Малиновський отримав від Аталанти незвичайний подарунок

Клуб вирішив підтримати своїх гравців під час карантину

Малиновський отримав від Аталанти незвичайний подарунок
© ФК Аталанта. Руслан Маліновський

«Аталанта» під час пандемії коронавіруса, яка вирує в усьому світі і Італії, вирішила підтримати своїх гравців.

Дружина Руслана Малиновського - Роксана на своїй сторінці в Instagram опублікувала фото подарунка - сучасної бігової доріжки, яку клуб відправив українському півзахисникові. Такі ж подарунки отримали і інші гравці клубу.

Відзначимо, що «Аталанта» опинилася в епіцентрі епідемії в Бергамо. Раніше дружина Малиновського розповіла про посилення карантину в Бергамо. Зараз заборонено виходити з дому, парки і сквери закриті, в супермаркет може ходити один член сім'ї. За прогулянки без причини - штраф 5000 євро.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(251 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 25.03.2020 20:55
    +2
    отличный подарок, мощная дорожка
    stopor2016
    online
      stopor2016, 25.03.2020 20:31
    +3
    Беги , Руслан , беги !!!
    Tasha19
    online
      Tasha19, 25.03.2020 20:25
    +7
    Аталанта запретила Малиновскому с журналистами общаться, а жена всю информацию в инстаграм сливает)
    Сергей 1
    online
      Сергей 1, 25.03.2020 18:08
    +1
    Это намек
    bonv
      bonv, 25.03.2020 17:28
    +9
    це не подарунок а важкі тренування
    dedpixto
      dedpixto, 25.03.2020 16:56
    +12
    А что же в этом подарке необычного? Вот кабриолет был бы необычным подарком, а беговая дорожка, когда нельзя выходить на улицу - это намёк на то, что пахать нужно дома.
    dedpixto
      dedpixto, 25.03.2020 16:56
    +12
    А что же в этом подарке необычного? Вот кабриолет был бы необычным подарком, а беговая дорожка, когда нельзя выходить на улицу - это намёк на то, что пахать нужно дома.
    bonv
    online
      bonv, 25.03.2020 17:28
    +9
    це не подарунок а важкі тренування
    Tasha19
    online
      Tasha19, 25.03.2020 20:25
    +7
    Аталанта запретила Малиновскому с журналистами общаться, а жена всю информацию в инстаграм сливает)
    stopor2016
    online
      stopor2016, 25.03.2020 20:31
    +3
    Беги , Руслан , беги !!!
    pl2012ua
    online
      pl2012ua, 25.03.2020 20:55
    +2
    отличный подарок, мощная дорожка
    Сергей 1
    online