Динамо-Брест при неоднозначному суддівстві поступилося Славії-Мозир

Артем Мілевський провів на полі весь поєдинок, Олександр Нойок вийшов на заміну

© twitter.com/dynamobrest

У поєдинку третього туру Вищої ліги чемпіонату Білорусі «Динамо-Брест» на своєму полі програло «Славії-Мозир» з рахунком 1:2.

У першому таймі господарі створили кілька небезпечних ситуацій біля воріт суперників. Перший шанс не використав Гордейчук, якого на ударну позицію вивів Мілевський. Українець і сам міг відзначитися, але не зумів завдати удару після прострілу Бакая. Кінцівка тайму залишилася за гостями, які активно заграли на половині поля суперників. Втім, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Неприємності для брестського клубу почалися в середині другої половини зустрічі. Спочатку поєдинок не зміг продовжити Бакай, який отримав пошкодження, а незабаром арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо» після фолу Павловця на Мельникові. До 11-тиметрової позначки підійшов Чухлей, котрий точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Далі господарі поля знову отримали привід для невдоволення рішенням арбітра. Биков в штрафному «Славії» отримав удар в голову від захисника, але свисток судді промовчав. А гостям вдалося подвоїти свою перевагу. Після удару Мельникова м'яч потрапив у штангу, і Котляров з добивання не схибив.

Динамівці зуміли скоротити перевагу, коли Павловець за допомогою рикошету відправив м'яч у ворота. У компенсований час Мілевський опинився на газоні в штрафному майданчику суперників, але арбітр знову залишив епізод без уваги. Дві шикарні можливості зрівняти рахунок втратив Гордейчук. У підсумку, «Динамо-Брест» зазнало домашньої поразки.