Там немає вірусу. У ще одній країні СНД розпочався футбольний чемпіонат

У Таджикистані не зафіксований коронавірус, але матчі проходять без глядачів

Там немає вірусу. У ще одній країні СНД розпочався футбольний чемпіонат
© FIFA

5 квітня в ще одній країні СНД розпочався футбольний чемпіонат 2020 року. До Білорусі, де вже пройшло 3 тури, приєднався Таджикистан.

У чемпіонаті Таджикистану 10 клубів розіграють першість в 3 кола. Матчі проходять без глядачів.

В країні поки не виявлено жодного випадку зараження коронавірусом.

Чемпіонат Таджикистану з футболу

1-й тур, 5 квітня

«Куктош» – «Регар-ТадАЗ» – 0:0

«Локомотив-Памір» – «Файзканд» – 2:2

«Хатлон» – «Істаравшан» – 2:1

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 10:52
    +1
    Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    Чем интересен конкретно Куктош? Или у вас в этом городе родственники проживают? Из наших украинцев, насколько мне известно, играет только Ларин за ФК Истиклол.
    Футбол в квадрате
      Футбол в квадрате, 06.04.2020 10:40
    -2
    Таджикистааан!!! Нас никогда никто не сломает, мы таджики, мы носители корон!
    Andy_P
      Andy_P, 06.04.2020 08:29
    +1
    Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    И ставить,ставить!
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    +3
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    Саша Яковенко
    online
      Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    +3
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    Brian
    online
      Brian, 06.04.2020 10:52
    +1
    Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    Чем интересен конкретно Куктош? Или у вас в этом городе родственники проживают? Из наших украинцев, насколько мне известно, играет только Ларин за ФК Истиклол.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 06.04.2020 08:29
    +1
    Саша Яковенко, 05.04.2020 23:20
    И все так побежали-побежали смотреть как там играет Куктош.
    И ставить,ставить!