ВІДЕО. Граблі замість ракетки. Чим займається Костюк під час карантину

Українська тенісистка працює по господарству

ВІДЕО. Граблі замість ракетки. Чим займається Костюк під час карантину
© ФТУ. Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк не втрачає часу дарма під час карантину. 17-річна українка поділилася відео, на якому вона працює по господарству.
 
«Немає спортивного залу, але є компромісне рішення», - підписала Костюк сторіс в інстаграмі.
 
«Люди не знають, що я так годин сім уже гребу», - додала Марта на відео.
 
Читайте також: Марта Костюк: «Зараз у світі відбувається так багато жахливих речей»

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    pl2012ua
      pl2012ua, 09.04.2020 01:33
    +1
    нельзя жечь траву
    temamx2727
      temamx2727, 09.04.2020 01:25
    -2
    vital, 08.04.2020 18:44
    А нічого що спалювання всякої лобуди вважається шкідливим для озонового шару планети, тому це є адмінпорушенням, за який штрафують на кілька тисяч гривень. Принаймі до карантину в кінці 2019 такі випадки були неодноразово.
    Ой бля, иди от сюда.
    vital
    online
      vital, 08.04.2020 18:44
    +1
    iravik83, 07.04.2020 08:33
    Марта умница!!
    А нічого що спалювання всякої лобуди вважається шкідливим для озонового шару планети, тому це є адмінпорушенням, за який штрафують на кілька тисяч гривень. Принаймі до карантину в кінці 2019 такі випадки були неодноразово.
    Sinichkin
      Sinichkin, 07.04.2020 12:54
    0
    Хтось буде мати щастя з Мартою!!!
    iravik83
      iravik83, 07.04.2020 08:33
    +1
    Марта умница!!
    pl2012ua
      pl2012ua, 09.04.2020 01:33
    +1
    нельзя жечь траву
    vital
    online
      vital, 08.04.2020 18:44
    +1
    iravik83, 07.04.2020 08:33
    Марта умница!!
    А нічого що спалювання всякої лобуди вважається шкідливим для озонового шару планети, тому це є адмінпорушенням, за який штрафують на кілька тисяч гривень. Принаймі до карантину в кінці 2019 такі випадки були неодноразово.
    iravik83
      iravik83, 07.04.2020 08:33
    +1
    Марта умница!!
    Sinichkin
      Sinichkin, 07.04.2020 12:54
    0
    Хтось буде мати щастя з Мартою!!!