Розкішне життя Ліонеля Мессі

Аргентинець приголомшливо грає, але й фантастично живе!

Розкішне життя Ліонеля Мессі
© Твіттер Барселони. Ліонель Мессі

Багаторічний лідер «Барселони» і один з кращих футболістів в світовій історії Ліонель Мессі вже давно звик існувати в своєму, зрозумілому тільки йому та гідному тільки його, всесвіті. Однак це твердження є вірним не тільки для подій, що відбуваються на футбольному полі, але й для повсякденного буття Лео. Сьогодні, в період, коли Мессі неможливо побачити у справі через пандемію коронавірусу, соціальні мережі аргентинця більше не рясніють фото з зеленого газону, а наповнені кадрами з особистого життя - воно й зрозуміло, адже за підрахунками деяких аналітиків, більше половини населення земної кулі нині в тій чи іншій мірі дотримуються карантину і практично не залишають будинків.

Власне, за неможливістю обговорити чергові футбольні подвиги Мессі, заглянемо трохи в його, так би мовити, повсякденність. Де живе Ліонель, на яких автомобілях пересувається, якою технікою користується і т.д. Логічно, що маючи більш ніж гідний заробіток, аргентинець здатний дозволити собі і своїй родині найкраще.

Згідно останніх оцінок фахівців Forbes, за 2019 рік Ліонель Мессі заробив 127 мільйонів доларів. При цьому, статок аргентинця, який він нажив за останні 10 років, за даними того ж джерела, становить 750 мільйонів доларів, що ставить Лео на третє місце серед світових спортсменів. Вище за Мессі в рейтингу опинилися тільки одвічний опонент аргентинця Кріштіану Роналду (800 мільйонів доларів) і боксер Флойд Мейвезер (915 мільйонів доларів).

Втім, пристойно заробляти Мессі почав ще задовго до 2010 року. Зокрема, вже в 2009-му він, за чутками, витратив близько 6 мільйонів євро на придбання елітної нерухомості - приватного особняка в престижному передмісті Барселони Белламарі. З будинку відкривається приголомшливий вид на гори та берег Середземного моря, що робить його по-справжньому казковим місцем для створення «сімейного гніздечка».

Особняк Мессі розташовується на кількох великих терасах і має величезні панорамні вікна, що робить огляд з нього неймовірно широким. У будинку і на прилеглій території є зал для фітнесу, басейн і тренувальний майданчик, де можна відточувати майстерність поводження з м'ячем в будь-який час доби. Власне, справжні шанувальники Мессі неодноразово могли бачити в Instagram футболіста, як на цьому майданчику аргентинець пустує з дітьми і своїм улюбленим французьким мастифом.

Журналісти з різних країн неодноразово намагалися пробратися ближче до оселі Мессі, щоб поспостерігати за приватним життям кумира мільйонів. Комусь це вдавалося, комусь - ні, але ми не будемо копатися в подробицях, а просто констатуємо, що особняк Лео дійсно є приголомшливим місцем для життя.

Цікаво, що вартість будинку вшестеро менша, ніж витрати на найдорожчий автомобіль в колекції Ліонеля. У 2016 році аргентинець заплатив 32 мільйони євро, вигравши аукціон на придбання Ferrari 335 S Spider Scaglietti виробництва 1957 року. Стартова ціна на торгах становила 20 мільйонів, але в процесі її було збільшено більш ніж в півтора рази. Цікаво, що одним із суперників Мессі в даному аукціоні, за чутками, виступив... Кріштіану Роналду! Але в цьому випадку аргентинцеві вдалося «утерти ніс» своєму головному опоненту в футболі.

Крім цієї, по-справжньому раритетної, моделі в гаражі Мессі є ще як мінімум шість гідних «залізних коней». Це Ferrari F 4430 Spider (вартістю в 280 тисяч євро), Audi R8 (220 тисяч євро), Maserati Granturismo (210 тисяч євро), Audi Q7 (90 тисяч євро), Lexus LX 570 (66 тисяч євро) і Dodge Charger SRT8 (26 тисяч євро).

В кінці 2018 року Ліонель Мессі вирішив побалувати себе ще одним особистим засобом пересування, придбавши розкішний 16-місний літак, який обійшовся аргентинцеві в 13 мільйонів євро. На борту повітряного судна є все необхідне для комфортного проведення часу, і навіть трішечки більше. Зокрема, літак Gulfstream V (модель 2004 року) оснащений двома туалетними кімнатами, двома кухнями, а також обладнаний 16 зручними пасажирськими кріслами, які легко трансформуються в 8 ліжок.

На хвості повітряного судна нанесено номер 10, під яким Мессі грає в «Барселоні» і збірній Аргентини. А ось на сходах трапа, згідно побажань Мессі і його дружини, написані імена всіх членів сім'ї Ліонеля. Літак лідер «Барселони» спеціально придбав, щоб максимально комфортно здійснювати перельоти з Іспанії в рідну для нього Аргентину, а також для інших подорожей, які виконує Мессі та його родичі.

Навесні ж минулого року Ліонель вирішив побалувати себе персонально, придбавши мобільний телефон iPhone XSMax за 1200 євро. Втім, сама по собі ця сума не виглядає, на тлі інших витрат Мессі, фантастичною, а привертає увагу технологічна новинка аргентинця зовсім іншим. За даними з преси, на вимогу Ліонеля корпус телефону був покритий 24-каратним золотом (найчистіше золото, яке відповідає 999 пробі), що збільшило його вартість в рази - до 7 тисяч євро.

Цікаво, що як і у випадку з трапом літака, Ліонель прийняв рішення нанести на корпус особистого телефону імена всіх членів своєї родини - дружини Антонелли та трьох синів Тьяго, Матео й Чіро.

Втім, незважаючи на розкішний спосіб життя, Ліонель Мессі не залишається осторонь від проблем оточуючих. Зокрема, в ситуації з поширенням по планеті коронавірусу, аргентинець прийняв рішення виділити 1 мільйон євро, який був переведений на рахунки лікарні Clinic - державної клініки, розташованої в Барселоні, яка одночасно лікує інфікованих, а також проводить дослідження з пошуку вакцини від Covid-19 . Також є дані, що Ліонель допоміг і кільком медичним установам Аргентини, проте в даному випадку ЗМІ не мають конкретики, про які суми йдеться, так як сам лідер «Барселони» не прагне афішувати свою благодійну діяльність.

Олексій СЛИВЧЕНКО

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 08.04.2020 01:36
    0
    zac1310, 07.04.2020 10:11
    а они заслужили? Они лучшие игроки мира в одной из лучших команд мира? Они не легенды, и не зара батывают для своих клубов таких денег, ка Месси и КриРо, так что...
    Но товарищ Кирилл Бондаренко, на чей комментарий я ответил, утверждает что у нас игроки первой лиги живут так же как и Месси.
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:11
    0
    Тельман Бахшалиев, 06.04.2020 18:03
    Леонель заслужил все награды и достижения, титулы....справедливо! Браво Король 21 века. 👑⚽👍
    100%
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:11
    0
    Brian, 06.04.2020 10:42
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    а они заслужили? Они лучшие игроки мира в одной из лучших команд мира? Они не легенды, и не зара батывают для своих клубов таких денег, ка Месси и КриРо, так что...
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:08
    0
    dgurkis, 06.04.2020 06:55
    Более того, не факт, что завтра все останется так же и не выплывут какие нибудь гнусные делишки, например с налогами или финансовым феер-плеем. От тюрмы и от сумы, как говорят, не зарекайся. Тише едешь - дальше будешь! Привет, дровосеку!
    ... он не в курсе "гнусных" историй с налогами, налогами у него занимается специалист, он врядле сильно в курсе
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:05
    0
    kylt_lichnosti, 06.04.2020 00:38
    Ну, скажем так - он не виноват, что все в этом мире так устроено. Он просто удачливый приспособленец.
    это ты о чём?
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 21:35
    0
    Mac_Gyver, 06.04.2020 18:39
    Ничего особенного. Друзья-товарищи, владельцы своей аптеки в Испании, живут почти в таком же доме - 300 кв. м., 40 соток сада, бассейн 5х10 м, вид на море. Красиво жить не запретишь. Только вот зачем этот сад за которым каждый день нужен профессиональный уход? Как по мне так всё это перебор.
    Может друзья и личный самолёт класса люкс имеют и парк автомобилем миллионов на 100? А ещё недвижимость во всех престижных уголках планеты.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 06.04.2020 18:39
    0
    Ничего особенного. Друзья-товарищи, владельцы своей аптеки в Испании, живут почти в таком же доме - 300 кв. м., 40 соток сада, бассейн 5х10 м, вид на море. Красиво жить не запретишь. Только вот зачем этот сад за которым каждый день нужен профессиональный уход? Как по мне так всё это перебор.
    Тельман Бахшалиев
      Тельман Бахшалиев, 06.04.2020 18:03
    +7
    Леонель заслужил все награды и достижения, титулы....справедливо! Браво Король 21 века. 👑⚽👍
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 06.04.2020 12:29
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Владимир Копяк, 06.04.2020 12:06
    Вспомнил высказывание М.Жванецкого - если иностранных туфлей не видел - то наши ВОТ такие!
    лже-копяк, Жванецкий так не говорил и не пиши бред!
    "Прекрасное настроение"(Жванецкий)
    -" Ему надо настроение повышать, а у меня настроение и так вот такое. Если других туфлей не видел, наши вот такие! Если других машин не видел, «Запорожец» вот такой! И все! Живи не тужи. Всем рекомендую."
    кстати про Бабикова,мне его телефон его младший брат даст если что,кстати не знаешь как младшего зовут?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 06.04.2020 12:06
    +3
    Brian, 06.04.2020 10:42
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    Вспомнил высказывание М.Жванецкого - если иностранных туфлей не видел - то наши ВОТ такие!
    bonv
    online
      bonv, 06.04.2020 11:35
    +6
    Це його право розпоряджатися своїми грошами як він цього хоче.. Респект.
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 10:42
    +1
    Кирилл Бондаренко, 06.04.2020 07:52
    Как он должен жить,с такой З/п?)
    У нас игроки первой лиги,так же живут)
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    Couch
      Couch, 06.04.2020 09:20
    +10
    Он сам построил себе эту сказку!!!
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.04.2020 09:01
    -8
    Виктор Иванов, 06.04.2020 08:37
    Надо жить так, что бы не было мучительно
    Та лошара он ! Мучительнася ! Сколько у него проблем ! Идиот !
    Виктор Иванов
    online
      Виктор Иванов, 06.04.2020 08:37
    -1
    Кирилл Бондаренко, 06.04.2020 07:52
    Как он должен жить,с такой З/п?)
    У нас игроки первой лиги,так же живут)
    Надо жить так, что бы не было мучительно
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 06.04.2020 07:52
    0
    Как он должен жить,с такой З/п?)
    У нас игроки первой лиги,так же живут)
    dgurkis
    online
      dgurkis, 06.04.2020 06:55
    -1
    kylt_lichnosti, 06.04.2020 00:38
    Ну, скажем так - он не виноват, что все в этом мире так устроено. Он просто удачливый приспособленец.
    Более того, не факт, что завтра все останется так же и не выплывут какие нибудь гнусные делишки, например с налогами или финансовым феер-плеем. От тюрмы и от сумы, как говорят, не зарекайся. Тише едешь - дальше будешь! Привет, дровосеку!
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 06.04.2020 00:38
    +4
    alefteev77, 05.04.2020 23:05
    Не украл, заработал своими ногами и футбольными мозгами.
    Имеет полное право на высокий уровень благосостояния.
    Ну, скажем так - он не виноват, что все в этом мире так устроено. Он просто удачливый приспособленец.
    14sergey1953
      14sergey1953, 05.04.2020 23:43
    +12
    Месси лучший футболист мира! Его состояние соответствует его статусу.
    alefteev77
      alefteev77, 05.04.2020 23:05
    +20
    Не украл, заработал своими ногами и футбольными мозгами.
    Имеет полное право на высокий уровень благосостояния.
    alefteev77
      alefteev77, 05.04.2020 23:05
    +20
    Не украл, заработал своими ногами и футбольными мозгами.
    Имеет полное право на высокий уровень благосостояния.
    14sergey1953
      14sergey1953, 05.04.2020 23:43
    +12
    Месси лучший футболист мира! Его состояние соответствует его статусу.
    Couch
      Couch, 06.04.2020 09:20
    +10
    Он сам построил себе эту сказку!!!
    Тельман Бахшалиев
      Тельман Бахшалиев, 06.04.2020 18:03
    +7
    Леонель заслужил все награды и достижения, титулы....справедливо! Браво Король 21 века. 👑⚽👍
    bonv
    online
      bonv, 06.04.2020 11:35
    +6
    Це його право розпоряджатися своїми грошами як він цього хоче.. Респект.
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 06.04.2020 00:38
    +4
    alefteev77, 05.04.2020 23:05
    Не украл, заработал своими ногами и футбольными мозгами.
    Имеет полное право на высокий уровень благосостояния.
    Ну, скажем так - он не виноват, что все в этом мире так устроено. Он просто удачливый приспособленец.
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 05.04.2020 22:58
    +4
    Красиво жить не запретишь
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 06.04.2020 12:06
    +3
    Brian, 06.04.2020 10:42
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    Вспомнил высказывание М.Жванецкого - если иностранных туфлей не видел - то наши ВОТ такие!
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 10:42
    +1
    Кирилл Бондаренко, 06.04.2020 07:52
    Как он должен жить,с такой З/п?)
    У нас игроки первой лиги,так же живут)
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    Brian
    online
      Brian, 08.04.2020 01:36
    0
    zac1310, 07.04.2020 10:11
    а они заслужили? Они лучшие игроки мира в одной из лучших команд мира? Они не легенды, и не зара батывают для своих клубов таких денег, ка Месси и КриРо, так что...
    Но товарищ Кирилл Бондаренко, на чей комментарий я ответил, утверждает что у нас игроки первой лиги живут так же как и Месси.
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:11
    0
    Тельман Бахшалиев, 06.04.2020 18:03
    Леонель заслужил все награды и достижения, титулы....справедливо! Браво Король 21 века. 👑⚽👍
    100%
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:11
    0
    Brian, 06.04.2020 10:42
    Самолёты покупают и авто за 32 млн евро? Не думаю. Максимум Мерседес или Лексус новый и квартиру на оболонской набережной. Даже динамовцы и игроки Шахтёра такой роскоши не имеют.
    а они заслужили? Они лучшие игроки мира в одной из лучших команд мира? Они не легенды, и не зара батывают для своих клубов таких денег, ка Месси и КриРо, так что...
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:08
    0
    dgurkis, 06.04.2020 06:55
    Более того, не факт, что завтра все останется так же и не выплывут какие нибудь гнусные делишки, например с налогами или финансовым феер-плеем. От тюрмы и от сумы, как говорят, не зарекайся. Тише едешь - дальше будешь! Привет, дровосеку!
    ... он не в курсе "гнусных" историй с налогами, налогами у него занимается специалист, он врядле сильно в курсе
    zac1310
    online
      zac1310, 07.04.2020 10:05
    0
    kylt_lichnosti, 06.04.2020 00:38
    Ну, скажем так - он не виноват, что все в этом мире так устроено. Он просто удачливый приспособленец.
    это ты о чём?
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 21:35
    0
    Mac_Gyver, 06.04.2020 18:39
    Ничего особенного. Друзья-товарищи, владельцы своей аптеки в Испании, живут почти в таком же доме - 300 кв. м., 40 соток сада, бассейн 5х10 м, вид на море. Красиво жить не запретишь. Только вот зачем этот сад за которым каждый день нужен профессиональный уход? Как по мне так всё это перебор.
    Может друзья и личный самолёт класса люкс имеют и парк автомобилем миллионов на 100? А ещё недвижимость во всех престижных уголках планеты.
    Mac_Gyver
    online
      Mac_Gyver, 06.04.2020 18:39
    0
    Ничего особенного. Друзья-товарищи, владельцы своей аптеки в Испании, живут почти в таком же доме - 300 кв. м., 40 соток сада, бассейн 5х10 м, вид на море. Красиво жить не запретишь. Только вот зачем этот сад за которым каждый день нужен профессиональный уход? Как по мне так всё это перебор.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 06.04.2020 07:52
    0
    Как он должен жить,с такой З/п?)
    У нас игроки первой лиги,так же живут)