Артем Мілевський провів на полі весь поєдинок, Олександр Нойок вийшов на заміну

2596
1
twitter.com/dynamobrest

У поєдинку третього туру Вищої ліги чемпіонату Білорусі «Динамо-Брест» на своєму полі програло «Славії-Мозир» з рахунком 1:2.

У першому таймі господарі створили кілька небезпечних ситуацій біля воріт суперників. Перший шанс не використав Гордейчук, якого на ударну позицію вивів Мілевський. Українець і сам міг відзначитися, але не зумів завдати удару після прострілу Бакая. Кінцівка тайму залишилася за гостями, які активно заграли на половині поля суперників. Втім, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Неприємності для брестського клубу почалися в середині другої половини зустрічі. Спочатку поєдинок не зміг продовжити Бакай, який отримав пошкодження, а незабаром арбітр призначив пенальті у ворота «Динамо» після фолу Павловця на Мельникові. До 11-тиметрової позначки підійшов Чухлей, котрий точним ударом відкрив рахунок у матчі.

Далі господарі поля знову отримали привід для невдоволення рішенням арбітра. Биков в штрафному «Славії» отримав удар в голову від захисника, але свисток судді промовчав. А гостям вдалося подвоїти свою перевагу. Після удару Мельникова м'яч потрапив у штангу, і Котляров з добивання не схибив.

Динамівці зуміли скоротити перевагу, коли Павловець за допомогою рикошету відправив м'яч у ворота. У компенсований час Мілевський опинився на газоні в штрафному майданчику суперників, але арбітр знову залишив епізод без уваги. Дві шикарні можливості зрівняти рахунок втратив Гордейчук. У підсумку, «Динамо-Брест» зазнало домашньої поразки.

Чемпіонат Білорусі. 3-й тур.

«Динамо-Брест» - «Славія-Мозир» - 1:2

Павловець (86) - Чухлей (64, з пенальті), Котляров (77)

Бакай (18) - Котляров (31), Пантя (59), Жук (71)

«Динамо-Брест»: Ігнатович, Веретило, Кікі, Павловець, Вітус, Кисляк, Биков (Нойок, 78), Бакай (Є.Шевченко, 57), Мілевський, Гордейчук, Садовський (Савицький, 46).

«Славія-Мозир»: Барановський, Тимонюк, Потапов, Пантя, Жук, Чухлей (Костров, 95), Г.Шевченко, Раєвський, Котляров (Малькевич, 89), Нарх, Мельников (Василевич, 79).

ОСК «Брестський» (Брест, Білорусь)

ДИНАМО-БРЕСТ - Славія-Мозир. ТЕКСТОВА ТРАНСЛЯЦІЯ МАТЧУ

(13)

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися