Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Для догравання ще потрібен місяць підготовки»

Наставник «Динамо» розповів про можливе догравання чемпіонату

Олексій МИХАЙЛИЧЕНКО: «Для догравання ще потрібен місяць підготовки»
© fcdynamo.kiev.ua

Не виключено, що в Україні все ж таки вдасться дограти футбольний сезон, проте тренер «Динамо» Олексій Михайличенко впевнений, що відразу вийти на поле і проводити офіційні матчі гравці не зможуть.

- Ви спілкувалися з тренерами інших команд, обмінювалися досвідом підготовки команди в таких умовах?

- Подібного досвіду роботи немає ні у кого. Тому знайти відповідь на це питання неможливо.

Зі свого боку, ми прекрасно розуміємо, що навіть якщо буде догравання чемпіонату, то для повноцінної підготовки гравців потрібен буде місяць. І я віддаю собі звіт, що у нас цього часу не буде, а підготовка пройде в прискореному режимі.

Ми вже думаємо над цим, розробляємо спеціальні програми, які дозволять максимально швидко підготувати команду в разі відновлення повноцінного тренувального процесу.

- У тому, що відбувається в світі, і в професійному футболі, можна знайти хоч якийсь позитив?

- Знайти серйозний позитив у цьому всьому, звичайно, складно. Але я б відзначив, що в нинішній ситуації ми всі повинні бути ще більш зібраними і організованими. Напевно, ще й більш оптимістичними, ніж зазвичай.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Динамо Київ

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mmuk
      mmuk, 05.04.2020 18:34
    +1
    coach85, 05.04.2020 17:39
    Алексей Александрович, я знаю, что это сейчас самая главная проблема для большинства тренеров УПЛ. Категорически не согласен, что решить этот вопрос невозможно. Будет желание и время можем встретиться и обсудить. Это не шутка, понимаю что "верится с трудом", но иногда так бывает в жизни, когда не помогают традиционные методы "лечения" обращаются к "знахарю". Удачи и оптимизма!!!
    Бюджет Динамо навряд зможе оплатити послуги пристойного знахаря після коронавіруса. А ділінтантів Динамо ще одного не витримає. Тай їх багато. Президент, тренер і т.д. Поки гравці ще є пристойні, є з роками їх все менше
    coach85
      coach85, 05.04.2020 17:39
    +3
    Алексей Александрович, я знаю, что это сейчас самая главная проблема для большинства тренеров УПЛ. Категорически не согласен, что решить этот вопрос невозможно. Будет желание и время можем встретиться и обсудить. Это не шутка, понимаю что "верится с трудом", но иногда так бывает в жизни, когда не помогают традиционные методы "лечения" обращаются к "знахарю". Удачи и оптимизма!!!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.04.2020 17:24
    0
    Maks7777, 05.04.2020 16:04
    Да ему и года не хватит ,луганнно навеерно будет долго снится тебе рыжий лис!!!
    Рыжий лис? Ахметов?
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 05.04.2020 16:55
    +3
    Maks7777, 05.04.2020 16:04
    Да ему и года не хватит ,луганнно навеерно будет долго снится тебе рыжий лис!!!
    Мені здається такі пости мінусує хіба що сам Михайличенко в його помічники))
    Maks7777
      Maks7777, 05.04.2020 16:04
    -2
    Vitalik_Medvid, 05.04.2020 16:01
    Та в тебе що з підготовкою, що без підготовки - ніякої різниці.Тільки прийняв - грали жахливо; підготував - почали грати ще гірше.. «трєнєр»
    Да ему и года не хватит ,луганнно навеерно будет долго снится тебе рыжий лис!!!
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 05.04.2020 16:01
    +1
    Та в тебе що з підготовкою, що без підготовки - ніякої різниці.Тільки прийняв - грали жахливо; підготував - почали грати ще гірше.. «трєнєр»
    coach85
      coach85, 05.04.2020 17:39
    +3
    Алексей Александрович, я знаю, что это сейчас самая главная проблема для большинства тренеров УПЛ. Категорически не согласен, что решить этот вопрос невозможно. Будет желание и время можем встретиться и обсудить. Это не шутка, понимаю что "верится с трудом", но иногда так бывает в жизни, когда не помогают традиционные методы "лечения" обращаются к "знахарю". Удачи и оптимизма!!!
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 05.04.2020 16:55
    +3
    Maks7777, 05.04.2020 16:04
    Да ему и года не хватит ,луганнно навеерно будет долго снится тебе рыжий лис!!!
    Мені здається такі пости мінусує хіба що сам Михайличенко в його помічники))
    mmuk
      mmuk, 05.04.2020 18:34
    +1
    coach85, 05.04.2020 17:39
    Алексей Александрович, я знаю, что это сейчас самая главная проблема для большинства тренеров УПЛ. Категорически не согласен, что решить этот вопрос невозможно. Будет желание и время можем встретиться и обсудить. Это не шутка, понимаю что "верится с трудом", но иногда так бывает в жизни, когда не помогают традиционные методы "лечения" обращаются к "знахарю". Удачи и оптимизма!!!
    Бюджет Динамо навряд зможе оплатити послуги пристойного знахаря після коронавіруса. А ділінтантів Динамо ще одного не витримає. Тай їх багато. Президент, тренер і т.д. Поки гравці ще є пристойні, є з роками їх все менше
    Vitalik_Medvid
      Vitalik_Medvid, 05.04.2020 16:01
    +1
    Та в тебе що з підготовкою, що без підготовки - ніякої різниці.Тільки прийняв - грали жахливо; підготував - почали грати ще гірше.. «трєнєр»
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.04.2020 17:24
    0
    Maks7777, 05.04.2020 16:04
    Да ему и года не хватит ,луганнно навеерно будет долго снится тебе рыжий лис!!!
    Рыжий лис? Ахметов?