WTA відмовила в грошовій компенсації тенісисткам

Цього року сезон може бути продовжений

WTA відмовила в грошовій компенсації тенісисткам
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна

Жіноча тенісна асоціація повідомила, що не буде компенсувати фінансові втрати тенісисткам, які залишилися без роботи під час пандемії коронавірусу.
 
«WTA продовжує працювати з усіма турнірами, щоб максимально підняти заробіток, коли тенісний сезон відновиться, і розглядає його продовження, щоб провести більше змагань. Ми дуже сподіваємося якомога швидше повернутися на корт, але це трапиться лише тоді, коли ми зможемо гарантувати безпеку гравців, наших співробітників та вболівальників.
 
Нам би хотілося, щоб всі тенісистки, особливо ті, які потребують цього найбільше, отримали компенсацію. Але потреби неймовірно високі, а WTA, на превеликий жаль, знаходиться не в тому фінансовому становищі, щоб її задовольнити. Професійні тенісисти - це незалежні підрядники, а не працівники WTA. Їхні заробітки залежать від їхніх же результатів, а коли турніри не проводяться, то і призупиняється їхній дохід.
 
WTA дуже добре усвідомлює проблеми, з якими зіткнулися тенісисти, але подібні проблеми через безпрецедентну ситуацію, що склалася, відчувають мільйони людей по всьому світу», - сказано в повідомленні WTA.
 
Читайте також: На кортах US Open в Нью-Йорку створять тимчасовий госпіталь

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Великий теніс України

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    AleksMih
      AleksMih, 01.04.2020 21:25
    0
    В этом международном консорциуме если кто и альфонсик, то скорее Лена, на экспорт секс, а на импорт секс, спарринг и содержание. Погуглите не доходы мальчика, а скандальчик с его расходами на совместном с девочкой последнем юсопене, когда именно Лена ( с чего бы, а ? ) в сетях активно огрызалась, чтобы ни в коем случае не мешали кавалеру тратить поллимона на красивую жизнь.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 31.03.2020 18:00
    -1
    Владимир Копяк, 31.03.2020 16:13
    Обалдеть... Эти миллионеры требуют компенсаций от международной федерации? Интересно узнать имена и фамилии претендентов на выплату пособий по бедности. Случайно там нет Светолиной, фото ведь не зря выставили. Даже пробитые боксеры, типа Усика, не ставят таких условий. Я так думаю, что Светолина профукала все свои запасы от общения с афрофранцузом, он альфонсик еще тот...
    Прогуглите заработки Монфиса.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 31.03.2020 16:29
    +4
    zac1310, 31.03.2020 16:22
    вообще-то речь шла не о милионерах а о тех, кто внизу-всередине
    Значит не повезло середнякам... Но есть время срочно поменять вид деятельности - сколько вокруг профессий - хороших и разных. Талантливый человек - талантлив во всем, и в теннисе, и у карусельного станка, и у мартеновской печи... Удачи всем!
    zac1310
    online
      zac1310, 31.03.2020 16:22
    -1
    Владимир Копяк, 31.03.2020 16:13
    Обалдеть... Эти миллионеры требуют компенсаций от международной федерации? Интересно узнать имена и фамилии претендентов на выплату пособий по бедности. Случайно там нет Светолиной, фото ведь не зря выставили. Даже пробитые боксеры, типа Усика, не ставят таких условий. Я так думаю, что Светолина профукала все свои запасы от общения с афрофранцузом, он альфонсик еще тот...
    вообще-то речь шла не о милионерах а о тех, кто внизу-всередине
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 31.03.2020 16:13
    -3
    Обалдеть... Эти миллионеры требуют компенсаций от международной федерации? Интересно узнать имена и фамилии претендентов на выплату пособий по бедности. Случайно там нет Светолиной, фото ведь не зря выставили. Даже пробитые боксеры, типа Усика, не ставят таких условий. Я так думаю, что Светолина профукала все свои запасы от общения с афрофранцузом, он альфонсик еще тот...
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 31.03.2020 16:29
    +4
    zac1310, 31.03.2020 16:22
    вообще-то речь шла не о милионерах а о тех, кто внизу-всередине
    Значит не повезло середнякам... Но есть время срочно поменять вид деятельности - сколько вокруг профессий - хороших и разных. Талантливый человек - талантлив во всем, и в теннисе, и у карусельного станка, и у мартеновской печи... Удачи всем!
    AleksMih
      AleksMih, 01.04.2020 21:25
    0
    В этом международном консорциуме если кто и альфонсик, то скорее Лена, на экспорт секс, а на импорт секс, спарринг и содержание. Погуглите не доходы мальчика, а скандальчик с его расходами на совместном с девочкой последнем юсопене, когда именно Лена ( с чего бы, а ? ) в сетях активно огрызалась, чтобы ни в коем случае не мешали кавалеру тратить поллимона на красивую жизнь.