Роналду думає над поверненням в мадридський Реал вже цього літа

Португальський форвард «Ювентуса» відчуває ностальгію за Мадридом

Роналду думає над поверненням в мадридський Реал вже цього літа
© ФК Реал Мадрид. Кріштіану Роналду

Португальський форвард туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду всерйоз задумався над поверненням до мадридського «Реалу».

Португалець відчуває ностальгію за тими часами, коли виступав на «Сантьяго Бернабеу». 35-річний футболіст може перебратися в Мадрид вже цього літа. Нападника не влаштовує його ситуація в «Ювентусі».

Кріштіану Роналду грав за «Реал» з 2009 по 2018 рік, а потім перейшов до туринського клуб влітку 2018 року. У поточному сезоні Кріштіану забив 25 м'ячів в 32 матчах за «Юве».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Calciomercato

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.04.2020 14:09
    +1
    Журналисты теперь читают мысли Роналду? Это единственное на чем может основываться эта статья)
    Trollface
    online
      Trollface, 06.04.2020 11:48
    0
    Минус 1 евро, играть не буду.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 06.04.2020 10:43
    0
    alefteev77, 05.04.2020 22:09
    Реал и Роналдо созданы друг для друга.
    Реал без Роналдо не тот. А Роналдо без дуэли с Месси Реал-Барса - это же половина сезона в футболе.
    Да... Только Роналдо с каждым сезоном, тоже уже не тот. Как говорится, года берут свое!
    Петро Штука
      Петро Штука, 06.04.2020 08:53
    -1
    Він завжди хоче туде де його зараз немає
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 06.04.2020 00:59
    0
    Только кому ты там нужен
    digsum
    online
      digsum, 05.04.2020 22:43
    -1
    Реалдо и Мессилона
    Богдан Дьорка
      Богдан Дьорка, 05.04.2020 22:33
    0
    Роналду в реал дуже хочу чтобы он вернулся
    alefteev77
      alefteev77, 05.04.2020 22:09
    +2
    Реал и Роналдо созданы друг для друга.
    Реал без Роналдо не тот. А Роналдо без дуэли с Месси Реал-Барса - это же половина сезона в футболе.
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 05.04.2020 20:43
    -2
    А потом - в МЮ.
    alefteev77
      alefteev77, 05.04.2020 22:09
    +2
    Реал и Роналдо созданы друг для друга.
    Реал без Роналдо не тот. А Роналдо без дуэли с Месси Реал-Барса - это же половина сезона в футболе.
    temamx2727
    online
      temamx2727, 06.04.2020 14:09
    +1
    Журналисты теперь читают мысли Роналду? Это единственное на чем может основываться эта статья)
    Trollface
    online
      Trollface, 06.04.2020 11:48
    0
    Минус 1 евро, играть не буду.
    Футбол в квадрате
    online
      Футбол в квадрате, 06.04.2020 10:43
    0
    alefteev77, 05.04.2020 22:09
    Реал и Роналдо созданы друг для друга.
    Реал без Роналдо не тот. А Роналдо без дуэли с Месси Реал-Барса - это же половина сезона в футболе.
    Да... Только Роналдо с каждым сезоном, тоже уже не тот. Как говорится, года берут свое!
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 06.04.2020 00:59
    0
    Только кому ты там нужен
    Богдан Дьорка