ШАТЕРНІКОВА: «Ми не шастали, а розвозили продуктові набори»

Українська спортсменка займається корисною громадською діяльністю

ШАТЕРНІКОВА: «Ми не шастали, а розвозили продуктові набори»
© Мангуст. Аліна Шатернікова

Екс-чемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова під час карантину прислухалася до поради не шастати від мера Києва Віталія Кличка.

Колишня спортсменка з друзями розвозила продуктові набори людям похилого віку під час пандемії коронавірусу: «Віталій Володимирович, не шастали. Пакували і розвозили київським бабусям і дідусям продуктові набори. Бути добру».

 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(9 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Bolshoi
      Bolshoi, 04.04.2020 13:03
    +2
    Алине респект!
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 04.04.2020 10:53
    -3
    john2222, 04.04.2020 00:53
    смысл твоего высера ???
    Ничего личного, просто поделился информацией... Может не с того района Киева начали развозить продукты.... Я не против этой акции, я за то, чтобы наши заслуженные пенсионеры получали, все равно от кого, побольше продуктовых наборов - хороших и разных. Я лично только ЗА!
    vizuals
    online
      vizuals, 04.04.2020 09:43
    +4
    Саша Зардунов, 04.04.2020 09:33
    неплохо бы и Виталию иногда развозить бабушкам продукты
    Угу, і потім від таких як, ти, він чув би, що замість виконання купи своїх обов'язків він десь шастає
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 04.04.2020 09:33
    -4
    неплохо бы и Виталию иногда развозить бабушкам продукты
    Matroskin
      Matroskin, 04.04.2020 09:24
    +5
    Респект Алине и ее друзьям!
    Zhorik678
      Zhorik678, 04.04.2020 05:30
    -7
    расскажеш какой нибудь бабушке на повороте каторая поверит в эту чуш
    john2222
    online
      john2222, 04.04.2020 00:53
    +9
    Владимир Копяк, 04.04.2020 00:05
    Моим знакомым в Киеве никто еще не привозил продуктовых наборов, никому, во всем микрорайоне. Или они развозят своим родственникам?
    смысл твоего высера ???
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 04.04.2020 00:05
    -10
    Моим знакомым в Киеве никто еще не привозил продуктовых наборов, никому, во всем микрорайоне. Или они развозят своим родственникам?
    User Bravis
      User Bravis, 03.04.2020 23:31
    -5
    Молодец конечно, но.... Может и правильно что афиширует. Нет наверное в этом правильного действия
    john2222
    online
      john2222, 04.04.2020 00:53
    +9
    Владимир Копяк, 04.04.2020 00:05
    Моим знакомым в Киеве никто еще не привозил продуктовых наборов, никому, во всем микрорайоне. Или они развозят своим родственникам?
    смысл твоего высера ???
    Matroskin
      Matroskin, 04.04.2020 09:24
    +5
    Респект Алине и ее друзьям!
    vizuals
    online
      vizuals, 04.04.2020 09:43
    +4