Андрій ШЕВЧЕНКО: «Я замкнений у домі вже майже 10 днів»

Наставник збірної України - про боротьбу з коронавірусом

Андрій ШЕВЧЕНКО: «Я замкнений у домі вже майже 10 днів»
© УАФ. Андрій Шевченко

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко в інтерв'ю італійським ЗМІ розповів про те, як бореться з поширенням коронавірусу:

«У мене все добре, я живу за містом (мова про Лондон - прим.) і замкнений в будинку протягом майже 10 днів. Єдине рішення - поважати правила уряду, тобто залишатися вдома і дати лікарям можливість виконувати свою роботу, яка дійсно величезна. Вони герої нашого часу. Їм потрібно подякувати за все, що вони роблять.

Я прожив момент, дуже схожий на цей (аварія на Чорнобильській АЕС - прим.). Тоді мені було дев'ять років. Ми повинні уникати дурної поведінки. Ніхто з нас не може бути впевнений, що не заразився вірусом. Ми не повинні виходити на вулицю, ми повинні думати не тільки про себе, а й про тих людей, для яких інфекція стане великою проблемою.

Бажаю здоров'я всім італійцям, я завжди поруч з вами. Ми повинні жити з надією, що все стане краще. Ми всі разом виберемося з цього».

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sky Sport Italia

(44 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    dgurkis
    online
      dgurkis, 29.03.2020 10:47
    0
    Bolshoi, 29.03.2020 09:54
    Желаю здоровья всем итальянцам, я всегда рядом с вами
    ------------------------
    Он точно тренер национальной сборной?
    Мабуть, він сепар?
    Bolshoi
      Bolshoi, 29.03.2020 09:54
    0
    Желаю здоровья всем итальянцам, я всегда рядом с вами
    ------------------------
    Он точно тренер национальной сборной?
    Dozor
      Dozor, 28.03.2020 22:06
    0
    Как мне нравятся комментарии наших звёзд, которым пи...дануть лишнего нельзя , тексты только по сценарию, хотя они в отличии от народа и до конца жизни могут жить дома , в карантине и в самоизоляции...И тд
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 28.03.2020 20:02
    0
    mah, 28.03.2020 19:05
    А зачем ее "вчить"? Достаточно уметь читать, писать и понимать.
    ну..вот для этого и надо учить)) чтобы без ошибки хотя бы одно слово написать..и взяли на работу в ольгино)) ты вот попытался..но пока без особых успехов)) так что.... дерзай))
    mah
      mah, 28.03.2020 19:05
    -2
    Володимир Олійник, 28.03.2020 18:19
    має можливість вивчити українську мову
    А зачем ее "вчить"? Достаточно уметь читать, писать и понимать.
    Володимир Олійник
      Володимир Олійник, 28.03.2020 18:19
    -1
    має можливість вивчити українську мову
    dgurkis
    online
      dgurkis, 29.03.2020 10:47
    0
    Bolshoi, 29.03.2020 09:54
    Желаю здоровья всем итальянцам, я всегда рядом с вами
    ------------------------
    Он точно тренер национальной сборной?
    Мабуть, він сепар?
    Bolshoi
      Bolshoi, 29.03.2020 09:54
    0
    Желаю здоровья всем итальянцам, я всегда рядом с вами
    ------------------------
    Он точно тренер национальной сборной?
    Dozor
      Dozor, 28.03.2020 22:06
    0
    Как мне нравятся комментарии наших звёзд, которым пи...дануть лишнего нельзя , тексты только по сценарию, хотя они в отличии от народа и до конца жизни могут жить дома , в карантине и в самоизоляции...И тд
    andreypoltava234
      andreypoltava234, 28.03.2020 20:02
    0
    mah, 28.03.2020 19:05
    А зачем ее "вчить"? Достаточно уметь читать, писать и понимать.
    ну..вот для этого и надо учить)) чтобы без ошибки хотя бы одно слово написать..и взяли на работу в ольгино)) ты вот попытался..но пока без особых успехов)) так что.... дерзай))