КОНОПЛЯНКА: «В Іспанії вболіваю за росіянина з Валенсії»

Хавбек донецького «Шахтаря» розповів, за кого переживає в Ла Лізі та Серії A

КОНОПЛЯНКА: «В Іспанії вболіваю за росіянина з Валенсії»
© ФК Шахтар Донецьк. Євген Коноплянка

Півзахисник донецького «Шахтаря» і збірної України Євген Коноплянка під час прямого ефіру на сторінці УАФ в Instagram розповів, за кого вболіває в європейських чемпіонатах:

«В Іспанії є дві команди, які можуть виграти чемпіонат. За Дениса Черишева з «Валенсії», насправді, теж вболіваю. Дивлюся його матчі, намагаюся підтримувати з ним зв'язок. Завжди радію, коли він забиває голи. Звичайно, хотілося б, щоб він виграв Ла Лігу, але ми все розуміємо, що шанс на це – один відсоток. Хіба, якщо тільки повернеться в «Реал».

«Барселона» чи «Реал»? Напевно, зараз – «Барса». Хоча, коли в «Реалі» був Кріштіану, ліга була трохи цікавіше, всі згодні з цим.

А в Італії у суддів є симпатія до «Ювентусу». З самого дитинства я вболівав за «Ювентус», коли там були Дель П'єро, Зідан. А потім, як подорослішав, мені це якось набридло. Зараз хотілося б, щоб «Рома» вигравала. І, напевно, ще вболіваю за «Наполі», так як знаю там захисника Максимовича з Сербії. Він хороший хлопець, бажаю йому стати чемпіоном Італії.

«Аталанта» знаходиться на правильному шляху, але клубу зараз важко. Якщо вони будуть грати так, як в цьому сезоні, думаю, то їх чекає серйозний успіх. Маліновський? Ось коли він буде грати з перших хвилин, тоді буде зрозуміло».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Kherson384
      Kherson384, 09.04.2020 13:40
    +1
    dgurkis, 09.04.2020 11:38
    Це у на у крові! Ми і друг дружку горляну перегризем...
    Це так, але не потрібно до цього доводить.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 11:38
    0
    Kherson384, 09.04.2020 11:22
    Заспокійтесь. Політику в сторону. Досить нам чубами битись. Все одно з одного тіста зліплені.
    Це у на у крові! Ми і друг дружку горляну перегризем...
    Kherson384
      Kherson384, 09.04.2020 11:22
    +1
    Заспокійтесь. Політику в сторону. Досить нам чубами битись. Все одно з одного тіста зліплені.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 09:57
    +1
    Саша Зардунов, 09.04.2020 08:50
    Не удивлюсь, если для него кумир политик это Путин.
    Кстати, и тут тоже многие болеют за Путина и это даже не скрывают
    Когда этот падел рашкой правит - он вражина инородная, но.... нам бы такого щирого козаченька, або Лукашенко! З таким Гетьманом мы усих бы осядлали та керувалиб Европою, я так рахую....хую...хую...
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 09.04.2020 08:50
    0
    Не удивлюсь, если для него кумир политик это Путин.
    Кстати, и тут тоже многие болеют за Путина и это даже не скрывают
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 08:25
    0
    Леня Кукуев, 09.04.2020 08:15
    Черышев красавчик, Коноплянка хороший парень, в нем нет кастрюлеголовости, чоть он и с Днепра
    Та он, просто, стебется с нас... Джони приколист, подгебнуть зашоренных ему просто в кайф!
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 09.04.2020 08:15
    0
    Черышев красавчик, Коноплянка хороший парень, в нем нет кастрюлеголовости, чоть он и с Днепра
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 08.04.2020 20:51
    -6
    Bohdan, 08.04.2020 20:34
    А я думав, що він за українця Зозулю вболіває.
    При чем тут Зозуля, он общается с Черышевым, они знакомы. Черышев тоже не виноват что он русский
    Bohdan
      Bohdan, 08.04.2020 20:34
    -4
    А я думав, що він за українця Зозулю вболіває.
    chackk
      chackk, 08.04.2020 18:58
    -11
    Конопа пошол геть старый пердун
    ukrop45
      ukrop45, 08.04.2020 18:13
    -12
    мышебратья!? Геть із збірної
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 08.04.2020 17:28
    -2
    мне интересно, они думают , перед тем как что то казать?
    Alehandro
      Alehandro, 08.04.2020 17:19
    +11
    REALIST, 08.04.2020 16:51
    а что, для кого-то это секрет ?.. ну, не футболка с вежливыми людьми, но тоже мышебраЦтво... Хотя у этого выбора не было - в Испании не так много корефанов руЦкоязычных....
    Просто у Конопли, когда он выступал в Севилье, одним из тренеров был черышев-старший. Предположу, шо и с младшим были знакомы. Суть не в том, шо именно за какого-то футболиста топит потому, шо тот руццкий, а за конкретного черышева, с которым был знаком
    REALIST
    online
      REALIST, 08.04.2020 16:51
    -5
    Виктор Иванов, 08.04.2020 16:47
    Классный вброс
    Оценят ли?
    а что, для кого-то это секрет ?.. ну, не футболка с вежливыми людьми, но тоже мышебраЦтво... Хотя у этого выбора не было - в Испании не так много корефанов руЦкоязычных....
    REALIST
    online
      REALIST, 08.04.2020 16:49
    +7
    "Вот когда он будет играть с первых минут, тогда будет понятно", - сказал чувак, не игравший с первых минут последних 3-4 сезона
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 08.04.2020 16:47
    0
    Классный вброс
    Оценят ли?
    pl2012ua
      pl2012ua, 08.04.2020 16:45
    -4
    совок
    Alehandro
      Alehandro, 08.04.2020 17:19
    +11
    REALIST, 08.04.2020 16:51
    а что, для кого-то это секрет ?.. ну, не футболка с вежливыми людьми, но тоже мышебраЦтво... Хотя у этого выбора не было - в Испании не так много корефанов руЦкоязычных....
    Просто у Конопли, когда он выступал в Севилье, одним из тренеров был черышев-старший. Предположу, шо и с младшим были знакомы. Суть не в том, шо именно за какого-то футболиста топит потому, шо тот руццкий, а за конкретного черышева, с которым был знаком
    REALIST
    online
      REALIST, 08.04.2020 16:49
    +7
    "Вот когда он будет играть с первых минут, тогда будет понятно", - сказал чувак, не игравший с первых минут последних 3-4 сезона
    Kherson384
      Kherson384, 09.04.2020 13:40
    +1
    dgurkis, 09.04.2020 11:38
    Це у на у крові! Ми і друг дружку горляну перегризем...
    Це так, але не потрібно до цього доводить.
    Kherson384
      Kherson384, 09.04.2020 11:22
    +1
    Заспокійтесь. Політику в сторону. Досить нам чубами битись. Все одно з одного тіста зліплені.
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 09:57
    +1
    Саша Зардунов, 09.04.2020 08:50
    Не удивлюсь, если для него кумир политик это Путин.
    Кстати, и тут тоже многие болеют за Путина и это даже не скрывают
    Когда этот падел рашкой правит - он вражина инородная, но.... нам бы такого щирого козаченька, або Лукашенко! З таким Гетьманом мы усих бы осядлали та керувалиб Европою, я так рахую....хую...хую...
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 11:38
    0
    Kherson384, 09.04.2020 11:22
    Заспокійтесь. Політику в сторону. Досить нам чубами битись. Все одно з одного тіста зліплені.
    Це у на у крові! Ми і друг дружку горляну перегризем...
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 09.04.2020 08:50
    0
    Не удивлюсь, если для него кумир политик это Путин.
    Кстати, и тут тоже многие болеют за Путина и это даже не скрывают
    dgurkis
    online
      dgurkis, 09.04.2020 08:25
    0
    Леня Кукуев, 09.04.2020 08:15
    Черышев красавчик, Коноплянка хороший парень, в нем нет кастрюлеголовости, чоть он и с Днепра
    Та он, просто, стебется с нас... Джони приколист, подгебнуть зашоренных ему просто в кайф!
    Леня Кукуев
      Леня Кукуев, 09.04.2020 08:15
    0
    Черышев красавчик, Коноплянка хороший парень, в нем нет кастрюлеголовости, чоть он и с Днепра
    Виктор Иванов
    online