МИХАЙЛЮК: «Можливо, якщо залишуся жити в штатах, прийму громадянство США»

Український баскетболіст комфортно себе почуває за океаном

МИХАЙЛЮК: «Можливо, якщо залишуся жити в штатах, прийму громадянство США»
© БК Детройт Пістонс. Святослав Михайлюк

Гравець збірної України і «Детройта» Святослав Михайлюк розповів про свій період гри в Канзасі, а також про можливе отримання громадянства США.

«У Канзасі було все, як у фільмах - інший світ взагалі. Потрапивши в університетське життя тут, розумієш, що воно дуже відрізняється від українського. У місті є ще одне маленьке містечко, де 30 тисяч студентів ходять на уроки.

У Канзасі тебе вважають зіркою, всі тебе знають і на шляху на урок ти розмовляєш із сотнями людей, всі з тобою вітаються. Ти потрапляєш в НБА до НБА, якщо граєш в таких університетах, як Дьюк, Кентакі, Північна Кароліна, Канзас, UCLA. Люди думають, що ти суперзірка, там всі люблять і знають баскетбол і знають, що ці команди найкращі. Тут ти можеш зустріти молодих гравців, які через кілька років можуть стати зірками в НБА. Почати з ними дружбу, спілкуватися з ними. У топових університетах потрапляєш в інший світ, де всі тебе люблять, тому що ти гравець баскетбольної команди.

Я ніколи не шкодував, що поїхав до Канзасу. Так, можливо в Європі я б заробив більше грошей і був би вище на драфті. Але від Канзасу залишилося дуже багато хороших спогадів і досвіду, я побудував хороші дружні відносини з людьми, яких зустрів. Особисто мені здавалося, що я зможу повернутися в Європу в топ-клуби, тому що все знали мене, як гравця, добре грав в NCAA в 16 років. Мені хотілося показати себе в найкращій лізі світу після НБА, показати, що можу грати в своєму віці в Америці і показувати результат.

Як мене помітили? На Nike Hoop Summit - турнір, на якому проходять ігри між найкращими школярами США і гравцями з Європи до 20 років. Там були присутні скаути всіх команд НБА, генеральні менеджери клубів, і хтось подзвонив Селфу (головний тренер Канзасу - ред.), Сказав, щоб він приїхав і почав мене рекрутувати. У нас була з ним співбесіда і вони проявили інтерес, сказали, що хочуть підписати мене в Канзас.

Чи буду отримувати громадянство США? Можливо, якщо залишуся тут жити», - сказав Михайлюк.

Раніше Михайлюк розповів про свої взаємини з Леброном Джеймсом.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — basket.com.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 14.04.2020 13:07
    0
    Саша Зардунов, 10.04.2020 16:26
    Хочет поехать, пускай едет. Какие проблемы. В мире все так делают и не плачут. Просто рашка у нас агрессор и в этом проблема. Вон Екатерина, взяла подданство российское и никто в Германии волосы на голове не рвет. Да и вообще, очень много немцев тогда перешли в русскость. Лермонтов шотландец, Пушкин эфиоп. Немец Даль вообще сбацал "Русский толковый словарь"
    Лермантов - не шотландец, у него дальние предки - один вроде шотландец, второй вроде испанец, Пушкин, ну, во-перывых не совсем эфиоп, там сложнее, а во-вторых там от "эфиопа" три поколения...
    Да и я не плачу, просто интересно, что об этом другие думают, в том числе и те, что плачут
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 10.04.2020 16:26
    0
    Хочет поехать, пускай едет. Какие проблемы. В мире все так делают и не плачут. Просто рашка у нас агрессор и в этом проблема. Вон Екатерина, взяла подданство российское и никто в Германии волосы на голове не рвет. Да и вообще, очень много немцев тогда перешли в русскость. Лермонтов шотландец, Пушкин эфиоп. Немец Даль вообще сбацал "Русский толковый словарь"
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 16:17
    0
    kvv1404, 10.04.2020 14:16
    Ти уважно прочитав?Він не кричить що прагне отримати громадянство США,а жити в чужій країні без громадянства це безглуздя!
    Так нехай їде додому, чи як?
    Он, Малиновський, або ж Зінченко, або деякі інші нічого, живуть і працюють за кордоном і не планують змінювати громадянство
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 16:14
    -1
    kvv1404, 10.04.2020 14:16
    Ти уважно прочитав?Він не кричить що прагне отримати громадянство США,а жити в чужій країні без громадянства це безглуздя!
    А ватный Усик кричит что мечтает? Или ватный Ракицкий? А он говорит, что хочет, если получится.
    iravik83
      iravik83, 10.04.2020 14:34
    +1
    zac1310, 10.04.2020 13:52
    Ну что, он патриот, или нет?
    да большая часть так называемых патриотов носят вышиванки и мечтают свалить за океан и оттуда помагать неньке не приезжая на ее территорию!!
    kvv1404
    online
      kvv1404, 10.04.2020 14:16
    0
    zac1310, 10.04.2020 13:52
    Ну что, он патриот, или нет?
    Ти уважно прочитав?Він не кричить що прагне отримати громадянство США,а жити в чужій країні без громадянства це безглуздя!
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 13:52
    -4
    Ну что, он патриот, или нет?
    iravik83
      iravik83, 10.04.2020 14:34
    +1
    zac1310, 10.04.2020 13:52
    Ну что, он патриот, или нет?
    да большая часть так называемых патриотов носят вышиванки и мечтают свалить за океан и оттуда помагать неньке не приезжая на ее территорию!!
    zac1310
    online
      zac1310, 14.04.2020 13:07
    0
    Саша Зардунов, 10.04.2020 16:26
    Хочет поехать, пускай едет. Какие проблемы. В мире все так делают и не плачут. Просто рашка у нас агрессор и в этом проблема. Вон Екатерина, взяла подданство российское и никто в Германии волосы на голове не рвет. Да и вообще, очень много немцев тогда перешли в русскость. Лермонтов шотландец, Пушкин эфиоп. Немец Даль вообще сбацал "Русский толковый словарь"
    Лермантов - не шотландец, у него дальние предки - один вроде шотландец, второй вроде испанец, Пушкин, ну, во-перывых не совсем эфиоп, там сложнее, а во-вторых там от "эфиопа" три поколения...
    Да и я не плачу, просто интересно, что об этом другие думают, в том числе и те, что плачут
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 10.04.2020 16:26
    0
    Хочет поехать, пускай едет. Какие проблемы. В мире все так делают и не плачут. Просто рашка у нас агрессор и в этом проблема. Вон Екатерина, взяла подданство российское и никто в Германии волосы на голове не рвет. Да и вообще, очень много немцев тогда перешли в русскость. Лермонтов шотландец, Пушкин эфиоп. Немец Даль вообще сбацал "Русский толковый словарь"
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 16:17
    0
    kvv1404, 10.04.2020 14:16
    Ти уважно прочитав?Він не кричить що прагне отримати громадянство США,а жити в чужій країні без громадянства це безглуздя!
    Так нехай їде додому, чи як?
    Он, Малиновський, або ж Зінченко, або деякі інші нічого, живуть і працюють за кордоном і не планують змінювати громадянство
    kvv1404
    online
      kvv1404, 10.04.2020 14:16
    0
    zac1310, 10.04.2020 13:52
    Ну что, он патриот, или нет?
    Ти уважно прочитав?Він не кричить що прагне отримати громадянство США,а жити в чужій країні без громадянства це безглуздя!