У Кривому Розі почалася реконструкція стадіону Металург

Завершити капремонт фасаду повинні до 30 грудня

У Кривому Розі почалася реконструкція стадіону Металург
© Криворізька міська рада

У Кривому Розі стартувала реконструкція стадіону «Металург».
 
За проектом передбачена заміна трибун, перекриттів і гідроізоляційного шару чаші стадіону в цілому. Капітально відремонтують фасад комплексу та проведуть благоустрій території біля стадіону.
 
«На даний момент почався ремонт західного боку стадіону. Уже проводиться демонтаж вхідної групи - монолітних сходів і пандусів. Потім реконструкція чаші, трибун, приміщень», - заявив начальник управління капітального будівництва Валерій Катькин.
 
На реконструкцію планують витратити майже 55 млн гривень. Завершити капремонт фасаду повинні до 30 грудня 2020 року.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Криворізька міська рада

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 10.04.2020 22:42
    0
    Andre Petlyra, 10.04.2020 21:10
    сначала стадион а потом и команду можно воссоздать и на первый матч придёт больше чем сейчас на зарю ходят один раз полный стадион был играл КРИВБАСС-ШАХТЁР не евро кубки
    почему только один раз? много матчей было с полным стадионом!!
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 10.04.2020 21:10
    0
    сначала стадион а потом и команду можно воссоздать и на первый матч придёт больше чем сейчас на зарю ходят один раз полный стадион был играл КРИВБАСС-ШАХТЁР не евро кубки
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 15:56
    -7
    А карантин?
    Yalta
      Yalta, 10.04.2020 15:18
    +8
    Отлично!Может и Кривбасс воскресят?Недавно смотрел матч чемпионата с Симферополе,Таврия-Кривбасс,ностальгия нахлынула.Эх,были годы....
    Yalta
      Yalta, 10.04.2020 15:18
    +8
    Отлично!Может и Кривбасс воскресят?Недавно смотрел матч чемпионата с Симферополе,Таврия-Кривбасс,ностальгия нахлынула.Эх,были годы....
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 10.04.2020 22:42
    0
    Andre Petlyra, 10.04.2020 21:10
    сначала стадион а потом и команду можно воссоздать и на первый матч придёт больше чем сейчас на зарю ходят один раз полный стадион был играл КРИВБАСС-ШАХТЁР не евро кубки
    почему только один раз? много матчей было с полным стадионом!!
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 10.04.2020 21:10
    0
    сначала стадион а потом и команду можно воссоздать и на первый матч придёт больше чем сейчас на зарю ходят один раз полный стадион был играл КРИВБАСС-ШАХТЁР не евро кубки