В'ячеслав Бобров розповів, як здолав коронавірус

Форвард збірної України 12 днів провів в Олександрівській лікарні

В'ячеслав Бобров розповів, як здолав коронавірус

27-річний баскетболіст повернувся з Іспанії і через кілька днів відчув себе погано. Бобров викликав швидку, яка відправила його в Олександрівську лікарню, де він здав позитивний тест на Covid-19.

Про лікування:

«Ставлення лікарів було хорошим. Кожен день вони приходили в один і той же час. Був огляд, давали настанови. Приходила медсестра, робила кварцування. Ставлення дуже гарне, але лікарі активно просять, щоб люди дотримувалися карантину, не залишали палати, щоб зменшити зону ризику. Адже лікарі, які там працюють, вони ризикують своїм здоров'ям і здоров'ям близьких. У палаті всі лежали по одному і на кожного хворого щодня витрачали десь по 10-15 хвилин. Поганого слова про лікарню і лікарів сказати не можу».

Про ставлення лікарів:

«Що стосується своєї хвороби, то я не дуже сильно нервував, поставився до цього, як до звичайної застуди. Нічого катастрофічного зі мною не сталося. Так, я перехворів на коронавірус і з одного боку я задоволений тим, що це вже сталося, адже зараз з кожним днем кількість хворих зростає.

Чи можна захворіти вдруге? Лікар мені сказала, що я не захворію. Але такі випадки були і були в тому випадку, коли у людини дуже низький імунітет. Це, швидше за все, вже буде не коронавірус, а якесь інше ускладнення, якого не було під час першого захворювання.

Після того як мене виписали, мені прописали місяць нічого не робити, не займатися фізичною активністю і пропити курс ліків. У мене є харчові добавки, краплі, які потрібно пропити після захворювання і обов'язково ліки, щоб поліпшити флору кишечника, адже у мене був ударний курс антибіотиків».

Про симптоми коронавірусу:

«Що стосується симптомів, то у мене три дні була температура, нюх і смак я не втрачав, був невеликий сухий кашель, тому що я захворів на пневмонію. В цілому відчував себе добре, але перші чотири дні було важкувато через антибіотики і температури.

За палату і весь час, яке я там провів, я нічого не платив. Я сам купував антибіотики і деякі інші препарати. Всього на лікування витратив 3500 гривень», - розповів Бобров.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФБУ

(11 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    sand
    online
      sand, 07.04.2020 05:40
    0
    Та я смотрю, шо под каждой статьей просто сонм медиков сидит. Прям консилиум. Почему же вы все по больницам не практикуете? Интернет-врачи, а?
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 06.04.2020 13:52
    0
    Sentinel, 06.04.2020 05:05
    В 50% случаев в результате коронавирусной пневмонии люди умирали от того, что альвеолы были заполнены грибами в результате глубокой иммуносупрессии, которую ускоряет неконтролированный прием антибиотиков.
    100% и Италия об этом хорошо знает, только никто не говорит. Все просто кричат кошмар. Как и тог % смерности почти 10% от общего количества зараженных, а в Германии 0,28%. Вот и уровень медицины
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 05:05
    0
    you.me.owls from space, 06.04.2020 04:19
    Что ты несешь? При любой вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции всегда активизируется и бактериальная фауна.
    В 50% случаев в результате коронавирусной пневмонии люди умирали от того, что альвеолы были заполнены грибами в результате глубокой иммуносупрессии, которую ускоряет неконтролированный прием антибиотиков.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 04:50
    +3
    you.me.owls from space, 06.04.2020 04:19
    Что ты несешь? При любой вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции всегда активизируется и бактериальная фауна.
    Только долбоебы при ЛЮБОЙ вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции НЕ ВСЕГДА активизируется бактериальная фауна. Для этого нужны анализы.
    you.me.owls from space
      you.me.owls from space, 06.04.2020 04:19
    -2
    Sentinel, 06.04.2020 03:50
    Будешь свою бабушку так лечить При коронавирусе вирусная пневмония, а не бактериальная - от нее антибиотик не помогает. Каждый школьник знает (и ты бы знал, если б школу не прогуливал), что анти + био убивает все бактерии подряд, включая полезные, помогающие бороться с вредными, т.е. явл. частью иммунитета.
    Вот если Бобров поймал бактериальную пневмонию, которую показали анализы, то вирус тут ни при чем - у него была легкая форма вируса, иначе говоря носитель. Да, так бывает, что другие болячки никуда не деваются, если у тебя вдруг обнаружили вирус
    Что ты несешь? При любой вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции всегда активизируется и бактериальная фауна.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 03:50
    0
    KIEWADIM, 06.04.2020 01:59
    да чел. короновирус вызывает осложнения, в том числе воспаление легких, которое без антибиотиков очень плохо лечиться, поэтому п**й в аптеку и покупай Флемоксин, пока еще есть....
    Будешь свою бабушку так лечить При коронавирусе вирусная пневмония, а не бактериальная - от нее антибиотик не помогает. Каждый школьник знает (и ты бы знал, если б школу не прогуливал), что анти + био убивает все бактерии подряд, включая полезные, помогающие бороться с вредными, т.е. явл. частью иммунитета.
    Вот если Бобров поймал бактериальную пневмонию, которую показали анализы, то вирус тут ни при чем - у него была легкая форма вируса, иначе говоря носитель. Да, так бывает, что другие болячки никуда не деваются, если у тебя вдруг обнаружили вирус
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 06.04.2020 01:59
    +1
    Sentinel, 06.04.2020 00:52
    Антибиотики при коронавирусе?
    да чел. короновирус вызывает осложнения, в том числе воспаление легких, которое без антибиотиков очень плохо лечиться, поэтому п**й в аптеку и покупай Флемоксин, пока еще есть....
    Александр Гулюк
      Александр Гулюк, 06.04.2020 01:05
    -2
    Не знаю как у других,но мне реально порог чеснок.Была температура и сухой кашель и легкая лихорадка-нарезал дольками чеснок и в ноздри.Глубокое дыхание-в результате сильное чихание,легкое головокружение,но после трех приемов по полчаса -температура в норме,кашель почти пропал и лихорадку сняло.Завтра продолжу-что получиться-сообщу.попробуйте-точно не навредить,да и не затратно
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 00:52
    0
    Антибиотики при коронавирусе?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 04:50
    +3
    you.me.owls from space, 06.04.2020 04:19
    Что ты несешь? При любой вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции всегда активизируется и бактериальная фауна.
    Только долбоебы при ЛЮБОЙ вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции НЕ ВСЕГДА активизируется бактериальная фауна. Для этого нужны анализы.
    KIEWADIM
      KIEWADIM, 06.04.2020 01:59
    +1
    Sentinel, 06.04.2020 00:52
    Антибиотики при коронавирусе?
    да чел. короновирус вызывает осложнения, в том числе воспаление легких, которое без антибиотиков очень плохо лечиться, поэтому п**й в аптеку и покупай Флемоксин, пока еще есть....
    sand
    online
      sand, 07.04.2020 05:40
    0
    Та я смотрю, шо под каждой статьей просто сонм медиков сидит. Прям консилиум. Почему же вы все по больницам не практикуете? Интернет-врачи, а?
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 06.04.2020 13:52
    0
    Sentinel, 06.04.2020 05:05
    В 50% случаев в результате коронавирусной пневмонии люди умирали от того, что альвеолы были заполнены грибами в результате глубокой иммуносупрессии, которую ускоряет неконтролированный прием антибиотиков.
    100% и Италия об этом хорошо знает, только никто не говорит. Все просто кричат кошмар. Как и тог % смерности почти 10% от общего количества зараженных, а в Германии 0,28%. Вот и уровень медицины
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 05:05
    0
    you.me.owls from space, 06.04.2020 04:19
    Что ты несешь? При любой вирусной инфекции назначают антибиотики. Потому что на фоне вирусной инфекции всегда активизируется и бактериальная фауна.
    В 50% случаев в результате коронавирусной пневмонии люди умирали от того, что альвеолы были заполнены грибами в результате глубокой иммуносупрессии, которую ускоряет неконтролированный прием антибиотиков.
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 03:50
    0
    KIEWADIM, 06.04.2020 01:59
    да чел. короновирус вызывает осложнения, в том числе воспаление легких, которое без антибиотиков очень плохо лечиться, поэтому п**й в аптеку и покупай Флемоксин, пока еще есть....
    Будешь свою бабушку так лечить При коронавирусе вирусная пневмония, а не бактериальная - от нее антибиотик не помогает. Каждый школьник знает (и ты бы знал, если б школу не прогуливал), что анти + био убивает все бактерии подряд, включая полезные, помогающие бороться с вредными, т.е. явл. частью иммунитета.
    Вот если Бобров поймал бактериальную пневмонию, которую показали анализы, то вирус тут ни при чем - у него была легкая форма вируса, иначе говоря носитель. Да, так бывает, что другие болячки никуда не деваются, если у тебя вдруг обнаружили вирус
    Sentinel
    online
      Sentinel, 06.04.2020 00:52
    0
    Антибиотики при коронавирусе?