Євген КОНОПЛЯНКА: «Однією ногою вже був у Ліверпулі»

Український півзахисник ледь не перейшов в англійський клуб

Євген КОНОПЛЯНКА: «Однією ногою вже був у Ліверпулі»
© УАФ. Євген Коноплянка

30-річний півзахисник «Шахтаря» і збірної України Євген Коноплянка взяв участь у дебютному випуску проекту #GOnline на офіційній сторінці УАФ в Instagram, де у прямому ефірі відповів на запитання вболівальників, розповів про свій карантин та Євро-2020 і пояснив, чому вболіває за «Манчестер Сіті».

Про карантин

— На карантині мені не нудно. Чим можна зайнятися вдома? Перше — грати з дітьми. Треба вигадувати, чим їх зайняти, інакше вони будуть сидіти в тебе на голові.

Друге — займатися спортом. Третє — прибирати у квартирі. Четверте — готувати їжу. Раніше це рідко робив, але в мене виходить. І п'яте — беру ноутбук і дивлюся фільми та серіали. Або граю в Playstation. Хоча все це мені теж потім набридає, хочеться поїхати кудись, але необхідно дотримуватися карантину.

Про Євро і збірну

— Віддав би все, щоб Україна виграла Євро. Це мрія будь-якого футболіста. Хотів би відчути ці емоції. Якщо ти не віриш у дива, то тобі тут немає місця. Усе реально.

Коли грали відбір, спочатку в себе вірили тільки ми, потім у нас почали вірити всі. Коли всі вірять — нас важко зламати. Мауро Тассотті й Андреа Малдера, помічники Андрія Шевченка, хоч і не знають мови, але як свої. Вони розмовляють англійською. У нас у збірній дуже тепла атмосфера, словами не передати.

Про Зінченка

— Уболіваю за Зінченка. Коли його не було в «Сіті», то, звичайно, я підтримував «Ліверпуль». Коли я був із цим клубом на зв'язку, його представники приїжджали, залишили дуже позитивне враження. Після цього я почав ще сильніше вболівати за «Червоних». Вони людяні. Боролися за те, щоб мій трансфер у «Ліверпуль» відбувся. Респект їм. Це неймовірні емоції. Я був уже однією ногою там, в Англії. Тому за цю команду вболіваю. Вона мені завжди імпонувала. Правда, коли Зінченко перейшов у «Сіті», став підтримувати цю команду.

Про батька-агента

— Під час кар'єри було багато дзвінків від різних агентів, тому в підсумку я попросив батька допомогти й дав йому всі ці номери, щоб дзвонили йому, а він усе це фільтрував і мені повідомляв, із ким можна розмовляти. Довгий час я був сам собі агент, але потім зрозумів, що це важкувато.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Українська асоціація футболу

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Andy_P
    online
      Andy_P, 08.04.2020 00:05
    0
    DIM-C, 07.04.2020 13:12
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    Роналдиньо ты зачем обидел сравнением? Он был на поле велик и неподражаем, одним словом - красавчик
    Couch
      Couch, 07.04.2020 14:46
    +2
    Он показал свой уровень и вернулся в Украину, теперь на лавке в Шахтёре.а говорил что цель для него Барселона так как Севилья для него не придел
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 07.04.2020 14:31
    +1
    Одной ногой был в Ливерпуле? А что такое? Фейс-контроль не прошел в знаменитый харьковский паб Liverpool на Плехановской?
    Max123
      Max123, 07.04.2020 13:40
    0
    Одной ноги и одного финта мало. Нужно еще и голова
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:14
    +2
    DIM-C, 07.04.2020 13:12
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    Спору нет, но он, наверное, мог бы блистать после Днепра в лигах по проще, как то Бельгия, Голландия, Турция какая-то, если бы очень повезло то Италия и то если б там тренер холил и лелеял, а вот с Англией не верю, как и не верил чего он в Германию подался
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:12
    +5
    DIM-C, 07.04.2020 13:05
    Сколько можно об этом вспоминать? Наверное, только в Украине игроки могут с гордостью и рассказывать о несостоявшихся трансферах. Просидел на банке в Севильи, Шальке... теперь сидит в Шахтёре, но думает что заиграл бы в Ливерпуле? Или льстит просто то что его хотели подписать?
    Миля, Леон до конца жизни будут рассказывать если бы да кабы, да и не только они, а по факту множество делает. Хотя небезосновательно Шева мог бы рассказывать что он покорил Милан, но молчит и сделал это по факту. А сейчас карьеру тренера делает, а не плачется что Челси барахло или то что в Реале мог оказаться или еще в множестве клубов
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:12
    +1
    dd dent, 07.04.2020 13:10
    понятно что одной в ливере, двумя в севилье (кстати в самом пике карьеры и формы казалось бы) да шальке, сейчас в шахте - везде жо в общем-то, скорее всего в Англии тоже было бы так и ему б не сказали что можешь бегать с 1 финтом своим и в защиту не ногой
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:10
    +1
    понятно что одной в ливере, двумя в севилье (кстати в самом пике карьеры и формы казалось бы) да шальке, сейчас в шахте - везде жо в общем-то, скорее всего в Англии тоже было бы так и ему б не сказали что можешь бегать с 1 финтом своим и в защиту не ногой
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:08
    0
    одно
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:08
    0
    А по сабжу: " Боролись за то, чтобы мой трансфер в «Ливерпуль» состоялся. " - ребятам сказали, "клаусула 25 млн, платите - забирайте", а чуваки начали свои условия ставить типа "да, 25, но в 4 платежа на несколько лет"... Только Беня не тот человек который даёт беспроцентные кредиты ))
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:05
    +4
    Сколько можно об этом вспоминать? Наверное, только в Украине игроки могут с гордостью и рассказывать о несостоявшихся трансферах. Просидел на банке в Севильи, Шальке... теперь сидит в Шахтёре, но думает что заиграл бы в Ливерпуле? Или льстит просто то что его хотели подписать?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.04.2020 13:04
    0
    Об отце-агенте.
    Жадность.
    Хочешь в нормальную команду -потраться на нормального агента.
    Александр Бондарь
    online
      Александр Бондарь, 07.04.2020 12:23
    -1
    Какой ногой,ну что ты несешь Евгешка
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:12
    +5
    DIM-C, 07.04.2020 13:05
    Сколько можно об этом вспоминать? Наверное, только в Украине игроки могут с гордостью и рассказывать о несостоявшихся трансферах. Просидел на банке в Севильи, Шальке... теперь сидит в Шахтёре, но думает что заиграл бы в Ливерпуле? Или льстит просто то что его хотели подписать?
    Миля, Леон до конца жизни будут рассказывать если бы да кабы, да и не только они, а по факту множество делает. Хотя небезосновательно Шева мог бы рассказывать что он покорил Милан, но молчит и сделал это по факту. А сейчас карьеру тренера делает, а не плачется что Челси барахло или то что в Реале мог оказаться или еще в множестве клубов
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:05
    +4
    Сколько можно об этом вспоминать? Наверное, только в Украине игроки могут с гордостью и рассказывать о несостоявшихся трансферах. Просидел на банке в Севильи, Шальке... теперь сидит в Шахтёре, но думает что заиграл бы в Ливерпуле? Или льстит просто то что его хотели подписать?
    Couch
      Couch, 07.04.2020 14:46
    +2
    Он показал свой уровень и вернулся в Украину, теперь на лавке в Шахтёре.а говорил что цель для него Барселона так как Севилья для него не придел
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:14
    +2
    DIM-C, 07.04.2020 13:12
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    Спору нет, но он, наверное, мог бы блистать после Днепра в лигах по проще, как то Бельгия, Голландия, Турция какая-то, если бы очень повезло то Италия и то если б там тренер холил и лелеял, а вот с Англией не верю, как и не верил чего он в Германию подался
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 07.04.2020 14:31
    +1
    Одной ногой был в Ливерпуле? А что такое? Фейс-контроль не прошел в знаменитый харьковский паб Liverpool на Плехановской?
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:12
    +1
    dd dent, 07.04.2020 13:10
    понятно что одной в ливере, двумя в севилье (кстати в самом пике карьеры и формы казалось бы) да шальке, сейчас в шахте - везде жо в общем-то, скорее всего в Англии тоже было бы так и ему б не сказали что можешь бегать с 1 финтом своим и в защиту не ногой
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:10
    +1
    понятно что одной в ливере, двумя в севилье (кстати в самом пике карьеры и формы казалось бы) да шальке, сейчас в шахте - везде жо в общем-то, скорее всего в Англии тоже было бы так и ему б не сказали что можешь бегать с 1 финтом своим и в защиту не ногой
    Andy_P
    online
      Andy_P, 08.04.2020 00:05
    0
    DIM-C, 07.04.2020 13:12
    Играть с одним финтом то же можно, вспомните хотя бы Роббена, но при этом нужно пахать как конь, а не делать пробежечки с расстопыренными как Роналдиньо пальцами
    Роналдиньо ты зачем обидел сравнением? Он был на поле велик и неподражаем, одним словом - красавчик
    Max123
      Max123, 07.04.2020 13:40
    0
    Одной ноги и одного финта мало. Нужно еще и голова
    dd dent
    online
      dd dent, 07.04.2020 13:08
    0
    одно
    DIM-C
      DIM-C, 07.04.2020 13:08
    0
    А по сабжу: " Боролись за то, чтобы мой трансфер в «Ливерпуль» состоялся. " - ребятам сказали, "клаусула 25 млн, платите - забирайте", а чуваки начали свои условия ставить типа "да, 25, но в 4 платежа на несколько лет"... Только Беня не тот человек который даёт беспроцентные кредиты ))
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 07.04.2020 13:04
    0
    Об отце-агенте.
    Жадность.
    Хочешь в нормальную команду -потраться на нормального агента.