КРУТОРОГОВ: «У цьому році для Металіста 1925 неможливо піднятися в УПЛ»

Відомий коментатор – про шанси «Металіста-1925» пробитися в елітний дивізіон

КРУТОРОГОВ: «У цьому році для Металіста 1925 неможливо піднятися в УПЛ»
© Футбол 1/2/3. Кирило Круторогов

Коментатор телеканалів Футбол 1/2/3 Кирило Круторогов розповів, чому «Металіст 1925» не зможе піднятися в УПЛ.

«Металіст і Металіст 1925 - це абсолютно дві різні команди. Хоча Металіст 1925 і має хороші шанси вийти з Першої ліги в Прем'єр-лігу, але, як на мене, це більше теоретичні шанси, пов'язані з нинішнім щільним розташуванням команд нагорі турнірної таблиці Першої ліги.

Але в цьому році для клубу це буде неможливо, бо є команди більш готові для підвищення в класі, як у фінансовому, так і в кадровому потенціалі», - вважає Круторогов.

Відзначимо, що після 19 турів Першої ліги «Металіст 1925» посідає сьоме місце в турнірній таблиці, відстаючи від першого лише на чотири очки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Футбол 1/2/3

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Иван Верещагин
      Иван Верещагин, 16.04.2020 11:10
    -1
    hantolik58, 15.04.2020 17:08
    Считаю, автор статьи мягко говоря не прав. Круторогов часто бывает на ОСК "Металлист", когда приезжает комментировать "Шахтёр". Мог бы лично поинтересоваться у тех, кто знает финансовую ситуацию в "Металлисте 1925" хорошо и работает в клубе, как обстоят дела. По кадровому потенциалу тоже Кирилл пишет неправду. Состав у нашей команды нормальный, два очка отставания от зоны попадания в УПЛ - не катастрофа, и легко можно ликвидировать это отставание. По оценке специалистов игра команды хорошо поставлена. Пусть автор статьи на досуге посмотрит сайт Wyscount и узнает, что с таким составом как сейчас, харьковчане превосходят все команды по количеству пасов, по владению мячом, по острым передачам и тд. А ведь Круторогов получил образование журналиста именно в Харькове... но видимо душой он наш клуб не воспринимает, отсюда и такое отношение.
    Я так понял, что вы в курсе финансового состояния МХ, так просветите общественность... что касается игры команды, то результаты говорят сами за себя... увы...
    hantolik58
      hantolik58, 15.04.2020 17:08
    0
    Считаю, автор статьи мягко говоря не прав. Круторогов часто бывает на ОСК "Металлист", когда приезжает комментировать "Шахтёр". Мог бы лично поинтересоваться у тех, кто знает финансовую ситуацию в "Металлисте 1925" хорошо и работает в клубе, как обстоят дела. По кадровому потенциалу тоже Кирилл пишет неправду. Состав у нашей команды нормальный, два очка отставания от зоны попадания в УПЛ - не катастрофа, и легко можно ликвидировать это отставание. По оценке специалистов игра команды хорошо поставлена. Пусть автор статьи на досуге посмотрит сайт Wyscount и узнает, что с таким составом как сейчас, харьковчане превосходят все команды по количеству пасов, по владению мячом, по острым передачам и тд. А ведь Круторогов получил образование журналиста именно в Харькове... но видимо душой он наш клуб не воспринимает, отсюда и такое отношение.
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 12.04.2020 13:47
    -6
    Кому он нужен. Клуб без истории
    dgurkis
      dgurkis, 12.04.2020 12:51
    0
    Туточки головне залишитися при тямі! Хто не збанкрутіє до наступного літа, той і буде битися за Лігу Чампіонів, якщо від неї щось залишиться. А так - вже почався Мундіаль з кіберфутболу. Там свої Месі і Суркізи. Приєднуємося, гойда до перемог та натхнення! https://www.youtube.com/watch?v=bh5JEo952BE&feature=emb_logo
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 12.04.2020 09:19
    +2
    ахметівське бла-бла-бла! Поживемо , побачимо.
    Mr.Frost
    online
      Mr.Frost, 12.04.2020 09:19
    +2
    ахметівське бла-бла-бла! Поживемо , побачимо.
    hantolik58
      hantolik58, 15.04.2020 17:08
    0
    Считаю, автор статьи мягко говоря не прав. Круторогов часто бывает на ОСК "Металлист", когда приезжает комментировать "Шахтёр". Мог бы лично поинтересоваться у тех, кто знает финансовую ситуацию в "Металлисте 1925" хорошо и работает в клубе, как обстоят дела. По кадровому потенциалу тоже Кирилл пишет неправду. Состав у нашей команды нормальный, два очка отставания от зоны попадания в УПЛ - не катастрофа, и легко можно ликвидировать это отставание. По оценке специалистов игра команды хорошо поставлена. Пусть автор статьи на досуге посмотрит сайт Wyscount и узнает, что с таким составом как сейчас, харьковчане превосходят все команды по количеству пасов, по владению мячом, по острым передачам и тд. А ведь Круторогов получил образование журналиста именно в Харькове... но видимо душой он наш клуб не воспринимает, отсюда и такое отношение.
    dgurkis
      dgurkis, 12.04.2020 12:51
    0
    Туточки головне залишитися при тямі! Хто не збанкрутіє до наступного літа, той і буде битися за Лігу Чампіонів, якщо від неї щось залишиться. А так - вже почався Мундіаль з кіберфутболу. Там свої Месі і Суркізи. Приєднуємося, гойда до перемог та натхнення! https://www.youtube.com/watch?v=bh5JEo952BE&feature=emb_logo