Роналду стане першим футболістом-мільярдером в історії

І 4-м спортсменом, хто заробив мільярд доларів

Роналду стане першим футболістом-мільярдером в історії
© juventus.com

За інформацією Forbes і Business Insider, за підсумками року форвард «Ювентуса» Кріштіану Роналду досягне позначки в 1 мільярд доларів, зароблених протягом професійної кар'єри.

Йдеться як про зарплати в клубах, так і про рекламні контракти.

Роналду стане першим футболістом в історії, чиї загальні доходи за кар'єру перевищать 1 мільярд. Серед спортсменів раніше це вдалося тільки Тайгеру Вудсу, Флойду Мейвезеру і Майклу Джордану.

Очікується, що наступним спортсменом, що заробив мільярд протягом кар'єри, стане тенісист Роджер Федерер.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Business Insider

(240 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    justhateme
    online
      justhateme, 03.04.2020 00:56
    +1
    Leonid Frantseskevich, 02.04.2020 20:09
    Как-то не очень верится, что первым футболистом, ибо Месси, например, зарабатывает более 120-130 миллионов в год... Как бы...... Кажется, он уже давно заработал свой миллиард... Хотя, может, десять лет назад у него было меньше рекламных контрактов... Сложно сказать...
    у него рекламы меньше. реклама в инстаграме стоит значительно меньше, нежели у Роналду.
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 02.04.2020 23:28
    +2
    DKTheBest2, 02.04.2020 20:31
    Теперь надо прикинуть когда мы увидим среди миллиардеров-спортсменов Алиева.
    У Алиева не настолько хорошая печень
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 02.04.2020 20:31
    +1
    Теперь надо прикинуть когда мы увидим среди миллиардеров-спортсменов Алиева.
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 02.04.2020 20:09
    -6
    Как-то не очень верится, что первым футболистом, ибо Месси, например, зарабатывает более 120-130 миллионов в год... Как бы...... Кажется, он уже давно заработал свой миллиард... Хотя, может, десять лет назад у него было меньше рекламных контрактов... Сложно сказать...
    Лукоморье Футбол
      Лукоморье Футбол, 02.04.2020 19:50
    +1
    Браво! Но, как-то здесь что-то не так, с нашей колокольни и доходов )
    Леха Аксютенко
      Леха Аксютенко, 02.04.2020 23:28
    +2
    DKTheBest2, 02.04.2020 20:31
    Теперь надо прикинуть когда мы увидим среди миллиардеров-спортсменов Алиева.
    У Алиева не настолько хорошая печень
    justhateme
    online
      justhateme, 03.04.2020 00:56
    +1
    Leonid Frantseskevich, 02.04.2020 20:09
    Как-то не очень верится, что первым футболистом, ибо Месси, например, зарабатывает более 120-130 миллионов в год... Как бы...... Кажется, он уже давно заработал свой миллиард... Хотя, может, десять лет назад у него было меньше рекламных контрактов... Сложно сказать...
    у него рекламы меньше. реклама в инстаграме стоит значительно меньше, нежели у Роналду.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 02.04.2020 20:31
    +1
    Теперь надо прикинуть когда мы увидим среди миллиардеров-спортсменов Алиева.
    Лукоморье Футбол
      Лукоморье Футбол, 02.04.2020 19:50
    +1
    Браво! Но, как-то здесь что-то не так, с нашей колокольни и доходов )