Молодий гравець Динамо закупив маски і роздав їх перехожим безкоштовно

Євген Рязанцев організував благодійну акцію в Києві

Молодий гравець Динамо закупив маски і роздав їх перехожим безкоштовно
© Instagram. Євген Рязанцев

18-річний півзахисник «Динамо» Євген Рязанцев організував благодійну акцію в Києві.

Молодий футболіст закупив 300 масок і сам роздав їх людям похилого віку. Футболіст розповів про свою ідею:

«Купив 300 масок і разом з друзями роздавав їх на Севастопольській площі. Давали людям старшого віку, ще в лікарню відвезли. На жаль, не у всіх є можливість купити маски. Якщо я можу допомогти людям чимось, то роблю це.

Якщо буде можливість, то протягом декількох днів ще закупимо маски і відвеземо в дитячий будинок. Як реагували люди на вулиці? Були здивовані. А кілька 13-річних хлопців навіть впізнали мене».

Момент роздачі масок Євгеном Рязанцевим потрапив в ефір телеканалу «Україна».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — FootballHub

(16 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Myroslav90
      Myroslav90, 07.04.2020 14:50
    +1
    Вирішив з Ахметовим потягатися, той 300лямів, а той 300 масок, за то йому батьки беху за 3 ляма подарили, файно є...
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 30.03.2020 08:54
    +3
    Max salnkov, 30.03.2020 00:14
    Ну от ти постійно пишеш всіляку гидоту, яка на голову не на
    лізаэ для то щоб мінуси зловити??
    Да нет, просто он штатный тролль сайта.
    Max salnkov
      Max salnkov, 30.03.2020 00:14
    +7
    Forever_young_13, 29.03.2020 23:15
    Футболист рассказал про свою идею: попасть в эфир телеканала «Украина».
    Ну от ти постійно пишеш всіляку гидоту, яка на голову не на
    лізаэ для то щоб мінуси зловити??
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 29.03.2020 23:51
    +9
    Молодец. И правильно, что опубликовал это, может хоть кто-то еще его поддержит.
    Yalta
      Yalta, 29.03.2020 23:17
    +12
    Красава.Пример любителям бентли и тд и тп.
    Forever_young_13
    online
      Forever_young_13, 29.03.2020 23:15
    -15
    Футболист рассказал про свою идею: попасть в эфир телеканала «Украина».
    rugby1970
      rugby1970, 29.03.2020 22:58
    -6
    Безусловно, молодец. Но вот снимать это и писать об этом...
    Yalta
      Yalta, 29.03.2020 23:17
    +12
    Красава.Пример любителям бентли и тд и тп.
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 29.03.2020 23:51
    +9
    Молодец. И правильно, что опубликовал это, может хоть кто-то еще его поддержит.
    Max salnkov
      Max salnkov, 30.03.2020 00:14
    +7
    Forever_young_13, 29.03.2020 23:15
    Футболист рассказал про свою идею: попасть в эфир телеканала «Украина».
    Ну от ти постійно пишеш всіляку гидоту, яка на голову не на
    лізаэ для то щоб мінуси зловити??
    korsun_skif
    online
      korsun_skif, 30.03.2020 08:54
    +3
    Max salnkov, 30.03.2020 00:14
    Ну от ти постійно пишеш всіляку гидоту, яка на голову не на
    лізаэ для то щоб мінуси зловити??
    Да нет, просто он штатный тролль сайта.
    Myroslav90
      Myroslav90, 07.04.2020 14:50
    +1
    Вирішив з Ахметовим потягатися, той 300лямів, а той 300 масок, за то йому батьки беху за 3 ляма подарили, файно є...