ВІДЕО. Британський боксер показав, як правильно бити дружину

Біллі Джо Сондерс невдало пожартував у соцмережах і був розкритикований

ВІДЕО. Британський боксер показав, як правильно бити дружину
© Twitter. Біллі Джо Сондерс

Британський боксер Біллі Джо Сондерс (29–0, 14 KO) опублікував в Instagram відео свого тренування з ударами по груші. Відеофрагмент був підписаний: «Як правильно бити дружину в умовах карантину».

Читачі вкрай негативно поставилися до такого жарту і почали звинувачувати боксера в пропаганді домашнього насильства. Сондерс був змушений видалити відео і принести вибачення.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Rainmaker
      Rainmaker, 31.03.2020 08:18
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:25
    Бить жену и детей, могут только моральные уроды!
    Жену согласен...ну а детей иногда стоит,если по делу конечно.
    VITASS
      VITASS, 30.03.2020 00:32
    +2
    нью челендж...камон
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:25
    +6
    Бить жену и детей, могут только моральные уроды!
    dadaali177188
      dadaali177188, 29.03.2020 20:22
    +5
    чувак понял что лохонулся, извинился и удалил.....ну а ламаченка особенный, он нифига не понял что лоханулся, так ему подсказали, но он все ровно нифига не понял и нифига не удалил, не извинился ....став после этого сцыкливым туалетным утёнком по имени вася
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:25
    +6
    Бить жену и детей, могут только моральные уроды!
    dadaali177188
    online
      dadaali177188, 29.03.2020 20:22
    +5
    чувак понял что лохонулся, извинился и удалил.....ну а ламаченка особенный, он нифига не понял что лоханулся, так ему подсказали, но он все ровно нифига не понял и нифига не удалил, не извинился ....став после этого сцыкливым туалетным утёнком по имени вася
    VITASS
      VITASS, 30.03.2020 00:32
    +2
    нью челендж...камон
    Rainmaker
      Rainmaker, 31.03.2020 08:18
    0
    © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:25
    Бить жену и детей, могут только моральные уроды!
    Жену согласен...ну а детей иногда стоит,если по делу конечно.