Дмитро СЕЛЮК: «Яя Туре зробив я»

Відомий агент працював із багатьма знаменитими футболістами

Дмитро СЕЛЮК: «Яя Туре зробив я»
© Twitter. Дмитро Селюк

Відомий футбольний агент Дмитро Селюк розповів, став би він собою, якби у нього не було зіркового клієнта — Яя Туре.

«Я Дмитром Селюком був вже, коли народився 9-го травня, в День Перемоги. У рік дракона. І дружину мою звуть Вікторія. Я був дуже успішним громадянином Радянського Союзу. Я за що не брався, все виходило. Першу рекламу на телебаченні приніс теж я. Західну, маю на увазі. Це була реклама страхової компанії «Купат холім». У мене все було в порядку! Не хвилюйтесь.

У багатьох ЗМІ пишуть, напевно, заздрісники: «Ось, він підписав Яя і пригрівся». Яя Туре я зробив! Це так, для інформації. По-друге, у мене були такі гравці. Веретенніков! Він поганий футболіст? Один з топових. Можливо, в свої роки був найкращим нападником Росії багатьох часів. Юран! Коли я його перевів у «Штурм», він думав, що закінчить кар'єру. Ілюша Цимбалар! Царство йому небесне! Він теж зі мною співпрацював. Його діти згадують, що я єдиний, хто дав їм гроші», — зазначив Селюк.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport24

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sentinel
      Sentinel, 25.07.2020 16:49
    0
    В одном предложении три раза "я" сказал.
    Axmetov10
      Axmetov10, 25.07.2020 16:32
    0
    Так ты контракт его читал?Он же хочет не только процент от перехода,но еще и процент от зарплаты Нашол ЯЯ дурачка,как в лотерею выиграл
    SportsMan
      SportsMan, 13.04.2020 03:00
    0
    Агент перебежчиков? Юран, Цымбаларь. Он их научил вместо сборной своей страны играть за Россию? Хотя он же сам русский.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 22:37
    0
    Александр Бондарь, 12.04.2020 21:27
    Этой обьебуле кто то верит ещё?
    сурок
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 12.04.2020 21:27
    +3
    Этой обьебуле кто то верит ещё?
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 17:10
    +4
    то чисто случайно в общем, а так вагоны шлака какого-то тащил и тащит
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.04.2020 16:42
    +5
    Скромность украшает человека.
    kerch30
    online
      kerch30, 12.04.2020 16:19
    +6
    «Яя Туре сделал я» - папа Карло
    axylinam
    online
      axylinam, 12.04.2020 15:40
    +10
    Кроме Туре никаких громких имён за последние десять лет,слабенький агентик по международным меркам из громких переходов один Туре
    axylinam
    online
      axylinam, 12.04.2020 15:40
    +10
    Кроме Туре никаких громких имён за последние десять лет,слабенький агентик по международным меркам из громких переходов один Туре
    kerch30
    online
      kerch30, 12.04.2020 16:19
    +6
    «Яя Туре сделал я» - папа Карло
    alefteev77
    online
      alefteev77, 12.04.2020 16:42
    +5
    Скромность украшает человека.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 17:10
    +4
    то чисто случайно в общем, а так вагоны шлака какого-то тащил и тащит
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 12.04.2020 21:27
    +3
    Этой обьебуле кто то верит ещё?
    Sentinel
      Sentinel, 25.07.2020 16:49
    0
    В одном предложении три раза "я" сказал.
    Axmetov10
    online
      Axmetov10, 25.07.2020 16:32
    0
    Так ты контракт его читал?Он же хочет не только процент от перехода,но еще и процент от зарплаты Нашол ЯЯ дурачка,как в лотерею выиграл
    SportsMan
      SportsMan, 13.04.2020 03:00
    0
    Агент перебежчиков? Юран, Цымбаларь. Он их научил вместо сборной своей страны играть за Россию? Хотя он же сам русский.
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 22:37
    0
    Александр Бондарь, 12.04.2020 21:27
    Этой обьебуле кто то верит ещё?
    сурок