Стаховський просить Маска допомогти Україні в боротьбі з коронавірусом

Український тенісист звернувся за допомогою до генерального директора «Tesla»

Стаховський просить Маска допомогти Україні в боротьбі з коронавірусом
© БТУ. Сергій Стаховський

Раніше генеральний директор компанії «Tesla» Ілон Маск оголосив про те, що у його компанії є апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ), які він готовий розіслати для боротьби з коронавірусом.

Український тенісист Сергій Стаховський звернувся до Маска з проханням надіслати апарати ШВЛ в Україну:

«Пане Маск, ситуація в Україні стане катастрофічною найближчим часом. Я прошу Вас розглянути можливість медичної допомоги нашій країні.

Уляна Супрун має достатньо чесності, щоб розпорядитися цією допомогою. Дякую вам за ваші вчинки», - написав Стаховський в Твіттері.

Уляна Супрун, колишній міністр охорони здоров'я України, раніше вже звернулася до Маска з аналогічним проханням.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 03.04.2020 11:22
    0
    Макс Руденко, 02.04.2020 17:33
    срУсік тільки до попів може збігати ікони по облизувати, а Стах молодець. Чекаю решту спортсменів з підтримкою громадян країни в цей нелегкий час. Хоча б морально, бо знаю далеко не всі при грошах вони теж.
    "сРусик" в спортзале зависает, и от жизни вконец оторвался. Его позиция в корне неверна, но поняпна из-за этого.
    Стах пока ничем не помог, только написал пост в соцсети. Это тоже неплохо, может услышат и помогут, но не так уж и много.
    zac1310
    online
      zac1310, 03.04.2020 11:18
    -2
    zac1310, 02.04.2020 16:05
    Супрун - ПНХ, старая стерва!
    А чего минусов столько? Напомню, что Супрун это та, кто довалил нашу и так не лучшую медицину. И как на её облезшую рожу можно ещё реагировать?
    zac1310
    online
      zac1310, 03.04.2020 11:15
    +1
    Vavanchik, 02.04.2020 16:13
    Может хватит клянчится ! Вы же "держава" !
    Глупость ты сказал. Щас никто от помощи не отказывается, вон, США даже принимает в пиковый момент
    Istm
    online
      Istm, 02.04.2020 20:11
    +3
    Vavanchik, 02.04.2020 16:13
    Может хватит клянчится ! Вы же "держава" !
    иди домой, тут водки нет
    grifon
      grifon, 02.04.2020 19:45
    +2
    да ти читати не вмієш тільки друкувати буковки
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 18:56
    -4
    Henriklarsson11, 02.04.2020 17:40
    на те була стаття, а коментарі для тих хто її читав)
    Слухай но, ти статтю читав, а я ні. Тобі замало, що я подякував? Отож май совість, не видовбуйся
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 02.04.2020 17:40
    +4
    vizuals, 02.04.2020 16:11
    Я ж не в курсі був. На те і є комментарі. Ти розсказав, я усе зрозумів
    на те була стаття, а коментарі для тих хто її читав)
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 02.04.2020 17:33
    +4
    срУсік тільки до попів може збігати ікони по облизувати, а Стах молодець. Чекаю решту спортсменів з підтримкою громадян країни в цей нелегкий час. Хоча б морально, бо знаю далеко не всі при грошах вони теж.
    Vavanchik
      Vavanchik, 02.04.2020 16:13
    -12
    Коментар згорнуто. Показати
    Может хватит клянчится ! Вы же "держава" !
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 16:11
    -1
    Alehandro, 02.04.2020 16:04
    Тю. Маск спросил кому подогнать лишние аппараты ИВЛ, Серега откликнулся и объяснил ситуацию... Это в принципе так и должно работать. К чему этот сарказм?
    Я ж не в курсі був. На те і є комментарі. Ти розсказав, я усе зрозумів
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 16:05
    -15
    Супрун - ПНХ, старая стерва!
    Alehandro
      Alehandro, 02.04.2020 16:04
    +16
    vizuals, 02.04.2020 15:54
    Маск аж зірвався зі стільця, як побачив повідомлення Стаха, і побіг виконувати. ну епт
    Тю. Маск спросил кому подогнать лишние аппараты ИВЛ, Серега откликнулся и объяснил ситуацию... Это в принципе так и должно работать. К чему этот сарказм?
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 15:54
    -12
    Маск аж зірвався зі стільця, як побачив повідомлення Стаха, і побіг виконувати. ну епт
    Alehandro
      Alehandro, 02.04.2020 16:04
    +16
    vizuals, 02.04.2020 15:54
    Маск аж зірвався зі стільця, як побачив повідомлення Стаха, і побіг виконувати. ну епт
    Тю. Маск спросил кому подогнать лишние аппараты ИВЛ, Серега откликнулся и объяснил ситуацию... Это в принципе так и должно работать. К чему этот сарказм?
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 02.04.2020 17:40
    +4
    vizuals, 02.04.2020 16:11
    Я ж не в курсі був. На те і є комментарі. Ти розсказав, я усе зрозумів
    на те була стаття, а коментарі для тих хто її читав)
    Макс Руденко
      Макс Руденко, 02.04.2020 17:33
    +4
    срУсік тільки до попів може збігати ікони по облизувати, а Стах молодець. Чекаю решту спортсменів з підтримкою громадян країни в цей нелегкий час. Хоча б морально, бо знаю далеко не всі при грошах вони теж.
    Istm
    online
      Istm, 02.04.2020 20:11
    +3
    Vavanchik, 02.04.2020 16:13
    Может хватит клянчится ! Вы же "держава" !
    иди домой, тут водки нет
    grifon
    online
      grifon, 02.04.2020 19:45
    +2
    да ти читати не вмієш тільки друкувати буковки
    zac1310
    online
      zac1310, 03.04.2020 11:15
    +1
    Vavanchik, 02.04.2020 16:13
    Может хватит клянчится ! Вы же "держава" !
    Глупость ты сказал. Щас никто от помощи не отказывается, вон, США даже принимает в пиковый момент
    zac1310
    online
      zac1310, 03.04.2020 11:22
    0
    Макс Руденко, 02.04.2020 17:33
    срУсік тільки до попів може збігати ікони по облизувати, а Стах молодець. Чекаю решту спортсменів з підтримкою громадян країни в цей нелегкий час. Хоча б морально, бо знаю далеко не всі при грошах вони теж.
    "сРусик" в спортзале зависает, и от жизни вконец оторвался. Его позиция в корне неверна, но поняпна из-за этого.
    Стах пока ничем не помог, только написал пост в соцсети. Это тоже неплохо, может услышат и помогут, но не так уж и много.