Лікар-експерт: «Поки тільки Боженька знає, правий Лукашенко чи ні»

Євген Комаровський пояснив, чому Білорусь не вводить карантинні заходи

Лікар-експерт: «Поки тільки Боженька знає, правий Лукашенко чи ні»
© YouTube. Александр Лукашенко

Український лікар Євген Комаровський відповів на питання, чому Білорусь в особі президента Александра Лукашенко не стала вводити тотальний карантин.

За словами експерта, існує два шляхи в боротьбі з коронавірусом. Перший – це ввести карантин, уповільнити поширення вірусу і дочекатися, коли з'явиться вакцина. І другий – не стримувати поширення коронавірусу, а чекати, поки виробиться колективний імунітет.

Комаровський розповів: «Середній вік загиблих від коронавірусу в Італії – 80 років. Там реальний мор. А ми в нашій країні вже давно вбили людей того віку, яких в Італії вбиває вірус. Вбили реформою охорони здоров'я, безвладдям, мародерством, крадіжками, корупцією, брехнею, тратою грошей на що завгодно крім медицини і людей. Ми вже цю групу ризику прорідили. У нас до такого віку доживають вкрай рідко. Такого мору у нас не буде, тому що у нас немає для нього субстракта.

Щодо Білорусі. Це дуже відповідальне рішення. Якщо в країні не вводиться карантин, як в Білорусі та Швеції, то вони можуть зіткнутися з різким, вибуховим зростанням кількості хворих. Природно, коли одночасно буде багато хворих, то 95% людей не зможуть отримати адекватну медичну допомогу, точніше навіть ніякої допомоги. І смертність, природно, виросте. Це може статися, а може і не статися. Якщо цього не станеться – то Лукашенка будуть ставити в приклад всій планеті. Якщо ж відбудуться підйом смертності та мор, то всі білоруси почнуть розповідати, що бацька вбив. І це доля політичного лідера. Але він готовий брати на себе відповідальність, і йому не треба звітувати. Поки тільки умовний Боженька (не пам'ятаю, як називається Бог науки) знає, правий Лукашенко чи ні».

Крім того, за словами Комаровського, з'явилася ще одна гіпотеза. Щеплення БЦЖ, підвищуючи захист легенів від турберкульозної інфекції, якимось чином зменшує ймовірність розвитку важкого коронавірусного запалення. У країнах Європи та США такого щеплення немає, і, можливо, через це смертність там вище.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(21 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    polesse2000
      polesse2000, 02.04.2020 20:47
    0
    Время рассудит, кто прав , а кто нет. Если будет мор то бульбаши могут и не простить бацьке этого.
    Analiteg0
      Analiteg0, 02.04.2020 20:33
    -1
    Лукашенко не позволяет мировому правительству дестабилизровать его страну через нагнетание паники и ажиотажа
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 02.04.2020 20:07
    +2
    Лукашенко - беспечный идиот, изжиток СССР. В Беларуси сейчас уже несколько сотен заражённых, все СМИ - карманные, под запретом писать правду, всем запрещено распространять реальную информацию под угрозой увольнения или вообще лишения свободы.
    Только в социальных сетях люди обмениваются реальной информацией, в том числе - случаями заболевания коронавирусом. Число заболевших растет с каждым днем, но Лукашенко выбрал тактику отрицания и наплевательски относится к своим же гражданам.
    Кажется, если в стране начнется реальный трэш, как в Италии, Лукашенко перестанет быть единственным кандидатом на пост президента Беларуси.
    Это просто жесть, друзья. Паника не нужна, конечно, но не предпринимать никаких мер и нагло врать, что в твоей стране нет опасности - это тупо, подло, мерзко.
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 10:05
    +2
    frifrikhk, 01.04.2020 23:05
    Якого хера тут це? Якого хера Комаровський до спорту? Це взагалі хто? Медійний педіатр, педіатр Карл
    Да-да, на спортивном сайте - только новости спорта... а они сейчас есть? И как скоро будут, зависит от коронавируса
    frifrikhk
      frifrikhk, 01.04.2020 23:05
    0
    Якого хера тут це? Якого хера Комаровський до спорту? Це взагалі хто? Медійний педіатр, педіатр Карл
    Leonid Frantseskevich
      Leonid Frantseskevich, 02.04.2020 20:07
    +2
    Лукашенко - беспечный идиот, изжиток СССР. В Беларуси сейчас уже несколько сотен заражённых, все СМИ - карманные, под запретом писать правду, всем запрещено распространять реальную информацию под угрозой увольнения или вообще лишения свободы.
    Только в социальных сетях люди обмениваются реальной информацией, в том числе - случаями заболевания коронавирусом. Число заболевших растет с каждым днем, но Лукашенко выбрал тактику отрицания и наплевательски относится к своим же гражданам.
    Кажется, если в стране начнется реальный трэш, как в Италии, Лукашенко перестанет быть единственным кандидатом на пост президента Беларуси.
    Это просто жесть, друзья. Паника не нужна, конечно, но не предпринимать никаких мер и нагло врать, что в твоей стране нет опасности - это тупо, подло, мерзко.
    zac1310
    online
      zac1310, 02.04.2020 10:05
    +2
    frifrikhk, 01.04.2020 23:05
    Якого хера тут це? Якого хера Комаровський до спорту? Це взагалі хто? Медійний педіатр, педіатр Карл
    Да-да, на спортивном сайте - только новости спорта... а они сейчас есть? И как скоро будут, зависит от коронавируса
    polesse2000
      polesse2000, 02.04.2020 20:47
    0
    Время рассудит, кто прав , а кто нет. Если будет мор то бульбаши могут и не простить бацьке этого.
    frifrikhk
      frifrikhk, 01.04.2020 23:05
    0
    Якого хера тут це? Якого хера Комаровський до спорту? Це взагалі хто? Медійний педіатр, педіатр Карл