Моуріньо обдурив Фреда при трансфері з Шахтаря в МЮ - журналіст

Португалець спершу заманював гравця в команду, а потім відмовився від своїх обіцянок

Моуріньо обдурив Фреда при трансфері з Шахтаря в МЮ - журналіст
© Instagram. Фред

Бразильський півзахисник Фред, який влітку 2018 року змінив «Шахтар» на «Манчестер Юнайтед», перебирався в Англію під гарантії отримання місця в основному складі «червоних дияволів».

Згідно інформації, що з'явилася від журналіста Bleacher Report Маркуса Алвеса, під час переговорів про трансфер Фреда тодішній менеджер «Манчестер Юнайтед» Жозе Моуріньо кілька разів відправляв футболістові повідомлення про те, що бачить його серед ключових виконавців команди, гарантуючи місце в складі поряд з Полем Погба та Неманьєю Матичем.

Однак після переходу Фреда Моуріньо чомусь змінив свою позицію і перестав довіряти Фреду, а незадовго до свого звільнення з «Манчестер Юнайтед» в грудні 2018 року повідомив бразильцеві, що дні того в команді полічені.

Цікаво, що згодом в ряді джерел не раз з'являлася інформація про нібито первісне небажання Моуріньо бачити Фреда в «Манчестер Юнайтед», хоча нинішні дані вказують на те, що португалець, навпаки, брав активну участь в цьому трансфері і переманюванні бразильця з-під носа «Манчестер Сіті».

Нагадаємо, в даний момент Жозе Моуріньо працює головним тренером «Тоттенхема», а Фред в поточному сезоні провів за «Манчестер Юнайтед» 39 матчів, відзначившись 2 голами і 4 результативними передачами.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Bleacher Report

(156 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    D.Lanskoy
      D.Lanskoy, 06.04.2020 13:05
    +1
    Понятно, что когда покупаешь игрока, то для основы, а не чтобы лавку грел. Но в футболе есть такое понятие как конкуренция и не может быть неприкасаемых игроков, даже у Месси с Роналду не может быть гарантированного места в основе, все зависит от уровня их готовности и задач на игру, все решает тренер. Поэтому пусть Фред не вешает лапшу на уши, что его типа обманули. Он пришел, Маур поставил его в состав, он по каким-то причинам не заиграл - все, посиди отдохни и подумай над тем, что ты можешь улучшить в игре, чтобы попадать в основу, а тренер себе не враг, ему нужен результат. Лично мое мнение - Шахтер очень выгодно продал переоцененного игрока. Даже при том, что Фред играл в этом сезоне преимущественно в основе, ничего особенного о его игре сказать не могу. Мое мнение - Фред, вместо того чтобы обиженно квакать и строить из себя невесть какую звезду, должен молчать в тряпочку и радоваться тому, что играет в суперклубе, потому что если вдруг МЮ не понадобится Фред, по нему никто не заплачет, на его место найдутся десятки игроков получше, без гонора и подешевле.
    kvv1404
    online
      kvv1404, 05.04.2020 19:17
    +2
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    Ти погано читав статтю! В цьому сезоні Фрем провів 39(!!!) матчів. От і скажи після цього що він цього сезону не гравець основи!!!
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 05.04.2020 13:50
    +7
    Да все знают Маур гандольеро ещё тот..
    kot_sumy
      kot_sumy, 05.04.2020 12:16
    +5
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    После ухода Моуриньо Фред очень быстро стал основным
    steelmaker
    online
      steelmaker, 05.04.2020 11:35
    +6
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    ты за МЮ вообще следишь или так? Он сейчас там очень даже закрепился
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    -14
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    Leo Leo
    online
      Leo Leo, 05.04.2020 13:50
    +7
    Да все знают Маур гандольеро ещё тот..
    steelmaker
    online
      steelmaker, 05.04.2020 11:35
    +6
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    ты за МЮ вообще следишь или так? Он сейчас там очень даже закрепился
    kot_sumy
      kot_sumy, 05.04.2020 12:16
    +5
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    После ухода Моуриньо Фред очень быстро стал основным
    kvv1404
    online
      kvv1404, 05.04.2020 19:17
    +2
    DKTheBest2, 05.04.2020 10:49
    Уже и Маура нет и Фреда вроде выпускают на поле, а закрепится он никак не может.
    Может просто не его команда?
    Азар в Реале вообще никто, а в Челси феерил.
    Ти погано читав статтю! В цьому сезоні Фрем провів 39(!!!) матчів. От і скажи після цього що він цього сезону не гравець основи!!!
    D.Lanskoy
    online
      D.Lanskoy, 06.04.2020 13:05
    +1
    Понятно, что когда покупаешь игрока, то для основы, а не чтобы лавку грел. Но в футболе есть такое понятие как конкуренция и не может быть неприкасаемых игроков, даже у Месси с Роналду не может быть гарантированного места в основе, все зависит от уровня их готовности и задач на игру, все решает тренер. Поэтому пусть Фред не вешает лапшу на уши, что его типа обманули. Он пришел, Маур поставил его в состав, он по каким-то причинам не заиграл - все, посиди отдохни и подумай над тем, что ты можешь улучшить в игре, чтобы попадать в основу, а тренер себе не враг, ему нужен результат. Лично мое мнение - Шахтер очень выгодно продал переоцененного игрока. Даже при том, что Фред играл в этом сезоне преимущественно в основе, ничего особенного о его игре сказать не могу. Мое мнение - Фред, вместо того чтобы обиженно квакать и строить из себя невесть какую звезду, должен молчать в тряпочку и радоваться тому, что играет в суперклубе, потому что если вдруг МЮ не понадобится Фред, по нему никто не заплачет, на его место найдутся десятки игроков получше, без гонора и подешевле.