Чемпіон України вперше в історії отримає чемпіонські персні

Федерація баскетболу оголосила про конкурс на дизайн нагород

Чемпіон України вперше в історії отримає чемпіонські персні
© НБА

Федерація баскетболу України вирішила посилити нагородний комплект для чемпіонів Суперліги. Починаючи з цього сезону чемпіон України отримає чемпіонський перстень. ФБУ знайшла спонсора, який нагородить чемпіона сезону 2019-2020 цінними перснями.

Найближчими днями чемпіон України – БК «Дніпро», як і усі призери чемпіонату, отримає медалі, кубки та індивідуальні нагороди. А вже на старті нового сезону команда із «Дніпра» має вперше в історії українського професійного баскетболу приміряти чемпіонські персні.

Практика нагородження чемпіонськими перснями перед стартом нового сезону є і у НБА. Скоріш за все, ця церемонія відбудеться перед початком першого домашнього офіційного матчу «Дніпра» у новому сезоні.

Сьогодні Федерація баскетболу України пропонує дизайнерам взяти участь у конкурсі на кращий макет чемпіонського персня Суперліги. Автор найкращої роботи, окрім статусу переможця конкурсу, зможе взяти участь у церемонії нагородження чемпіона України.

Перше чемпіонство Дніпра, європохід Київ-Баскета, нестабільний Прометей

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФБУ

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:54
    0
    Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:52

    Та не. Думаю, это Бродский Беню троллит, а в Днепре ведутся как телята.
    Ведь соль вся в том, что чемп не доигран, и раздавать как-то слабо сочетается со спортивным принципом. А тут ещё и перстни Бродский им выкатил. Не откажутся от таких наград - заработают соответствующую репутацию. Дескать, вот вам перстни, но навсегда останетесь говноедами.
    Даже интересно: возьмёт эти гайки Кондратьев, или нет?
    .... раздавать награды как-то слабо сочетается ...
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:52
    0
    Владимир Копяк, 30.03.2020 12:20
    Неужели Коломойский таким способом захотел оставить память об этой "эпохальной победе" своему сыну? Вот что такое любящий отец...

    Та не. Думаю, это Бродский Беню троллит, а в Днепре ведутся как телята.
    Ведь соль вся в том, что чемп не доигран, и раздавать как-то слабо сочетается со спортивным принципом. А тут ещё и перстни Бродский им выкатил. Не откажутся от таких наград - заработают соответствующую репутацию. Дескать, вот вам перстни, но навсегда останетесь говноедами.
    Даже интересно: возьмёт эти гайки Кондратьев, или нет?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.03.2020 12:20
    0
    Неужели Коломойский таким способом захотел оставить память об этой "эпохальной победе" своему сыну? Вот что такое любящий отец...
    Sviatoslav Kudelych
    online
      Sviatoslav Kudelych, 30.03.2020 12:12
    0
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:54
    0
    Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:52

    Та не. Думаю, это Бродский Беню троллит, а в Днепре ведутся как телята.
    Ведь соль вся в том, что чемп не доигран, и раздавать как-то слабо сочетается со спортивным принципом. А тут ещё и перстни Бродский им выкатил. Не откажутся от таких наград - заработают соответствующую репутацию. Дескать, вот вам перстни, но навсегда останетесь говноедами.
    Даже интересно: возьмёт эти гайки Кондратьев, или нет?
    .... раздавать награды как-то слабо сочетается ...
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 30.03.2020 13:52
    0
    Владимир Копяк, 30.03.2020 12:20
    Неужели Коломойский таким способом захотел оставить память об этой "эпохальной победе" своему сыну? Вот что такое любящий отец...

    Та не. Думаю, это Бродский Беню троллит, а в Днепре ведутся как телята.
    Ведь соль вся в том, что чемп не доигран, и раздавать как-то слабо сочетается со спортивным принципом. А тут ещё и перстни Бродский им выкатил. Не откажутся от таких наград - заработают соответствующую репутацию. Дескать, вот вам перстни, но навсегда останетесь говноедами.
    Даже интересно: возьмёт эти гайки Кондратьев, или нет?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 30.03.2020 12:20
    0
    Неужели Коломойский таким способом захотел оставить память об этой "эпохальной победе" своему сыну? Вот что такое любящий отец...
    Sviatoslav Kudelych
    online