МОЗ: в Україні вже 548 людей заразилися коронавірусом

Від наслідків інфекційної хвороби в країні померло 13 осіб

МОЗ: в Україні вже 548 людей заразилися коронавірусом
© ZIK

За даними Міністерства охорони здоров'я (МОЗ), в Україні вже 548 людей заразилися коронавірусом.

Дані оприлюднені на офіційних ресурсах МОЗ станом на 22:00 30 березня. Від наслідків інфекційної хвороби в країні померло 13 осіб, видужало 8 людей.

Найбільша кількість хворих зафіксована (дані по областях на 10:00 30 березня): в Києві (102 чол.), Чернівецькій обл. (75), Тернопільській обл. (60), Черкаській обл. (50), Київській обл. (49), Івано-Франківській обл. (41), Вінницькій обл. (23). Жодного випадку не виявлено в Миколаївській області.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Telegram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    +4
    создайте уже раздел что ли, коль тут это так важно
    Deagle
      Deagle, 31.03.2020 00:46
    -3
    Terminus, 31.03.2020 00:24
    548 больны коронавирусом и 35 миллионов живут за чертой бедности и в ожидании неминуемого дефолта.
    Про неминуемый дефолт Вам Петя и Юля рассказали по телевизору? Это все сказки, чтоб создать ажиотаж и панику. Вот если сейчас все массово ринутся в банки и начнут забирать оттуда все свое бабло, тогда да. Рухнет банковская система и будет дефолт. А если мы справимся с карантином за пару месяцев, то все будет ок. Да, будет кризис, но дефолтом сейчас и не пахнет
    zeka23
      zeka23, 31.03.2020 00:45
    +2
    А тем временем пацаны по-предательски, из-под тишка, пользуясь тем, что люди даже протестовать не могут, распродают земельку...
    Terminus
      Terminus, 31.03.2020 00:24
    -4
    548 больны коронавирусом и 35 миллионов живут за чертой бедности и в ожидании неминуемого дефолта.
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 30.03.2020 23:45
    -6
    turist86, 30.03.2020 23:15
    Редакція, ця новина не має жодного стосунку до спорту! Читачі заходять на спортивний сайт не для того, щоб почитати про пандемію!
    Повністю підтримую. І ще від себе добавлю. На спортивному сайті, хочеться трохи відволіктися від поганих новин, бо цим коронавірусом, вже всі мізки затрахали, на всіх телеканалах, ще й тут на спортивному сайті почали про це писати, псувати настрій. Ніде не сховатися!
    Andre Petlyra
      Andre Petlyra, 30.03.2020 23:39
    -6
    это сайт спорт уа или минестерства здравохранения
    turist86
    online
      turist86, 30.03.2020 23:15
    -5
    Редакція, ця новина не має жодного стосунку до спорту! Читачі заходять на спортивний сайт не для того, щоб почитати про пандемію!
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    +4
    создайте уже раздел что ли, коль тут это так важно
    zeka23