ФОТО. На стилі. Морозюк показав, як виглядає на 22-й день карантину

Український гравець «Різеспора» дотримується режиму самоізоляції

ФОТО. На стилі. Морозюк показав, як виглядає на 22-й день карантину
© Instagram. Микола Морозюк

32-річний український футболіст турецького «Різеспора» Микола Морозюк дотримується карантину, введеного через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19.

«22-й день», — написав Морозюк в Instagram, коментуючи своє стильне фото.

У поточному сезоні Морозюк провів за «Різеспор» 22 матчі у всіх турнірах, де забив один м'яч і віддав одну результативну передачу.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

22-й день 🦠🙃

Публикация от Nikolay Moroziuk (@nikolaymoroziuk)

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 17:05
    0
    Владимир Копяк, 12.04.2020 16:52
    Такое впечатление, что к талибам на службу готовится...
    ...Може після турків його в Іран/Ірак продадуть ...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.04.2020 16:52
    +2
    Такое впечатление, что к талибам на службу готовится...
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 16:38
    +1
    явно ирка это с ним творит
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 12.04.2020 16:14
    0
    Может быть пора повзрослеть,Коля?А то из Динамо ушёл вроде бы уже давно как,а мудрее совсем не стал.
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 15:28
    +1
    він, що фарбує бороду? ...голова ніби руса, а борода як вугілля...
    iravik83
      iravik83, 12.04.2020 14:52
    +2
    Syrok-oxlx, 12.04.2020 14:41
    Ирка тоже так заросла?
    у Ирки главное чтоб д...а не заросла!
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 12.04.2020 14:41
    +2
    Ирка тоже так заросла?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 12.04.2020 16:52
    +2
    Такое впечатление, что к талибам на службу готовится...
    iravik83
      iravik83, 12.04.2020 14:52
    +2
    Syrok-oxlx, 12.04.2020 14:41
    Ирка тоже так заросла?
    у Ирки главное чтоб д...а не заросла!
    Syrok-oxlx
      Syrok-oxlx, 12.04.2020 14:41
    +2
    Ирка тоже так заросла?
    dd dent
    online
      dd dent, 12.04.2020 16:38
    +1
    явно ирка это с ним творит
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 15:28
    +1
    він, що фарбує бороду? ...голова ніби руса, а борода як вугілля...
    REALIST
    online
      REALIST, 12.04.2020 17:05
    0
    Владимир Копяк, 12.04.2020 16:52
    Такое впечатление, что к талибам на службу готовится...
    ...Може після турків його в Іран/Ірак продадуть ...
    unforgiven Den
    online
      unforgiven Den, 12.04.2020 16:14
    0
    Может быть пора повзрослеть,Коля?А то из Динамо ушёл вроде бы уже давно как,а мудрее совсем не стал.