МОЗ: В Україні за день майже 100 людей заразилися коронавірусом

Число померлих від наслідків інфекційної хвороби зросло до 17 осіб

МОЗ: В Україні за день майже 100 людей заразилися коронавірусом
© unn.com.ua

Міністерство охорони здоров'я України (МОЗ) опублікувало оновлену статистику заражених коронавірусною інфекцією COVID-19 в країні.

Всього в Україні станом на 22:00 31 березня зафіксовано 645 випадків зараження, що на 96 більше, ніж вчора. Також варто відзначити, що за останню добу 4 людини померли, сумарне число померлих досягло 17.

Є і хороші новини: 10 осіб одужали - повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в їх організмі. Серед тих, що видужали, пацієнти з Дніпропетровської (1), Запорізької (1), Київської (1) і Чернівецької (7) областей.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zac1310
    online
      zac1310, 01.04.2020 09:50
    0
    pike1, 01.04.2020 09:25
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    ______________
    да, а могло и ни одного (теоретически, допустим эти все тысячи заразились вчера) тут очень сложно говорить уверенно, да это и не столь важно.
    zac1310
    online
      zac1310, 01.04.2020 09:47
    0
    pike1, 01.04.2020 09:25
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    так проще для понимания рядового обывателя. Мало кто понимает механизм выявления короновирусного больного - что кроме 645 больных есть ещё нное количество непроверенных тестов, проверенных и подтверждённых один раз, раз подтверждённых, раз неподтверждённых... да и тест невсегда делается после госпитализации даже... но считается наверное, что это всё сложно для понимания обывателя, и потому пишут, как пишут.
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 01.04.2020 09:29
    +2
    dgurkis, 01.04.2020 09:02
    Головне, не очкувати! Вірус б'є по тих, хто панікує!
    Паниковать конечно не нужно, но и бдительность терять не стоит
    pike1
      pike1, 01.04.2020 09:25
    +2
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    dgurkis
    online
      dgurkis, 01.04.2020 09:02
    -1
    Головне, не очкувати! Вірус б'є по тих, хто панікує!
    Henriklarsson11
      Henriklarsson11, 01.04.2020 09:29
    +2
    dgurkis, 01.04.2020 09:02
    Головне, не очкувати! Вірус б'є по тих, хто панікує!
    Паниковать конечно не нужно, но и бдительность терять не стоит
    pike1
    online
      pike1, 01.04.2020 09:25
    +2
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    zac1310
    online
      zac1310, 01.04.2020 09:50
    0
    pike1, 01.04.2020 09:25
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    ______________
    да, а могло и ни одного (теоретически, допустим эти все тысячи заразились вчера) тут очень сложно говорить уверенно, да это и не столь важно.
    zac1310
    online
      zac1310, 01.04.2020 09:47
    0
    pike1, 01.04.2020 09:25
    вот как можно на ровном месте перекручивать факты? ЗА день или пускай сутки ЗАРАЗИЛИСЬ 100 человек, да откуда вы знаете сколько заразились? Вот выявлен вирус у 100 человек это другое дело, а заразиться могли сотки или тысячи
    так проще для понимания рядового обывателя. Мало кто понимает механизм выявления короновирусного больного - что кроме 645 больных есть ещё нное количество непроверенных тестов, проверенных и подтверждённых один раз, раз подтверждённых, раз неподтверждённых... да и тест невсегда делается после госпитализации даже... но считается наверное, что это всё сложно для понимания обывателя, и потому пишут, как пишут.