Василь ЛОМАЧЕНКО: «Після бою хочу подивитися в очі Лопесу і його батькові»

Український боксер - про майбутній поєдинок за абсолютне чемпіонство в легкій вазі

Василь ЛОМАЧЕНКО: «Після бою хочу подивитися в очі Лопесу і його батькові»
© Інстаграм Василя Ломаченка

32-річний український боксер Василь Ломаченко (14-1, 10 КО), чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBA, WBO і WBC, поділився очікуваннями від бою проти володаря поясу IBF Теофімо Лопеса (15-0, 12 КО).
 
«Ми все побачимо в рингу. Я дійсно вважаю, що Лопес є хорошим боксером. Теофімо - молодий і голодний, він має велику ударну міць. Я хочу цього бою, оскільки він чемпіон світу. Лопес утримує мій титул - пояс IBF.
 
Ніхто не знає, скільки триватиме бій. Це непередбачуваний вид спорту, тому ніхто не може знати. Те, що вони (Лопес і його батько - прим.) розповідають, в якому раунді можуть завершити поєдинок... Мені і самому цікаво. Вони підігрівають інтерес.
 
Мені здається, що Лопес полегшить мені завдання, якщо спробує задавити мене м'язами як бик. У цьому поєдинку мені цікаво буде після бою подивитися в очі Лопесу і його батькові, побачити їхній вираз обличчя», - сказав Ломаченко.
 
Бій Ломаченко - Лопес планувався на 30 травня, але буде перенесений через пандемію коронавірусу.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Top Rank Boxing

(98 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 08.04.2020 20:47
    +2
    kod.75, 08.04.2020 07:15
    Нормальные люди ничего вообще на шею не надевают. Кроме головы. Но у Васи нет головы вот и приходится всякой дрянью ее замещать.
    Какого ж хрена ты забыл свою одеть? Страус сраный
    K_Sarioglo@i.ua
    online
      K_Sarioglo@i.ua, 08.04.2020 11:59
    -4
    После боя будешь им смотреть в глаза снизу вверх. С настила ринга так обычно и смотрят.
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 08.04.2020 11:45
    -5
    Лопес туалетным утёнком смоет унитаз, он после боя уже не сможет рассмотреть Лопеса
    cucumber
    online
      cucumber, 08.04.2020 07:58
    +1
    прочитает стих, где он сравнивает себя с богом, запостит духовное видео с российским спецназом и будет заглядывать в глаза.
    Игорь Лоскучерявый
      Игорь Лоскучерявый, 08.04.2020 07:35
    +1
    Против молодости и задора - есть практика и опыт... Будем ждать
    kod.75
      kod.75, 08.04.2020 07:15
    -2
    Andrei Vasuta, 08.04.2020 05:01
    Дебилы рисуют на лбу, он носит на шее
    Нормальные люди ничего вообще на шею не надевают. Кроме головы. Но у Васи нет головы вот и приходится всякой дрянью ее замещать.
    Andrei Vasuta
      Andrei Vasuta, 08.04.2020 05:01
    -3
    pl2012ua, 07.04.2020 13:44
    крестик маслом не забудь нарисовать на... лбу.
    Дебилы рисуют на лбу, он носит на шее
    Andrei Vasuta
      Andrei Vasuta, 08.04.2020 04:58
    -4
    Вася спокойный, уравновешенный и уверенный. Без выпендросов.
    Не беспокоиться - чувствует свою силу.
    pl2012ua
      pl2012ua, 07.04.2020 13:44
    -4
    крестик маслом не забудь нарисовать на... лбу.
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 08.04.2020 20:47
    +2
    kod.75, 08.04.2020 07:15
    Нормальные люди ничего вообще на шею не надевают. Кроме головы. Но у Васи нет головы вот и приходится всякой дрянью ее замещать.
    Какого ж хрена ты забыл свою одеть? Страус сраный
    cucumber
    online
      cucumber, 08.04.2020 07:58
    +1
    прочитает стих, где он сравнивает себя с богом, запостит духовное видео с российским спецназом и будет заглядывать в глаза.
    Игорь Лоскучерявый
      Игорь Лоскучерявый, 08.04.2020 07:35
    +1
    Против молодости и задора - есть практика и опыт... Будем ждать