Євген МАКАРЕНКО: «На карантині сказали бігати 10 км на день»

Хавбек «Кортрейка» розповів, як підтримує форму під час карантину

Євген МАКАРЕНКО: «На карантині сказали бігати 10 км на день»
© ФК Кортрейк. Євген Макаренко

28-річний півзахисник «Кортрейка» повідав про те, як працює під час пандемії коронавірусу.

«Минуло 10 днів карантину, не вистачає спілкування, команди, тренувань.

Кожному написали програму бігати по 10 км кожен день. Але всі ви прекрасно розумієте, що це робити нереально, тому що можна трохи з глузду з’їхати, якщо таку дистанцію вибігати щодня.

Нам трохи, напевно, пощастило, що ми переїхали з Брюсселя в Кортрейк. Місто досить невелике, населення 11 тисяч.

Єдине, що мене рятує - в команді є Андрій Бацула, який професіонал своєї справи. Він щодня організовує воркаут на полі. Приїжджаю, коли сам, коли з дитиною, і ми займаємося», - розповів Макаренко.

Контракт Макаренка належить «Андерлехту». У «Кортрейк» гравець перейшов у зимове трансферне вікно на правах оренди.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ТК Футбол

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    turist86
    online
      turist86, 29.03.2020 10:43
    -1
    "можна трохи з глузду з’їхати, якщо таку дистанцію вибігати щодня".
    Подякуй що граєш не у Кварцяного. Той під приводом карантину змусив би бігати у протигазі
    MetalKH
      MetalKH, 29.03.2020 08:58
    0
    OKs100, 29.03.2020 00:34
    Это в очередной раз доказывает, что футбол, это не спорт. В других беговых видах спорта такая дистанция считается чуть ли не разгрузочной. А в биатлоне Сергей Семенов мог под 100 км за день набегать (правда потом это его и подорвало).
    В футболе, помимо бега, ещё думать нужно....
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 29.03.2020 02:23
    +1
    acfred, 29.03.2020 00:38
    10 км для профи это много ? ну такое ...))
    Для профи в чем? В беге на 10 км. Ты же понимаешь, что беговая работа в футболе это не марафон - это ходьба и спринты?
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 29.03.2020 02:22
    +2
    OKs100, 29.03.2020 00:34
    Это в очередной раз доказывает, что футбол, это не спорт. В других беговых видах спорта такая дистанция считается чуть ли не разгрузочной. А в биатлоне Сергей Семенов мог под 100 км за день набегать (правда потом это его и подорвало).
    И в шахматах и в тяжелой атлетике, а в керлинге? Согласись - ты перднул в лужу.
    acfred
    online
      acfred, 29.03.2020 00:38
    +2
    10 км для профи это много ? ну такое ...))
    OKs100
    online
      OKs100, 29.03.2020 00:34
    -3
    Это в очередной раз доказывает, что футбол, это не спорт. В других беговых видах спорта такая дистанция считается чуть ли не разгрузочной. А в биатлоне Сергей Семенов мог под 100 км за день набегать (правда потом это его и подорвало).
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 29.03.2020 02:22
    +2
    OKs100, 29.03.2020 00:34
    Это в очередной раз доказывает, что футбол, это не спорт. В других беговых видах спорта такая дистанция считается чуть ли не разгрузочной. А в биатлоне Сергей Семенов мог под 100 км за день набегать (правда потом это его и подорвало).
    И в шахматах и в тяжелой атлетике, а в керлинге? Согласись - ты перднул в лужу.
    acfred
    online
      acfred, 29.03.2020 00:38
    +2
    10 км для профи это много ? ну такое ...))
    kylt_lichnosti
    online
      kylt_lichnosti, 29.03.2020 02:23
    +1
    acfred, 29.03.2020 00:38
    10 км для профи это много ? ну такое ...))
    Для профи в чем? В беге на 10 км. Ты же понимаешь, что беговая работа в футболе это не марафон - это ходьба и спринты?
    MetalKH
      MetalKH, 29.03.2020 08:58
    0
    OKs100, 29.03.2020 00:34
    Это в очередной раз доказывает, что футбол, это не спорт. В других беговых видах спорта такая дистанция считается чуть ли не разгрузочной. А в биатлоне Сергей Семенов мог под 100 км за день набегать (правда потом это его и подорвало).
    В футболе, помимо бега, ещё думать нужно....