Нері КАСТІЛЬО: «Луческу навіть не дозволив мені поїхати на похорон батьків»

Екс-легіонер «Шахтаря» розкрив шокуючі подробиці свого перебування в клубі

Нері КАСТІЛЬО: «Луческу навіть не дозволив мені поїхати на похорон батьків»
© ФК Шахтар. Нері Кастільо

Колишній мексиканський футболіст Нері Кастільо, який з 2007 по 2011 рік був на контракті в «Шахтарі», розповів, чому він не хотів переїжджати в Україну, і що сталося між ним і тодішнім наставником «гірників» Мірчею Луческу.

«У той час мене не хвилювали гроші, я говорю від душі і правду, як завжди. Президент «Шахтаря» Рінат Ахметов дав мені чистий аркуш, щоб я вписав туди бажану суму. Таким було його бажання забрати мене в свою команду».

«Я повернувся з Кубка Америки в Грецію, щоб поїхати на Санторіні з моєї вагітною дружиною. У мене було кілька днів вихідних, які надав мені клуб через участь в Кубку Америки, в той час як весь «Олімпіакос» вже почав передсезонну підготовку. Я прибув в аеропорт Греції, де представник українського клубу чекав на мене. Він почав говорити зі мною про гроші і про те, що «Шахтар» вже домовився з «Олімпіакосом», а тому залишилося тепер тільки узгодити питання зі мною. Я сказав: «Відпусти мене, друг, я їду у відпустку і не хочу залишати «Олімпіакос».

«Я відбув на Санторіні, оселився в готелі, але через деякий час мені подзвонили і сказали, що менеджер «Шахтаря» хоче терміново переговорити зі мною. Він прилетів на Санторіні на приватному літаку! Він знову повторив мені, що з «Олімпіакосом» питання вирішене, а тому залишається тільки домовитися з особистого контракту. «Я не покину «Олімпіакос» - повторив я. - «Це команда, яку я люблю, де я ключовий гравець, і, до того ж, моя дружина зараз чекає на дитину».

«Після цього мені подзвонив Петрос Коккаліс (тодішній віце-президент «Олімпіакоса» - прим.) і сказав, що в найближчі три дні я повинен прибути в офіс для завершення трансферу в «Шахтар». У той час Лемоніс (технічний директор «Олімпіакоса» - прим.) та Івич (спортивний директор «Олімпіакоса» - прим.) працювали в клубі, але я їм обом не подобався. У підсумку я прибув в офіс і відчув неймовірний тиск».

«Олімпіакос» ніколи раніше не заробляв стільки грошей від продажу гравця. І вони безумовно хотіли продати мене. Я був змушений підписати контракт з «Шахтарем». Тільки я, Коккаліс, Івич та мій батько знаємо, який тиск на мене чинили. Вони навіть хотіли вилучити пункт з контракту про відсоток, який я отримаю в разі, якщо відбудеться мій трансфер з «Олімпіакоса».

«Мій батько сказав їм: «Це нестерпно. Я робив все для майбутнього свого сина». Але я навіть не хотів розглядати пропозицію, я все одно не хотів йти. У підсумку в «Олімпіакосі» сказали мені, що якщо я не піду, то найближчі півроку все одно грати не буду. Також мені сказали, що Лемоніс не хоче бачити мене в клубі».

«Я поїхав з чорним серцем. Я прибув в Україну, де навіть спочатку психологічно відчував себе незатишно. Але з часом все ставало тільки гірше. Спершу мені не подобався холод, але потім мої мати і батько померли в один рік, а у мене стався конфлікт з тренером Мірчею Луческу, який навіть не дозволив мені поїхати на похорон. Я приїжджав кожен день в «Шахтар» на тренування, і думав, як би повернутися в «Олімпіакос». Моя помилка полягала в тому, що якби я не грав добре, то зміг би повернутися швидше».

«8 січня 2009 року померла моя мама. У нас була перерва в чемпіонаті. Пам'ятаю, як мій батько подзвонив мені і сказав, що мама впала в кому. Я тоді був в Греції, це було 29 грудня. Я збирався відлетіти в Уругвай, але вже 7 січня я повинен був бути на базі «Шахтаря». Я подзвонив Луческу і сказав: «Моя мама помирає, дозвольте мені довше залишитися в Уругваї». Але він відмовив. Батько сказав: «Відлітай, нічого не змінюється, вона в комі». Я полетів до Греції, щоб упакувати валізи і повернутися в Україну. Стомлений багатьма перельотами, я взяв квиток на поїзд, коли подзвонив мій телефон. На трубці був батько, який повідомив, що мама померла».

«Я приїхав до тренера і попросив у нього дозволу полетіти в Уругвай на похорон. Він не дозволив це мені. Це речі, які люди не знають. Я не бачив, як померла моя мама. Я навіть не побував на її похороні. Як грати в такій команді, тим більше, що з самого початку я не хотів бути там. Мій батько помер в той же рік», - розповів Нері Кастільо.

Нагадаємо, нещодавно Мірча Луческу, згадуючи про Нері Кастільо, заявив, що цей гравець дозволяв собі неетичну поведінку по відношенню до решти. Румунський коуч заявив буквально наступне: «Одного разу я привів Нері Кастільо на прес-конференцію і у нього вистачило нахабства класти ноги на стіл під час того, як я розмовляв. Такі гравці не мають права виходити на поле за «Шахтар». Я виніс вердикт Нері, і команда мене підтримала». Що правда, залишається невідомим, трапилася ця ситуація до розладу між гравцем і тренером, про який нині розповів Кастільо, або вже після.

«Шахтар» заплатив за Кастільо 20 мільйонів євро, що до переходу Бернарда було рекордною сумою для українського клубу. За повідомленнями в пресі, мексиканець отримав 5 мільйонів євро з цієї суми, як відсоток від суми угоди, обумовлений в його контракті з «Олімпіакосом».

Нері Кастільо завершив кар'єру в 2014 році. Останнім його клубом був іспанський «Райо Вальєкано». Нині мексиканцю 35 років, і відомо, що він тримає рибальський магазинчик в Греції, будучи затятим любителем риболовлі.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ESPN

(108 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dd dent
    online
      dd dent, 11.04.2020 11:51
    +1
    "Моя ошибка заключалась в том, что если бы я не играл хорошо, то смог бы вернуться скорее» отсюда по-подробнее
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 10.04.2020 18:04
    -3
    Смешно читать, такой бред напридумывал))))))
    Bolshoi
      Bolshoi, 10.04.2020 17:56
    -3
    Кротовня позорная. Мы ещё не мало услышим от бывших игроков. И они на Динамо смеют рот открывать.
    Алексей Юрченко
      Алексей Юрченко, 10.04.2020 17:21
    0
    На похороны хотел бы - поехал, просто взял купил билет и улетел, или штрафа испугался? Или быть может циган его к воротам на базе приковал?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2020 16:54
    0
    nordi, 10.04.2020 16:46
    якщо, звичайно, правда про "не відпустив на поохорон матері", то Луч 3,2,1...але..як відписались переді мною-"ніхто, навіть Мату, не жалівся на поведінку коуча раніше" ,це по-перше, 2. 5лямів лише підйомних-це не хуху собі хуху навіть для топ гравців світових(ну звичайно я не про Неймара і компанію), 3. "в Олімпіакосі обидва директори казали "йди на восток, тобто в ШД", президент хотів продажу, "я хотел остаться2...це говорить лише одне-раді були спекати за супер гроші, розуміючи, що ти Міля і Аля в одному-поки дають-забирайте. 4. Судячи по карєрі...читайте пункти 1-3...ти таки Міля і Аля і про похорон, вважаю, брехня, щоб потішити свою просрану карєру і талант, який безумовно був, але що таке талант...всі ми знаємо
    угу, мату х*ем по лбу дал им всем в шахте да упи**дил куда захотел, а не о похоронах спрашивал бы
    nordi
      nordi, 10.04.2020 16:46
    +3
    якщо, звичайно, правда про "не відпустив на поохорон матері", то Луч 3,2,1...але..як відписались переді мною-"ніхто, навіть Мату, не жалівся на поведінку коуча раніше" ,це по-перше, 2. 5лямів лише підйомних-це не хуху собі хуху навіть для топ гравців світових(ну звичайно я не про Неймара і компанію), 3. "в Олімпіакосі обидва директори казали "йди на восток, тобто в ШД", президент хотів продажу, "я хотел остаться2...це говорить лише одне-раді були спекати за супер гроші, розуміючи, що ти Міля і Аля в одному-поки дають-забирайте. 4. Судячи по карєрі...читайте пункти 1-3...ти таки Міля і Аля і про похорон, вважаю, брехня, щоб потішити свою просрану карєру і талант, який безумовно був, але що таке талант...всі ми знаємо
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.04.2020 16:14
    -2
    zac1310, 10.04.2020 16:03
    Во-первых, возможно он врет вообще - и он ездил. Во-вторых он может врать о каких-то аспектах - он мог не проситься, просится в последний момент... да мало ли что! В любом случае, до слов Луческу об этом инциденте становиться на сторону Кастильо считаю глупо.
    Верить Сручесу себя не уважать. Кастильо 7 января 2009 года был в Украине, это открытая инфа. С травмой. И 2 недели никуда ее ездил точно.
    Так что слова Сруческу и ржавых меня мало интересуют.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.04.2020 16:11
    -3
    kvv1404, 10.04.2020 14:20
    Не бреши,не було в країні карантину,кордони не перекривали як зараз!!!
    Деб...л, по имеющийся ИНФОРМАЦИИ естественно
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 16:03
    0
    Сергей 1, 10.04.2020 13:53
    А те кто пишет, что он врёт, так это легко проверить. По имеющейся инфекции он 7 января 2009 года был в Украине и 2 недели никуда не выезжал точно.
    Во-первых, возможно он врет вообще - и он ездил. Во-вторых он может врать о каких-то аспектах - он мог не проситься, просится в последний момент... да мало ли что! В любом случае, до слов Луческу об этом инциденте становиться на сторону Кастильо считаю глупо.
    doktor09
    online
      doktor09, 10.04.2020 15:56
    +4
    Вместо положенных 10% за переход получить 25%-и его гнобили? П.здит как ватное ТВ и Сергей 1...
    Max123
      Max123, 10.04.2020 14:34
    +3
    Мерзкий тип этот Кастильо. Правда будулай не лучше. Они нашли друг друга
    kvv1404
    online
      kvv1404, 10.04.2020 14:20
    0
    Сергей 1, 10.04.2020 13:53
    А те кто пишет, что он врёт, так это легко проверить. По имеющейся инфекции он 7 января 2009 года был в Украине и 2 недели никуда не выезжал точно.
    Не бреши,не було в країні карантину,кордони не перекривали як зараз!!!
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.04.2020 13:53
    -3
    А те кто пишет, что он врёт, так это легко проверить. По имеющейся инфекции он 7 января 2009 года был в Украине и 2 недели никуда не выезжал точно.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2020 13:51
    +1
    Во времена в чукре были когда даже цыган мог зачмырить игрока за 2О млн $ Сейчас такое представить даже трудно.
    Правда много но, как-то что заставили? Ну не подписывал бы! Досидел бы на лавке и в топ клуб раз ты игрок неплохой. На деньги все равно, но вроде только подъемных выбил 5 млн? Чувствуется что плевать на лаве.
    Не отпустили на похороны и молчал? Сомнительно что не стал бы искать встречи с ахметкой через агента или еще как.
    А че не плюнул на все да не уехал мать хоронить или штраф в виде $ дороже матери родной?
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.04.2020 13:47
    -3
    Senator, 10.04.2020 12:24
    Такую чушь несёт, что, мол, заставили...ты ж не раб....если бы нужно было, то через агента перешёл бы в другой клуб. Но, погнался за бабками, ещё и начал права качать...
    Не пиши бреда. Этот игрок не стоил и 15 лямов тогда на рынке, никто бы за него их и не дал. Просто Лохметов переплачивал 2 цены чтобы привести игроков. Так что Оли стопудово давил на Кастильо.
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 10.04.2020 13:44
    -3
    Про похороны думаю правду говорит, его в 2009 Луческу уже ненавидел, так что вполне могло иметь место быть.
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 13:40
    0
    justhateme, 10.04.2020 13:38
    похоже на типичный латиносовский трындежь. еще скажите что все еду ели, а его жуками кормили.
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 13:39
    0
    DKTheBest2, 10.04.2020 12:49
    Он говорит, что Ахметов предложил ему самому написать желаемую сумму, а плохой Будулай не отпустил его на похороны родителей? Во-первых даже если бы у Будулая что-то случилось с психикой (вообще в это не поверю в ситуации с похоронами родителей и при чем два раза), то Ахметов дал бы даже на своем личном самолете отправил бы Кастильо на похороны.
    Да, если б он был такой нужный, ему б пошли на встречу.
    justhateme
    online
      justhateme, 10.04.2020 13:38
    +3
    похоже на типичный латиносовский трындежь. еще скажите что все еду ели, а его жуками кормили.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.04.2020 12:49
    +4
    Он говорит, что Ахметов предложил ему самому написать желаемую сумму, а плохой Будулай не отпустил его на похороны родителей? Во-первых даже если бы у Будулая что-то случилось с психикой (вообще в это не поверю в ситуации с похоронами родителей и при чем два раза), то Ахметов дал бы даже на своем личном самолете отправил бы Кастильо на похороны.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 10.04.2020 11:44
    +5
    Чомусь я йому вірю...
    doktor09
    online
      doktor09, 10.04.2020 15:56
    +4
    Вместо положенных 10% за переход получить 25%-и его гнобили? П.здит как ватное ТВ и Сергей 1...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 10.04.2020 12:49
    +4
    Он говорит, что Ахметов предложил ему самому написать желаемую сумму, а плохой Будулай не отпустил его на похороны родителей? Во-первых даже если бы у Будулая что-то случилось с психикой (вообще в это не поверю в ситуации с похоронами родителей и при чем два раза), то Ахметов дал бы даже на своем личном самолете отправил бы Кастильо на похороны.
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 11:33
    +4
    Владимир Копяк, 10.04.2020 11:23
    Не отпустить на похороны матери... Ужас.. В свое время я тоже пережил похожую ситуацию - меня командир части не отпустил на похороны моей бабушки. Злоба на этого командира сидит во мне до сегодняшнего дня... Так что я понимаю футболиста.
    если он не соврал, конечно.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 10.04.2020 11:23
    +4
    Не отпустить на похороны матери... Ужас.. В свое время я тоже пережил похожую ситуацию - меня командир части не отпустил на похороны моей бабушки. Злоба на этого командира сидит во мне до сегодняшнего дня... Так что я понимаю футболиста.
    nordi
      nordi, 10.04.2020 16:46
    +3
    якщо, звичайно, правда про "не відпустив на поохорон матері", то Луч 3,2,1...але..як відписались переді мною-"ніхто, навіть Мату, не жалівся на поведінку коуча раніше" ,це по-перше, 2. 5лямів лише підйомних-це не хуху собі хуху навіть для топ гравців світових(ну звичайно я не про Неймара і компанію), 3. "в Олімпіакосі обидва директори казали "йди на восток, тобто в ШД", президент хотів продажу, "я хотел остаться2...це говорить лише одне-раді були спекати за супер гроші, розуміючи, що ти Міля і Аля в одному-поки дають-забирайте. 4. Судячи по карєрі...читайте пункти 1-3...ти таки Міля і Аля і про похорон, вважаю, брехня, щоб потішити свою просрану карєру і талант, який безумовно був, але що таке талант...всі ми знаємо
    Max123
      Max123, 10.04.2020 14:34
    +3
    Мерзкий тип этот Кастильо. Правда будулай не лучше. Они нашли друг друга
    justhateme
    online
      justhateme, 10.04.2020 13:38
    +3
    похоже на типичный латиносовский трындежь. еще скажите что все еду ели, а его жуками кормили.
    zvalenok03
    online
      zvalenok03, 10.04.2020 11:49
    +3
    Свежо предание, да верится с трудом.
    От денег то не отказался.
    dd dent
    online
      dd dent, 11.04.2020 11:51
    +1
    "Моя ошибка заключалась в том, что если бы я не играл хорошо, то смог бы вернуться скорее» отсюда по-подробнее
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2020 13:51
    +1
    Во времена в чукре были когда даже цыган мог зачмырить игрока за 2О млн $ Сейчас такое представить даже трудно.
    Правда много но, как-то что заставили? Ну не подписывал бы! Досидел бы на лавке и в топ клуб раз ты игрок неплохой. На деньги все равно, но вроде только подъемных выбил 5 млн? Чувствуется что плевать на лаве.
    Не отпустили на похороны и молчал? Сомнительно что не стал бы искать встречи с ахметкой через агента или еще как.
    А че не плюнул на все да не уехал мать хоронить или штраф в виде $ дороже матери родной?
    Алексей Юрченко
      Алексей Юрченко, 10.04.2020 17:21
    0
    На похороны хотел бы - поехал, просто взял купил билет и улетел, или штрафа испугался? Или быть может циган его к воротам на базе приковал?
    dd dent
    online
      dd dent, 10.04.2020 16:54
    0
    nordi, 10.04.2020 16:46
    якщо, звичайно, правда про "не відпустив на поохорон матері", то Луч 3,2,1...але..як відписались переді мною-"ніхто, навіть Мату, не жалівся на поведінку коуча раніше" ,це по-перше, 2. 5лямів лише підйомних-це не хуху собі хуху навіть для топ гравців світових(ну звичайно я не про Неймара і компанію), 3. "в Олімпіакосі обидва директори казали "йди на восток, тобто в ШД", президент хотів продажу, "я хотел остаться2...це говорить лише одне-раді були спекати за супер гроші, розуміючи, що ти Міля і Аля в одному-поки дають-забирайте. 4. Судячи по карєрі...читайте пункти 1-3...ти таки Міля і Аля і про похорон, вважаю, брехня, щоб потішити свою просрану карєру і талант, який безумовно був, але що таке талант...всі ми знаємо
    угу, мату х*ем по лбу дал им всем в шахте да упи**дил куда захотел, а не о похоронах спрашивал бы
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 16:03
    0
    Сергей 1, 10.04.2020 13:53
    А те кто пишет, что он врёт, так это легко проверить. По имеющейся инфекции он 7 января 2009 года был в Украине и 2 недели никуда не выезжал точно.
    Во-первых, возможно он врет вообще - и он ездил. Во-вторых он может врать о каких-то аспектах - он мог не проситься, просится в последний момент... да мало ли что! В любом случае, до слов Луческу об этом инциденте становиться на сторону Кастильо считаю глупо.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 10.04.2020 14:20
    0
    Сергей 1, 10.04.2020 13:53
    А те кто пишет, что он врёт, так это легко проверить. По имеющейся инфекции он 7 января 2009 года был в Украине и 2 недели никуда не выезжал точно.
    Не бреши,не було в країні карантину,кордони не перекривали як зараз!!!
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 13:40
    0
    justhateme, 10.04.2020 13:38
    похоже на типичный латиносовский трындежь. еще скажите что все еду ели, а его жуками кормили.
    zac1310
    online
      zac1310, 10.04.2020 13:39
    0
    DKTheBest2, 10.04.2020 12:49
    Он говорит, что Ахметов предложил ему самому написать желаемую сумму, а плохой Будулай не отпустил его на похороны родителей? Во-первых даже если бы у Будулая что-то случилось с психикой (вообще в это не поверю в ситуации с похоронами родителей и при чем два раза), то Ахметов дал бы даже на своем личном самолете отправил бы Кастильо на похороны.
    Да, если б он был такой нужный, ему б пошли на встречу.
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 10.04.2020 12:33
    0
    друг на друга гонят, хз где там правда
    DKTheBest2
    online