо отбей мяч кулаком или переведи через перекладину, азы ДЮСШ , говорить тут более не о чем ...
    Ruslan
      Ruslan, 13.04.2020 21:13
    0
    pahentrahen, 13.04.2020 20:35
    у пацаков до сих пор бомбически бомбит от того гола, ведь и сами не вышли и их не пустили))))
    Вийшли, не вийшли то таке. А по твоєму треба було пустити?)))
    pahentrahen
      pahentrahen, 13.04.2020 20:35
    0
    у пацаков до сих пор бомбически бомбит от того гола, ведь и сами не вышли и их не пустили))))
    pl2012ua
      pl2012ua, 13.04.2020 18:25
    +6
    Прекрасный момент! Смотрел в прямой трансляции
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.04.2020 18:01
    +2
    "Мешал только дождь" Плохому танцору фаберже мешают
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 13.04.2020 17:46
    +6
    Отличный гол ,верю Андрею.Кстати,россияне явно были ошарашены таким финалом игры и буквально минуту погодя едва не словили ещё один мяч.История становления футбольной Украины...
    Zhorik678
    online
      Zhorik678, 13.04.2020 16:49
    -15
    и до и после всё было запланировано и купленно
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 13.04.2020 15:57
    +6
    КуцТВ, 13.04.2020 15:34
    Может Шева и планировал бить в створ, но будем честны, то что именно такой мяч залетел это явный ляп вратаря
    Легко говорить про ляпы других людей. Если бы Филимонов не отходил от ворот, то именно этот мяч он бы словил, НО! Если бы мяч удачно приземлился в группу набегающих игроков, то после удара головой шансов у вратаря было бы еще меньше. Это была хорошая домашняя заготовка стандарта, которая сработала. Жаль, что она сломала карьеру Филимонова.
    dd dent
    online
      dd dent, 13.04.2020 15:41
    +9
    аааа - Боже мой!
    Бесценно - гол на века, смотреть, слушать, любоваться!
    КуцТВ
      КуцТВ, 13.04.2020 15:34
    +17
    Может Шева и планировал бить в створ, но будем честны, то что именно такой мяч залетел это явный ляп вратаря
    КуцТВ
      КуцТВ, 13.04.2020 15:34
    +17
    Может Шева и планировал бить в створ, но будем честны, то что именно такой мяч залетел это явный ляп вратаря
    dd dent
    online
      dd dent, 13.04.2020 15:41
    +9
    аааа - Боже мой!
    Бесценно - гол на века, смотреть, слушать, любоваться!
    pl2012ua
      pl2012ua, 13.04.2020 18:25
    +6
    Прекрасный момент! Смотрел в прямой трансляции
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 13.04.2020 17:46
    +6
    Отличный гол ,верю Андрею.Кстати,россияне явно были ошарашены таким финалом игры и буквально минуту погодя едва не словили ещё один мяч.История становления футбольной Украины...
    BERNARDOS
      BERNARDOS, 13.04.2020 15:57
    +6
    КуцТВ, 13.04.2020 15:34
    Может Шева и планировал бить в створ, но будем честны, то что именно такой мяч залетел это явный ляп вратаря
    Легко говорить про ляпы других людей. Если бы Филимонов не отходил от ворот, то именно этот мяч он бы словил, НО! Если бы мяч удачно приземлился в группу набегающих игроков, то после удара головой шансов у вратаря было бы еще меньше. Это была хорошая домашняя заготовка стандарта, которая сработала. Жаль, что она сломала карьеру Филимонова.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 13.04.2020 18:01
    +2
    "Мешал только дождь" Плохому танцору фаберже мешают
    Dozor
      Dozor, 13.04.2020 21:25
    +1
    Выходил - не выходил , тупо отбей мяч кулаком или переведи через перекладину, азы ДЮСШ , говорить тут более не о чем ...
    Ruslan
      Ruslan, 13.04.2020 21:13
    0
    pahentrahen, 13.04.2020 20:35
    у пацаков до сих пор бомбически бомбит от того гола, ведь и сами не вышли и их не пустили))))
    Вийшли, не вийшли то таке. А по твоєму треба було пустити?)))
    pahentrahen
      pahentrahen, 13.04.2020 20:35
    0
    у пацаков до сих пор бомбически бомбит от того гола, ведь и сами не вышли и их не пустили))))