Олександр АЛІЄВ: «Найбезглуздіші тренування — у Газзаєва»

Колишній півзахисник київського клубу не зрозумів навантажень російського фахівця

Олександр АЛІЄВ: «Найбезглуздіші тренування — у Газзаєва»
© Sport.ua. Олександр Алієв

35-річний екс-гравець київського «Динамо» Олександр Алієв розповів про тренування у Валерія Газзаєва.

«Найважчі тренування були у Павла Яковенка. А найбезглуздіші тренування — це у Газзаєва. Я не зрозумів взагалі їх. Чи тільки я не розумів? Багато хто, напевно, теж не розуміли. Але доводилося. Інші мовчали, так. А я ніколи не мовчу», — зазначив Алієв.

Газзаєв тренував «Динамо» з 2009-го по 2010-й роки.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.03.2020 00:51
    +2
    Газзаев нормальный чел. Идея объечемпа в принципе неплоха, если предварительно грохнуть Х-ло, а ФСБ навсегда расформировать. Без этих условий это всего лишь пропагандистская забава придуманная для всем известных целей.
    Andy_P
      Andy_P, 30.03.2020 00:47
    0
    RomarioUA, 29.03.2020 22:45
    Газзаев - пёс, конечно. Но сравнить его работу тренером в ДК и всех, кто после него, то явно ....
    А Семин, Ребров???
    RomarioUA
      RomarioUA, 29.03.2020 22:45
    0
    Газзаев - пёс, конечно. Но сравнить его работу тренером в ДК и всех, кто после него, то явно ....
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:27
    +11
    Самые бессмысленные интервью у Алиева
    Elblanko
    online
      Elblanko, 29.03.2020 19:54
    +3
    пр газаєві заграло чимало хороших футболістів, ярмо один із... так от, де ти сашко ніпанімающій, і де ярмо...
    Alex_Romanov
      Alex_Romanov, 29.03.2020 19:22
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    При Газзаев у Динамо вырисовывался чёткий рисунок игры. Потенциал у той команды был огромный. Думаю все прекрасно помнят матчи с Интером, будущим победителем лч, которые могли закончиться не так печально для ДК, как и та еврокубковая компания в целом
    REALIST
    online
      REALIST, 29.03.2020 19:15
    -1
    ...згадали про газзаєва-пса і питання напрошується саме собою: "а чьто там с АбьєдІньонним чємпіАнАтам ?"
    viktorious
      viktorious, 29.03.2020 18:05
    +6
    Такое утверждение скорее говорит об уровне интеллека Алиева, чем о тренировках Газзаева
    axylinam
    online
      axylinam, 29.03.2020 17:59
    +6
    Газзаев со своими "бессмысленными тренировками" выиграл кубок УЕФА,Алиев имбицил какой то убогий,его интервью напоминают детский лепет на лужайке
     © УАФ– М а ф і я!
    online
      © УАФ– М а ф і я! , 29.03.2020 20:27
    +11
    Самые бессмысленные интервью у Алиева
    viktorious
      viktorious, 29.03.2020 18:05
    +6
    Такое утверждение скорее говорит об уровне интеллека Алиева, чем о тренировках Газзаева
    axylinam
    online
      axylinam, 29.03.2020 17:59
    +6
    Газзаев со своими "бессмысленными тренировками" выиграл кубок УЕФА,Алиев имбицил какой то убогий,его интервью напоминают детский лепет на лужайке
    Elblanko
    online
      Elblanko, 29.03.2020 19:54
    +3
    пр газаєві заграло чимало хороших футболістів, ярмо один із... так от, де ти сашко ніпанімающій, і де ярмо...
    Sentinel
    online
      Sentinel, 30.03.2020 00:51
    +2
    Газзаев нормальный чел. Идея объечемпа в принципе неплоха, если предварительно грохнуть Х-ло, а ФСБ навсегда расформировать. Без этих условий это всего лишь пропагандистская забава придуманная для всем известных целей.
    Andy_P
    online
      Andy_P, 30.03.2020 00:47
    0
    RomarioUA, 29.03.2020 22:45
    Газзаев - пёс, конечно. Но сравнить его работу тренером в ДК и всех, кто после него, то явно ....
    А Семин, Ребров???
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 29.03.2020 22:45
    0
    Газзаев - пёс, конечно. Но сравнить его работу тренером в ДК и всех, кто после него, то явно ....