ФОТО. Є інші ідеї? Ломаченко показав, з чим вийде проти коронавірусу

«У кожного свої методи боротьби з вірусами», – зазначив український чемпіон світу

ФОТО. Є інші ідеї? Ломаченко показав, з чим вийде проти коронавірусу
© Facebook. Василь Ломаченко

Український боксер Василь Ломаченко показав, з чим вийде проти коронавірусу. Виклавши в соцмережі своє фото з мечем і сокирою, чемпіон світу в легкій вазі підписав його так:

«У кожного свої методи боротьби з вірусами. У будь-якій ситуації важливо зберігати позитив і не панікувати! Є ідеї інших дієвих народних методів?»

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    NeRoN69
      NeRoN69, 23.06.2020 13:26
    0
    А скажут, что нас было четверо...(Атос, Три мушкетëра).
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 21.03.2020 23:36
    +2
    Он больше не украинский боксёр.Родился в Украине-Да!Украиский боксёр-Нет!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 21.03.2020 23:29
    +1
    "володiю укр.мовою",ну понятно же от куда чел строчит.
    axylinam
      axylinam, 21.03.2020 13:35
    +5
    Ещё один юморАст,,настолько смешно,что можно обосраться,жалко,что нет операций по пересадке мозга,если Ломаченко пересадить мозг от блондинки,то он сразу превратится в гения
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 21.03.2020 10:02
    +6
    Рецепт для ломаченко - кушай щи с лаптя царя, ну или на худой конец с лаптя попа
    bullyUA
      bullyUA, 21.03.2020 09:50
    +12
    Вася типичный пример того, что из человека делает рузгемир. В Лугандон, животное.
    Иван Грозный
      Иван Грозный, 21.03.2020 08:57
    +8
    бред бредский
    вот так бывает,когда боксер начинает шить сапоги,а сапожник идет в бокс
    common_sense
      common_sense, 21.03.2020 08:42
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    заболел рюзьке миром( тяжкая болезнь. лучше уже коронавирус схватить
    vizuals
      vizuals, 21.03.2020 08:37
    0
    Вася ж розумний хлопець, але кум в нього (Усіков) - вочевидь дурна, але дуже заразна людина.
    vizuals
      vizuals, 21.03.2020 08:37
    +3
    Вася ж розумний хлопець, але кум в нього (Усіков) - вочевидь дурна, але дуже заразна людина.
    frifrikhk
      frifrikhk, 21.03.2020 06:34
    +8
    Челом к поповской длани приложиться
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 21.03.2020 02:45
    +6
    У Усика другие методы - сходить в церковь МП, поцеловать иконы и батюшку...
    Barsa2019
      Barsa2019, 21.03.2020 02:03
    +10
    Думает,что пошутил удачно? Люди уже тысячами гибнут в Европе...Что тут скажешь? Такой же черт как и кум александр
    pl2012ua
      pl2012ua, 21.03.2020 01:24
    +7
    бигом цалуй мощи мудей ильи муромца или другого ближайшего "святого"
    VVV
    online
      VVV, 21.03.2020 00:30
    +12
    А «наші» боксери-гумористи все жартують..Підходяща тема,нічого не скажеш.. ну-ну,побачимо що буде далі
    John Doe
      John Doe, 21.03.2020 00:29
    +10
    Можно еще стихи почитать)
    bullyUA
      bullyUA, 21.03.2020 09:50
    +12
    Вася типичный пример того, что из человека делает рузгемир. В Лугандон, животное.
    VVV
    online
      VVV, 21.03.2020 00:30
    +12
    А «наші» боксери-гумористи все жартують..Підходяща тема,нічого не скажеш.. ну-ну,побачимо що буде далі
    Barsa2019
      Barsa2019, 21.03.2020 02:03
    +10
    Думает,что пошутил удачно? Люди уже тысячами гибнут в Европе...Что тут скажешь? Такой же черт как и кум александр
    John Doe
      John Doe, 21.03.2020 00:29
    +10
    Можно еще стихи почитать)
    common_sense
      common_sense, 21.03.2020 08:42
    +9
    Коментар згорнуто. Показати
    заболел рюзьке миром( тяжкая болезнь. лучше уже коронавирус схватить
    Иван Грозный
    online
      Иван Грозный, 21.03.2020 08:57
    +8
    бред бредский
    вот так бывает,когда боксер начинает шить сапоги,а сапожник идет в бокс
    frifrikhk
      frifrikhk, 21.03.2020 06:34
    +8
    Челом к поповской длани приложиться
    pl2012ua
      pl2012ua, 21.03.2020 01:24
    +7
    бигом цалуй мощи мудей ильи муромца или другого ближайшего "святого"
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 21.03.2020 10:02
    +6
    Рецепт для ломаченко - кушай щи с лаптя царя, ну или на худой конец с лаптя попа
    Поручик Ржевский
    online
      Поручик Ржевский, 21.03.2020 02:45
    +6
    У Усика другие методы - сходить в церковь МП, поцеловать иконы и батюшку...
    axylinam
      axylinam, 21.03.2020 13:35
    +5
    Ещё один юморАст,,настолько смешно,что можно обосраться,жалко,что нет операций по пересадке мозга,если Ломаченко пересадить мозг от блондинки,то он сразу превратится в гения
    vizuals
      vizuals, 21.03.2020 08:37
    +3
    Вася ж розумний хлопець, але кум в нього (Усіков) - вочевидь дурна, але дуже заразна людина.
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 21.03.2020 23:36
    +2
    Он больше не украинский боксёр.Родился в Украине-Да!Украиский боксёр-Нет!
    Виктор Астанавитесь
    online
      Виктор Астанавитесь, 21.03.2020 23:29
    +1
    "володiю укр.мовою",ну понятно же от куда чел строчит.
    NeRoN69
      NeRoN69, 23.06.2020 13:26
    0
    А скажут, что нас было четверо...(Атос, Три мушкетëра).
    vizuals
      vizuals, 21.03.2020 08:37
    0
    Вася ж розумний хлопець, але кум в нього (Усіков) - вочевидь дурна, але дуже заразна людина.