ЦИГАНИК: «Якщо Динамо не займе друге місце, то будуть репресії»

Спортивний журналіст вважає, що Михайличенко ризикує своєю посадою

ЦИГАНИК: «Якщо Динамо не займе друге місце, то будуть репресії»
© ФК Динамо Київ. Олексій Михайличенко

Український спортивний журналіст Ігор Циганик під час спільного ефіру з Віктором Вацко прокоментував ситуацію в київському «Динамо»:

«Динамо» потрібен нападник. Мені здається, що Михайличенко розумів, що може поборотися за друге місце навіть з тим складом, який є. Якби він програв це друге місце – то голова полетіла б. Із «Зорею», «Олександрією» і «Десною» кияни можуть боротися. А з «Шахтарем» ні.

Трансферна політика киян мені незрозуміла. Але я впевнений, що, якщо чемпіонат продовжиться, і «Динамо» не займе друге місце, то, думаю, будуть репресії».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Вацко Live

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    JulikoB
      JulikoB, 31.03.2020 13:31
    -1
    Никаких репрессий не будет. Будут сопли о вирусе, и еще один год издевательства над болельщиками.
    Panama2830
    online
      Panama2830, 31.03.2020 11:42
    0
    Муґунот Уух, 31.03.2020 09:33
    а Михе за что?
    "не стреляйте в тапера. он играет как умеет"(с)
    кастрировать надо того, кто этих аматоров, одного хуже другого, выискивает и садит за инструмент
    Михе за те, що пішов на цей "инструмент..." розуміючи, що бути в минулому хорошим футболістом, не означає, що буде в майбутньому хорошим тренером.... його роботу, і він сам, і в динамо, і в збірній, всі побачили, оцінили..... і напевно він сам розуміє, що якщо я це не можу, не знаю як, та що, та до чого... для чого продовжувати ломати команду і доказувати те, що вже давно доказав..... Сказав би по чоловічи ні, і все.... пішов, знаючи, що не буде ніякого результату....
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.03.2020 09:33
    +2
    Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    та какие там репрессии, михе голову отрубят, делов-то и назначат условного шовковского, гусева, ващука (пока послали, но все же) и снова посмотрим все по кругу
    а Михе за что?
    "не стреляйте в тапера. он играет как умеет"(с)
    кастрировать надо того, кто этих аматоров, одного хуже другого, выискивает и садит за инструмент
    Panama2830
    online
      Panama2830, 31.03.2020 09:30
    -1
    Це Динамо, з його тренерами, з його динамівським серцем, буде за щастя, якщо і третє місце займе....
    sahka1981
      sahka1981, 31.03.2020 09:27
    +2
    Sashko Sraka, 31.03.2020 01:11
    Ну да у Ахметова, еще в 1/8...
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 31.03.2020 01:11
    0
    Суркис кубок купил и хватит
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    +5
    та какие там репрессии, михе голову отрубят, делов-то и назначат условного шовковского, гусева, ващука (пока послали, но все же) и снова посмотрим все по кругу
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.03.2020 23:07
    +6
    репрессии... Суркиса под Воркуту сошлют?
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 30.03.2020 23:07
    +6
    репрессии... Суркиса под Воркуту сошлют?
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    +5
    та какие там репрессии, михе голову отрубят, делов-то и назначат условного шовковского, гусева, ващука (пока послали, но все же) и снова посмотрим все по кругу
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 31.03.2020 09:33
    +2
    Alex86 1, 31.03.2020 00:48
    та какие там репрессии, михе голову отрубят, делов-то и назначат условного шовковского, гусева, ващука (пока послали, но все же) и снова посмотрим все по кругу
    а Михе за что?
    "не стреляйте в тапера. он играет как умеет"(с)
    кастрировать надо того, кто этих аматоров, одного хуже другого, выискивает и садит за инструмент
    sahka1981
      sahka1981, 31.03.2020 09:27
    +2
    Sashko Sraka, 31.03.2020 01:11
    Ну да у Ахметова, еще в 1/8...
    Panama2830
    online
      Panama2830, 31.03.2020 11:42
    0
    Муґунот Уух, 31.03.2020 09:33
    а Михе за что?
    "не стреляйте в тапера. он играет как умеет"(с)
    кастрировать надо того, кто этих аматоров, одного хуже другого, выискивает и садит за инструмент
    Михе за те, що пішов на цей "инструмент..." розуміючи, що бути в минулому хорошим футболістом, не означає, що буде в майбутньому хорошим тренером.... його роботу, і він сам, і в динамо, і в збірній, всі побачили, оцінили..... і напевно він сам розуміє, що якщо я це не можу, не знаю як, та що, та до чого... для чого продовжувати ломати команду і доказувати те, що вже давно доказав..... Сказав би по чоловічи ні, і все.... пішов, знаючи, що не буде ніякого результату....
    Sashko Sraka
      Sashko Sraka, 31.03.2020 01:11
    0
    Суркис кубок купил и хватит