ФІФА створить екстрений фонд для допомоги клубам і чемпіонатам

Подробиці розкажуть пізніше

ФІФА створить екстрений фонд для допомоги клубам і чемпіонатам
© Skysports.com

ФІФА має намір створити екстрений фонд фінансової допомоги клубам і навіть чемпіонатам, які опинилися в складній ситуації через пандемію коронавірусу.

«ФІФА знаходиться в хорошому фінансовому становищі, тому ми здатні допомагати в важкі часи, які переживають багато клубів і чемпіонатів», - йдеться в заяві ФІФА.

Подробиці розподілу грошей і загальний фонд ФІФА назве пізніше.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sports

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 01.04.2020 06:19
    +1
    sand, 01.04.2020 02:57
    Читай уважно. ФИФА находится в хорошем финансовом положении, поэтому мы способны помогать в тяжелые времена, которы... Далi не читай... Клуби упл не маються на увазi. Де ж вiдкат буде?
    ЧИТАЮ УВАЖНО: "мы способны помогать в тяжелые времена, которые переживают многие клубы и чемпионаты". Де сказано про ТОП ?
    sand
      sand, 01.04.2020 02:57
    -1
    Mr.Frost, 31.03.2020 23:43
    Це гарна новина. Допомога буде потрібна,це беззапепречно. В Україні вже багато клубів із-за пандемії постали перед загрозою свого існування. Сподіваюсь кошти з цього фонду будуть справедливо направляти.
    Читай уважно. ФИФА находится в хорошем финансовом положении, поэтому мы способны помогать в тяжелые времена, которы... Далi не читай... Клуби упл не маються на увазi. Де ж вiдкат буде?
    Sentinel
    online
      Sentinel, 31.03.2020 23:49
    -1
    Топ пятерки
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 31.03.2020 23:43
    +2
    Це гарна новина. Допомога буде потрібна,це беззапепречно. В Україні вже багато клубів із-за пандемії постали перед загрозою свого існування. Сподіваюсь кошти з цього фонду будуть справедливо направляти.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 31.03.2020 23:43
    +2
    Це гарна новина. Допомога буде потрібна,це беззапепречно. В Україні вже багато клубів із-за пандемії постали перед загрозою свого існування. Сподіваюсь кошти з цього фонду будуть справедливо направляти.
    Mr.Frost
      Mr.Frost, 01.04.2020 06:19
    +1
    sand, 01.04.2020 02:57
    Читай уважно. ФИФА находится в хорошем финансовом положении, поэтому мы способны помогать в тяжелые времена, которы... Далi не читай... Клуби упл не маються на увазi. Де ж вiдкат буде?
    ЧИТАЮ УВАЖНО: "мы способны помогать в тяжелые времена, которые переживают многие клубы и чемпионаты". Де сказано про ТОП ?