Віктор ВАЦКО: «Циганков зараз закриває Цітаішвілі дорогу в Динамо»

Журналіст вважає, що клубу потрібно вчитися продавати гравців вчасно

Віктор ВАЦКО: «Циганков зараз закриває Цітаішвілі дорогу в Динамо»
© fcdynamo.kiev.ua

Відомий журналіст Віктор Вацко переконаний, що «Динамо» потрібно вчитися відпускати своїх провідних гравців вчасно, щоб більше на них заробляти.

«У «Динамо» поки не працює система своєчасного продажу футболістів та підготовки заміни цим гравцям в першій команді. Візьмемо один простий приклад - Ярмоленко. Свого часу він не перейшов в «Евертон» або «Сток Сіті», залишився в «Динамо» і допоміг команді вийти в Лігу чемпіонів».

«Ігор Суркіс вважає, що таким чином Ярмоленко заробив для клубу 25 млн, і в наступному році він був проданий за цю суму в «Боруссію». Така математика має право на існування».

«З іншого боку я вважаю, що Циганков міг раніше стартувати в першій команді. Але тоді Ярмоленко закривав йому дорогу. Так само, як зараз Циганков закриває дорогу Цітаішвілі», - розповів журналіст в ефірі Вацко Live.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — dynamo.kiev.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Мирослав Пецух
      Мирослав Пецух, 05.04.2020 10:36
    0
    Я за то,чтобы Цыганкова продали,и слепому видно что Цыганков закрывает дорогу Цитаишвили.А это все зависит от тренера и от руководства.На жаль они в динамо обое слепые...Цитаишвили сейчас так сказать на ходу и держать такого парня на лавке просто дуристика.Я не знаю додаст ли Михайличенко этот вымушенный перерыв ума или я советую Цитаишвили переходить в другой клуб как это сделал к примеру Яремчук.Тогда Михайличенко задумается,если еще будет чем думать.У меня все.Пока...
    savant
    online
      savant, 04.04.2020 21:24
    +3
    Единственный кто закрывает дорогу Цитиашвили это Михайличенко, качественный тренер всегда найдёт место на поле футболистам, даже если у них похожие амплуа. К тому же, Михайличенко не давал шанса Цитиашвили и без Цыганкова, вместо Караваева, который абсолютно изжил себя как полузащитник, ни скорости ни способности обострить больше, но Михайличенко продолжал доверять Караваеву. Так что Цыганков здесь не причём.
    Bandera
      Bandera, 04.04.2020 20:50
    -2
    Владимир Пидвирный, 04.04.2020 20:36
    За Циганкова скажу одне - він гравець середнього класу, при сильному тренеру - тільки лавка. Авансу йому надали забагато.
    Може ви й правий, але він кращий з гірших. В Динамо це Миколенко, Попов, Циганков, Шепелєв - з українців, плюс Дуелунд, Вербіч, і де Пена.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 04.04.2020 20:36
    +1
    За Циганкова скажу одне - він гравець середнього класу, при сильному тренеру - тільки лавка. Авансу йому надали забагато.
    Bandera
      Bandera, 04.04.2020 18:16
    0
    Виталий Жалыбин, 04.04.2020 17:36
    циганков уже почти сдулся еще год макс 2 в динамо и все конец карьере
    А ти народся здутим, і нічого. Жреш і сереш, все ОК!
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 04.04.2020 18:13
    -2
    Мудачёк, пора уступить место молодым и рьяным
    Виталий Жалыбин
    online
      Виталий Жалыбин, 04.04.2020 17:36
    -3
    циганков уже почти сдулся еще год макс 2 в динамо и все конец карьере
    savant
    online
      savant, 04.04.2020 21:24
    +3
    Единственный кто закрывает дорогу Цитиашвили это Михайличенко, качественный тренер всегда найдёт место на поле футболистам, даже если у них похожие амплуа. К тому же, Михайличенко не давал шанса Цитиашвили и без Цыганкова, вместо Караваева, который абсолютно изжил себя как полузащитник, ни скорости ни способности обострить больше, но Михайличенко продолжал доверять Караваеву. Так что Цыганков здесь не причём.
    Владимир Пидвирный
      Владимир Пидвирный, 04.04.2020 20:36
    +1
    За Циганкова скажу одне - він гравець середнього класу, при сильному тренеру - тільки лавка. Авансу йому надали забагато.
    Мирослав Пецух
      Мирослав Пецух, 05.04.2020 10:36
    0
    Я за то,чтобы Цыганкова продали,и слепому видно что Цыганков закрывает дорогу Цитаишвили.А это все зависит от тренера и от руководства.На жаль они в динамо обое слепые...Цитаишвили сейчас так сказать на ходу и держать такого парня на лавке просто дуристика.Я не знаю додаст ли Михайличенко этот вымушенный перерыв ума или я советую Цитаишвили переходить в другой клуб как это сделал к примеру Яремчук.Тогда Михайличенко задумается,если еще будет чем думать.У меня все.Пока...
    Bandera
      Bandera, 04.04.2020 18:16
    0
    Виталий Жалыбин, 04.04.2020 17:36
    циганков уже почти сдулся еще год макс 2 в динамо и все конец карьере
    А ти народся здутим, і нічого. Жреш і сереш, все ОК!