Селюк — Смолову: «Такі, як ти, у мене наввипередки за пивом бігають»

Відомий агент обмінявся випадами з російським футболістом «Сельти»

Селюк — Смолову: «Такі, як ти, у мене наввипередки за пивом бігають»
© Twitter. Дмитро Селюк

Відомий футбольний агент Дмитро Селюк, який проживає в «Барселоні», посварився з 30-річним форвардом московського «Локомотива» Федором Смоловим, який виступає за іспанську «Сельту» на правах оренди.

Раніше повідомлялося, що Смолов повернувся з Іспанії в Росію у розпал пандемії коронавірусної інфекції COVID-19.

«Я не сумніваюся, що Федя лукавить, виправдовуючи свій приїзд. Яка нормальна людина поїде в Москву, щоб 14 днів сидіти в карантині? При цьому Федя говорить, що в будь-який момент вилетить назад. Але треба розуміти, що після повернення до Іспанії він знову повинен буде відсидіти два тижні в карантині. Разом — 28 днів. Хто оплачує його карантин: «Локомотив» чи «Сельта»? Адже Федя отримує близько 250 тисяч доларів на місяць.

Який сенс йому летіти з Віго в Москву, щоб сидіти одному в Росії? Мабуть, він збирається порушувати карантин...

А взагалі, я вважаю, що Феді було б краще розповісти реальну версію цієї історії. Версія про те, що він повернувся в Росію, оскільки просто захотів приїхати до сім'ї, хоча повинен 14 днів сидіти один, звучить дивно. Швидше за все, «Сельта» відмовилася від його послуг», — заявив на це Селюк.

«Чувак ти серйозно міркуєш про те, хто лукавить? По-моєму, на цьому фото очевидно, від кого відмовилися», — написав Смолов в твіттері, опублікувавши фото Селюка.

«Для тебе я не чувак, а Дмитро Дмитрович. Такі, як ти, у мене наввипередки бігають за пивом. А твій гумор такий же кривенький, як і твоя гра, в чому переконалися вже всі», — відповів Смолову Селюк.

В активі Смолова 6 матчів в Ла Лізі за «Сельту», де він забив один гол.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(79 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Perets8
      Perets8, 08.04.2020 03:57
    0
    Відомий футбольний агент Дмитро Селюк, який проживає в «Барселоні»...
    Він що, прямо в клубі живе, як барабашка?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.04.2020 02:24
    +2
    Так вот чего от него ЯЯ сбежал
    REALIST
    online
      REALIST, 07.04.2020 22:55
    +1
    Leo Leo, 07.04.2020 16:40
    От Селюка уже почти все ушли.. и правильно.. запорол столько..
    Селюк может только с трансферов Яя Туре жить безбедно всю жизнь и тролить всякий зауральский шлак ! ... а Сельту жалко, - платить 250 штук го8ну, забивающему 0,167 мяча за матч, - это попадалово!
    REALIST
    online
      REALIST, 07.04.2020 22:50
    0
    Федя захотел бояры... отстаньте от него!
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 07.04.2020 19:53
    +3
    Посмотреть только на его лицо,пропитанное алчностью и жадностью.Как ему вообще можно верить?
    pl2012ua
      pl2012ua, 07.04.2020 18:37
    +4
    в новости о бегстве смолова я так и написал:
    pl2012ua, 05.04.2020 23:46
    вряд ли его примут обратно
    в данной ситуации согласен с Селюком
    Barsa2019
      Barsa2019, 07.04.2020 18:08
    +9
    Не Дмитрий Дмитриевич, а жидюра зажравшийся.
    Макс Про
      Макс Про, 07.04.2020 16:47
    +6
    Да, отменный кардиган у Селюка 😁
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 07.04.2020 16:40
    +1
    От Селюка уже почти все ушли.. и правильно.. запорол столько..
    Barsa2019
      Barsa2019, 07.04.2020 18:08
    +9
    Не Дмитрий Дмитриевич, а жидюра зажравшийся.
    Макс Про
      Макс Про, 07.04.2020 16:47
    +6
    Да, отменный кардиган у Селюка 😁
    pl2012ua
      pl2012ua, 07.04.2020 18:37
    +4
    в новости о бегстве смолова я так и написал:
    pl2012ua, 05.04.2020 23:46
    вряд ли его примут обратно
    в данной ситуации согласен с Селюком
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 07.04.2020 19:53
    +3
    Посмотреть только на его лицо,пропитанное алчностью и жадностью.Как ему вообще можно верить?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 08.04.2020 02:24
    +2
    Так вот чего от него ЯЯ сбежал
    REALIST
    online
      REALIST, 07.04.2020 22:55
    +1
    Leo Leo, 07.04.2020 16:40
    От Селюка уже почти все ушли.. и правильно.. запорол столько..
    Селюк может только с трансферов Яя Туре жить безбедно всю жизнь и тролить всякий зауральский шлак ! ... а Сельту жалко, - платить 250 штук го8ну, забивающему 0,167 мяча за матч, - это попадалово!
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 07.04.2020 16:40
    +1
    От Селюка уже почти все ушли.. и правильно.. запорол столько..
    Perets8
      Perets8, 08.04.2020 03:57
    0
    Відомий футбольний агент Дмитро Селюк, який проживає в «Барселоні»...
    Він що, прямо в клубі живе, як барабашка?
    REALIST
    online
      REALIST, 07.04.2020 22:50
    0
    Федя захотел бояры... отстаньте от него!