Томаш КЕНДЗЬОРА: «Самбрано приїхав із зайвою вагою, пухким, товстим»
Захисник «Динамо» - про колишніх партнерів по команди
![Томаш КЕНДЗЬОРА: «Самбрано приїхав із зайвою вагою, пухким, товстим»](https://pic.sport.ua/images/news/0/12/16/orig_483272.jpg)
Захисник «Динамо» Томаш Кендзьора розповів, хто з колишніх партнерів по київському клубу йому запам'ятався найбільше:
«Я кілька років граю в футбол, тому таких було багато. Від Карлоса Самбрано в «Динамо» до Дениса Гармаша. Дьюмерсі Мбокані - барвиста фігура. З ними тобі не буває нудно в роздягальні.
Самбрано приїхав до нас з «Рубіна», прибув із зайвою вагою, пухким, товстим і тренувався індивідуально. Пізніше зіграв матч за дубль, але почалися різні дивні травми.
До кінця ніхто не знав, він був гравцем першої команди чи дубля. Він трохи попрацював з нами, потім він не тренувався, кудись літав, його взагалі не було в клубі. Важко сказати, що з ним відбувалося.
Мбокані теж не надто багато тренувався, але він один з найкращих гравців, з якими я грав в одній команді. Мегахороший футболіст, але іноді він не хотів тренуватися».
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть
![Налаштувати стрічку](/images/news-promo-feed.png)
ВАС ЗАЦІКАВИТЬ
![ВІДЕО. Ліверпуль забив курйозний гол у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/middle_739049.jpg)
![ВІДЕО. Ліверпуль забив курйозний гол у матчі АПЛ](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/95/small_739049.jpg)
Луїс Діас відкрив рахунок поєдинку проти «Вулвергемптона»
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/middle_738834.jpg)
![5 вільних агентів, що грали у збірній, котрі близькі до завершення кар'єри](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/small_738834.jpg)
Їхній найкращий час на футбольному полі, безумовно, залишився в минулому…
![Хитрощі Мілованова. Чи реально Україна може втратити топового захисника?](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738995.jpg)
![«Тільки не плач». Усик – Берінчику після поразки нокаутом від Девіса](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738841.jpg)
![Не потрібен. Ямал не хоче бачити нового гравця в Барселоні](https://pic.sport.ua/images/news/0/18/94/slider_738925.jpg)