ФОТО. Стіна НІЛЬССОН: «Бачила ведмедя. На жаль, була без гвинтівки»

Шведська лижниця зробила фото ведмежих слідів

ФОТО. Стіна НІЛЬССОН: «Бачила ведмедя. На жаль, була без гвинтівки»
© globallookpress.com. Стіна Нільссон

Олімпійська чемпіонка з лижних гонок Стіна Нільссон, яка нещодавно оголосила про перехід в біатлон, розповіла, як зустріла ведмедя під час тренування. Шведка також зробила фото ведмежих слідів.

«Я бачила ведмедя! Божевілля? Ні! На жаль, я була без гвинтівки, хоча все одно не влучила б, напевно», - написала Нільссон в Instagram.

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    kot_sumy
      kot_sumy, 02.04.2020 16:53
    +1
    R1d3r, 02.04.2020 15:09
    Про легкую атлетику не могу сказать, может ты прав, но вот если про биатлон сказать, то украинки прям очень "красивые. ) Особенно Меркушина и Семеренко. )
    Кстати, Семеренки очень милые и симпатичные девчонки. Может, по ТВ выглядит по-другому, но в реале все так
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 15:13
    -1
    R1d3r, 02.04.2020 15:09
    Про легкую атлетику не могу сказать, может ты прав, но вот если про биатлон сказать, то украинки прям очень "красивые. ) Особенно Меркушина и Семеренко. )
    Буває. Але це такий спорт мабуть. Джима хіба що нічого. У біатлоні взагалі нормальних дуже мало. Одиниці. А я тобі чисельні збірні з легкої атлетики запропонував порівняти. Ти порівняв? Ось коли порівняеш, тоді і поговоримо
    R1d3r
      R1d3r, 02.04.2020 15:10
    -1
    R1d3r, 02.04.2020 15:09
    Про легкую атлетику не могу сказать, может ты прав, но вот если про биатлон сказать, то украинки прям очень "красивые. ) Особенно Меркушина и Семеренко. )
    "красивые"
    R1d3r
      R1d3r, 02.04.2020 15:09
    -1
    vizuals, 02.04.2020 15:02
    Я мав на увазі того коментаря. Але ж ти теж не з України. Знач усе сходиться. Ти, чуваче, подивися збірну з легкої атлетики Генманії та України. Порівняй. А потім будеш розповідати
    Про легкую атлетику не могу сказать, может ты прав, но вот если про биатлон сказать, то украинки прям очень "красивые. ) Особенно Меркушина и Семеренко. )
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 15:02
    -1
    vizuals, 02.04.2020 15:00
    Знач я вірно зрозумів, що ти не з України
    Я мав на увазі того коментаря. Але ж ти теж не з України. Знач усе сходиться. Ти, чуваче, подивися збірну з легкої атлетики Генманії та України. Порівняй. А потім будеш розповідати
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 15:00
    0
    R1d3r, 02.04.2020 14:52
    А что в Украине очень много симпатичных девушек? Я бы так не сказал. В Европе тоже немало красавиц
    Знач я вірно зрозумів, що ти не з України
    R1d3r
      R1d3r, 02.04.2020 14:52
    -4
    vizuals, 02.04.2020 13:55
    А про симпатичну - ти мабуть не в Україні мешкаєш
    А что в Украине очень много симпатичных девушек? Я бы так не сказал. В Европе тоже немало красавиц
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 13:55
    -3
    zac1310, 02.04.2020 13:40
    а чого це "воно"? Вроде не транс, а симпатичная девушка
    А про симпатичну - ти мабуть не в Україні мешкаєш
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 13:53
    0
    zac1310, 02.04.2020 13:40
    а чого це "воно"? Вроде не транс, а симпатичная девушка
    Вважаєш, ведмідь розрізняє
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 13:40
    +6
    vizuals, 02.04.2020 13:27
    Ведмедь: бачив Нільссон, шкода, не було аппетиту, хоча, мабуть не наздогнав, бо воно всялося, і шкидко втікло
    а чого це "воно"? Вроде не транс, а симпатичная девушка
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 13:27
    +1
    Ведмедь: бачив Нільссон, шкода, не було аппетиту, хоча, мабуть не наздогнав, бо воно всялося, і шкидко втікло
    ZAKARPATFAN
    online
      ZAKARPATFAN, 02.04.2020 12:57
    -5
    браконьэрша, в тебе би влучити
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 13:40
    +6
    vizuals, 02.04.2020 13:27
    Ведмедь: бачив Нільссон, шкода, не було аппетиту, хоча, мабуть не наздогнав, бо воно всялося, і шкидко втікло
    а чого це "воно"? Вроде не транс, а симпатичная девушка
    kot_sumy
      kot_sumy, 02.04.2020 16:53
    +1
    R1d3r, 02.04.2020 15:09
    Про легкую атлетику не могу сказать, может ты прав, но вот если про биатлон сказать, то украинки прям очень "красивые. ) Особенно Меркушина и Семеренко. )
    Кстати, Семеренки очень милые и симпатичные девчонки. Может, по ТВ выглядит по-другому, но в реале все так
    vizuals
    online
      vizuals, 02.04.2020 13:27
    +1
    Ведмедь: бачив Нільссон, шкода, не було аппетиту, хоча, мабуть не наздогнав, бо воно всялося, і шкидко втікло
    vizuals
    online