InStat: Ярмоленко - на 25-му місці в АПЛ серед правих вінгерів

Даний сезон важко назвати вдалим для Андрія

1790
1
ФК Вест Хем

Вінгер «Вест Хема» і збірної України Андрій Ярмоленко займає 25-е місце серед футболістів свого амплуа в поточному розіграші чемпіонаті Англії за версією InStat (InStat Index - 272 бали).

Найкращим гравцем в цій вибірці є Ріяд Марез з «Манчестер Сіті» (345 балів). Всього було опрацьовано дані 42-х правих вінгерів.

Наприклад, в чемпіонаті України найвищий рейтинг серед правих півзахисників у динамівця Віктора Циганкова (287 балів). До трійки найбільш корисних гравців даного амплуа з числа тих, хто зіграв не менше тисячі хвилин, також входять Тете ( «Шахтар», 272 бали) та Валерій Лучкевич («Олександрія», 227 балів).

Відзначимо, що Ярмоленко в поточному сезоні провів 15 матчів, в яких забив три м'ячі і віддав одну гольову передачу.

InStat: Малиновський - в топ 10 найкращих півзахисників Серії А

(13)

Відома оцінка Миколенка за матч із Ліверпулем, в якому він отримав травму
Футбол | 25 квітня 2024, 01:32 0

«Евертон» обіграв Клоппа та Ко 2:0, Віталій отримав травму та був замінений у перерві

Гравець Реала заявив, що гол Барселони у ворота Луніна мали скасувати
Футбол | 24 квітня 2024, 07:31 2

Тоні Кроос вважає, що Андреас Крістенсен притримував його під час забитого м'яча