КАЛІНІЧЕНКО: «Не дивився чемпіонат Білорусі. Не треба було і починати»

Екс-гравець збірної України висловився про футбол під час пандемії

КАЛІНІЧЕНКО: «Не дивився чемпіонат Білорусі. Не треба було і починати»
© Sport.ua. Максим Калініченко

Колишній гравець збірної України і «Дніпра» Максим Калініченко поділився своїм ставленням щодо проведення чемпіонату Білорусі під час пандемії коронавірусу, а також закликав усіх дотримуватися карантину.

«Не дивився чемпіонат Білорусі, не*** (нєфіг) було і починати ...

Сьогодні світ поділився на панікерів (тих, хто сидить вдома) і на розумних (кому все по*** (все одно), завтра він може поділитися на живих і на не дуже... Розумні, не треба мені розповідати про світову змову, просто проявіть розсудливість - посидьте вдома», - написав Калініченко.

Читайте також: УЄФА про чемпіонат Білорусі: «У нас немає повноважень зупиняти першості».

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Zhorik678
      Zhorik678, 29.03.2020 14:19
    -6
    насчёт америки она такая гнилая страна что по поводу вируса в своей стране может и по ушам ездить
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.03.2020 13:50
    +3
    Владимир Копяк, 29.03.2020 13:24
    Такое впечатление, что медики в беларуси нашли противоядие от вируса... Тогда им действительно все по....й.
    Білорусь це закрита тоталітарна країна. Навіть коли там почнуть сотнями померати пропаганда буде розповідати як все прекрасно. після Чорнобиля 1 травня людей в Києві вивели на парад, коли було відомо, що рівень радіації в деятки та сотні разів перевищує норму. Білорусь залишилась там 1 травня на параді після Чорнобиля. Для нас це поганий варіант, бо вони наші сусіди. І тотальна епідемія в них може перелізти і до нас
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 29.03.2020 13:24
    -1
    Такое впечатление, что медики в беларуси нашли противоядие от вируса... Тогда им действительно все по....й.
    MetalKH
      MetalKH, 29.03.2020 12:24
    +2
    Владислав Антонов, 29.03.2020 12:08
    Пусть играют. Вместе с Бурунди и Никарагуа. Футбол не должен останавливаться ни на миг. Несмотря на все форс-мажоры, которые преимущественно затронули только Европу и Азию.
    А то, что США первые в мире по заражённым, то ничего?
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 29.03.2020 12:08
    -6
    Пусть играют. Вместе с Бурунди и Никарагуа. Футбол не должен останавливаться ни на миг. Несмотря на все форс-мажоры, которые преимущественно затронули только Европу и Азию.
    dudigo78
    online
      dudigo78, 29.03.2020 13:50
    +3
    Владимир Копяк, 29.03.2020 13:24
    Такое впечатление, что медики в беларуси нашли противоядие от вируса... Тогда им действительно все по....й.
    Білорусь це закрита тоталітарна країна. Навіть коли там почнуть сотнями померати пропаганда буде розповідати як все прекрасно. після Чорнобиля 1 травня людей в Києві вивели на парад, коли було відомо, що рівень радіації в деятки та сотні разів перевищує норму. Білорусь залишилась там 1 травня на параді після Чорнобиля. Для нас це поганий варіант, бо вони наші сусіди. І тотальна епідемія в них може перелізти і до нас
    MetalKH
      MetalKH, 29.03.2020 12:24
    +2
    Владислав Антонов, 29.03.2020 12:08
    Пусть играют. Вместе с Бурунди и Никарагуа. Футбол не должен останавливаться ни на миг. Несмотря на все форс-мажоры, которые преимущественно затронули только Европу и Азию.
    А то, что США первые в мире по заражённым, то ничего?